Budowanie relacji z otoczeniem poprzez gadżety

Zastanawiasz się czasem, co mogłoby spowodować zwiększenie sprzedaży produktów, jakie masz w swojej ofercie? Może powinieneś pomyśleć nad wyróżnieniem się na tle konkurencji. Większość firm handluje podobnymi produktami i aby przebić się przez tłum stosuje różne zabiegi.

Jedną z propozycji mogą być gadżety reklamowe z logo. Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty reklamowe, zatem jeśli upominek reklamowy trafi do rąk Twojego potencjalnego klienta, jest duża szansa, że to z twoją firmą pozostanie klient lub zapamięta ją na dłużej.

Musisz wiedzieć, że artykuły promocyjne mają swoją specyfikę, posiadają powierzchnię do znakowania Twoim logo. Może to być nadruk różnymi technikami, grawer laserowy, piaskowanie czy tłoczenie i  uzależnione to jest od materiału z jakiego wykonany jest produkt promocyjny. Zazwyczaj gadżety reklamowe to produkty użytkowe. Co najważniejsze, można je nabyć za stosunkowo niewielką cenę. Stopy zwrotu z tej inwestycji nie można wprost przeliczyć matematycznie, ale jak dobrze wiesz istnieje coś takiego jak postrzeganie klienta. Doceń relacje łączące Cię z rynkiem, gdyż to jest bezcenne. Koniecznie pamiętaj jednak, że obdarowany klient zabiera Twoje logo do swojej przestrzeni życiowej. Zadbaj o to by miał wówczas pozytywne odczucia.. Do wyboru masz wiele produktów. Począwszy od takich jak biurowe artykuły reklamowe - notatniki z logo, długopisy z nadrukiem, teczki ofertowe, po elektroniczne upominki reklamowe jak  pendrive z logo lub power bank zabezpieczający klienta przed brakiem prądu w podróży służbowej.

Mogą to być również ekskluzywne wyroby skórzane, na których wytłoczysz swoje logo i wręczysz je najbardziej wymagającym klientom. Takiego gadżetu nie powstydzi się żadna firma.

 

To od Ciebie zależy czy docenisz narzędzie budowania relacji z otoczeniem poprzez gadżety reklamowe z logo.

Archiwum newsów

Katalog gadżetów reklamowych i promocyjnych dla firm
Drukarnia
Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.