Hu! hu! ha! Nasza zima… nie taka zła?

Poniedziałek, 11 Styczeń 2016

Chociaż świąteczna aura nie zaskoczyła nas białym puchem, to już siarczyste, styczniowe mrozy przekazały nam konkretny komunikat. Tak, Szanowni Państwo, oto skończyła się jesień i przyszła pora roku, którą niektórzy kochają (dzieci), inni mogą szczerze nienawidzić (kierowcy, którzy zapomnieli o wymianie opon).

Kubki termiczne na zimową porę

Niezależnie od tego, w której grupie się znajdujemy, warto zorganizować sobie wolny czas tak, aby przeszywające zimno nie pokrzyżowało żadnych planów towarzyskich. Zwłaszcza, że kapryśna pogoda zamiast skrzypiącego śniegu pod stopami, może nam zafundować pluchę i zacinający deszcz. Nie pozwólmy, aby egipskie ciemności zapadające po godzinie 17 odebrały nam radość z życia!

Jak zorganizować zimowy wieczór w domu?

Gdy ujemne temperatury nie sprzyjają kreatywności, warto postawić na klasykę, która nie może zawieść. Kubek gorącego napoju w dobrym towarzystwie to pomysł na wieczór, który zawsze się sprawdza. Może zamiast białych kubeczków, wybierzesz filiżanki z nadrukiem, którymi zaskoczysz przyjaciół? Biało-czerwony, nordycki wzór świetnie ożywi resztę zastawy. Dla miłośników dobrej herbaty do kompletu przyda się dzbanek do herbaty
z nadrukiem. To propozycja także dla osób, które lubią cieszyć się gorącym naparem także w pojedynkę.
Gdy rozłoży się czajniczek, pozostaje nam spora filiżanka ze wzorkiem.

          

 

 

 

 

 

 

 

Ratunku, wychodzę na mróz! Na pomoc idą kubki termiczne!

Błogie lenistwo (zazdrościmy wszystkim posiadaczom kominków!) nie może trwać wiecznie. Kiedyś przyjdzie pora stanąć oko w oko z chłodem. Na czas podróży lub pobytu w miejscu bez dostępu do gorących naparów, polecamy kubki termiczne. To nie tylko gadżet dla hipsterów, ale przede wszystkim funkcjonalny produkt, który zachowa ciepło kawy i herbaty. Przy wyborze idealnego kubka warto sprawdzić materiał, z jakiego jest wykonany. Te metalowe dłużej utrzymają ciepło, ale pięknymi wzorami cieszą oko raczej ceramiczne. Oczywiście, każdy z modeli można ozdobić własnym logiem lub wzorem i nadać mu w ten sposób niepowtarzalny charakter. Bardzo ważna jest także pokrywka. Niektórzy lubią chodzić z kubkiem termicznym w dłoni, ale inni chcieliby wrzucić go do plecaka i mieć 100% pewność, że nie zalał go właśnie strumień gorącej latte. Pozostaje już wybrać pojemność i można cieszyć się ulubionym napojem z dala od domu.

 

Nie tylko zima to dobra pora na wręczanie prezentów. Kubek termiczny, czy zestaw filiżanek z logo to praktyczny i oryginalny gadżet firmowy. Jesienią czy zimą to pozycja obowiązkowa, bo na pewno każdemu się przyda i nie ma mowy, aby stały nieużywane. Dyskretne logo Twojej firmy będzie towarzyszyć klientom na co dzień, podczas domowych spotkań w gronie bliskich, czy podróży służbowych. 

Więcej pomysłów na spersonalizowany prezent znajdziesz w naszym katalogu.

Zapraszamy! 

 

 

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Jakie gadżety reklamowe na targi wybrać?
Szklane kufle z nadrukiem – jakie wybrać?
Upominki dla pracowników – gadżety reklamowe na co dzień
Worki reklamowe z nadrukiem – idealny gadżet reklamowy na wiosnę
Kubek termiczny z nadrukiem – czyli kawka na wynos
Parasole reklamowe – gadżet reklamowy na wiosnę
Słodycze na dzień dziecka z Twoim brandem

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.