USB - najpopularniejszy gadżet firmowy

Środa, 16 Marzec 2016

Wiemy, który gadżet reklamowy nikogo nie zawiódł. Przedstawiamy jeden z najpopularniejszych gadżetów firmowych. Łatwo dostępny, przydatny każdemu i prosty w personalizacji. Oto mały, prosty produkt, bez którego nie wyobrażamy sobie dzielenia się plikami. Użyteczny w domu i w pracy. Pendrive.

USB - najpopularniejszy gadżet firmowy

Nic dziwnego, że te niepozorne urządzenia szturmem zdobyły rynek. Trudno wskazać osobę, która choć raz nie korzystałaby z przenośnej pamięci. To gadżet reklamowy dobrze odbierany przez klientów, bo jest praktyczny. Dodatkowo można na nim zapisać prezentację na temat przedsiębiorstwa, czy jego oferty. Stale używany pendrive jest nie tylko pod ręką jego właściciela. Nadrukowane na nim logo jest w zasięgu wzroku współpracowników, czy innych osób mających kontakt z obdarowanym. Pendrive reklamowy dostępny jest w wielu wariantach pojemności, kolorów i kształtów. To łakomy kąsek dla poszukiwaczy gadżetów reklamowych.

Jaki pendrive wybrać?

Pendrivy to popularne produkty, więc ich producenci prześcigają się w coraz to oryginalniejszych propozycjach. Przenośne pamięci w kształcie karty płatniczej niegdyś były ciekawostką, a dziś często mają stałe miejsce w naszych portfelach. Jeśli wybierasz ten gadżet na prezent dla klientów, przemyśl, czy wolisz pendrivy metalowe, czy wykonane z tworzywa sztucznego. Te pierwsze są nieco droższe, ale i solidniejsze. Prezentują się tez o niebo lepiej niż plastik. Niezależnie od wyboru, warto pamiętać o przygotowaniu pliku z logiem do wygrawerowania w odpowiednim formacie.

Pamiętajmy, że nawet drobny gadżet firmowy świadczy o przedsiębiorstwie, które go przesyła. Tu nie ma miejsca na wysyłanie „byle czego”, bo coś jest zawsze lepsze od niczego. Warto współpracować jedynie ze sprawdzonymi drukarniami i agencjami reklamowymi tak, aby uniknąć przykrej niespodzianki podczas odbierania gotowych materiałów. W końcu nie można wysłać klientowi produktu z niestarannie wygrawerowanym logiem, czy zabrudzonego. Gadżet reklamowy musi być profesjonalnie zaprojektowany i tak samo starannie wykonany. Przesyłanie partnerowi biznesowemu niedorobionej rzeczy lub o wyjątkowo niskiej jakości na pewno nie przysporzy plusów podczas rozważania Twojej firmy jako potencjalnego podwykonawcy przy kolejnym projekcie. Jednym słowem – nie oszczędzaj. Artigraf jako rekomendowany dostawca artykułów reklamowych zaskoczy Cię wysoką jakością produktu i znakowania.

Nowość w ofercie – pendrive z powerbankiem

 

 

A może postawisz na pendrive w nowoczesnym wydaniu? Innym popularnym gadżetem są powerbanki, czyli przenośne ładowarki do smartphonów. Jeśli nie możesz zdecydować się, który z tych gadżetów wybrać, polecamy wersję 2w1: pendrive z powerbankiem (https://artigraf.pl/3925-usb-i-powerbank-mo868203). Na pewno wzbudzi zainteresowanie klientów i trudno odmówić mu użyteczności. To przedmiot codziennego użytku, więc Twój partner biznesowy będzie mieć z nim stały codzienny kontakt a tym samym Twoje logo będzie miał również na oku :) 

Sprawdź wszystkie dostępne USB reklamowe oraz Power Banki

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Jak powinien wyglądać skuteczny plakat reklamowy?
Lokowanie produktu coraz bardziej popularną formą reklamy - czym jest lokowanie produktu?
Słodycze reklamowe na Halloween
Świąteczne gadżety reklamowe
Tanie gadżety reklamowe za 1 zł!
Czym jest druk sublimacyjny i jak go wykorzystać
Kubek termiczny, czyli zimowy gadżet reklamowy
Portfel reklamowy - idealny na święta
Zegar reklamowy - prezent dla kontrahenta
Lizaki reklamowe - skuteczna forma reklamy
Prezenty na Nowy Rok
Świąteczne prezenty dla pracowników
Antystresy reklamowe – gadżet na nowy rok
Gadżety reklamowe – dlaczego warto z nich korzystać?
Wielkanocne gadżety reklamowe
Wzornik Pantone – co to jest?
Czy kubek z nadrukiem można myć w zmywarce?
Jakie gadżety reklamowe na targi wybrać?
Szklane kufle z nadrukiem – jakie wybrać?
Upominki dla pracowników – gadżety reklamowe na co dzień

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.