5 gadżetów, których nie może zabraknąć w Twoim biurze

Piątek, 4 Styczeń 2019

Zapraszając klientów lub potencjalnych współpracowników do swojego biura, zyskujesz oczywistą przewagę — jesteś na „swoim terenie”, który możesz zaaranżować tak, by wywrzeć na gościach jak najlepsze wrażenie. Chociaż lista dostępnych biurowych gadżetów zdaje się nie mieć końca, wybraliśmy dla Ciebie te najbardziej praktyczne. Gotowy na małe zakupy?

5 gadżetów, których nie może zabraknąć w Twoim biurze

Biurowe gadżety — zapas pendrive’ów obowiązkowy w każdym biurze!

Pendrive z logo Twojej firmy to zawsze dobry wybór. Dlaczego? Tego gadżetu używamy niezwykle często i bez względu na to, czy Twoi pracownicy wyjmą go na ważnym spotkaniu, czy też wręczysz kontrahentowi pendrive’a z zapisanymi istotnymi informacji, logotyp Twojego przedsiębiorstwa z pewnością zostanie zauważony i — co najważniejsze — zapamiętany. Ozdobione logo firmy pendrive’y to jedne z tych biurowych gadżetów, które po prostu nie tracą na aktualności. Cenimy je za ich względy reklamowe, estetyczne i praktyczne, a aktywnie korzystają z nich pracownicy każdego szczebla.

Jego wysokość powerbank — biurowy gadżet, który uratuje Ci życie

Powerbanki to cisi bohaterowie, którzy niejedną osobę uratowali z zawodowych tarapatów. Bez względu na to, czy rozładował Ci się laptop, tablet, czy telefon, powerbank to Twoja przepustka do odzyskania pełnej mocy. Urządzenia elektryczne lubią płatać figle i to zwłaszcza w tych ważnych momentach, w których potrzebujemy ich najbardziej. Jeśli nie chcesz, by Twoi pracownicy najedli się wstydu przez rozładowany komputer, dodaj powerbanki do listy biurowych gadżetów obowiązkowych.

Pozostań w kontakcie — ładowarki samochodowe, czyli gadżety do przenośnego biura

Posiadanie w swojej firmie działu sprzedaży łączy się z zatrudnianiem pracowników, którzy większość czasu spędzają na spotkaniach i w trasie. Jeżeli nie chcesz, by zaskoczyła ich rozładowana bateria w telefonie, wyposaż flotę w samochodowe ładowarki do smartfonów. Dzięki nim reprezentujący firmę przedstawiciele zawsze będą pod przysłowiowym telefonem, gotowi na kolejną rozmowę z zainteresowanym klientem. W końcu dla mobilnych pracowników to auto staje się biurem, dlatego samochodowa ładowarka znalazła się w naszym zestawieniu biurowych gadżetów, których nie może zabraknąć w Twoim biurze!

Teczki z notatnikiem i powerbankiem — biurowy gadżet, za który podziękują Ci pracownicy

Chociaż elektronika szturmem zdobyła właściwie każdą dziedzinę naszego życia (również zawodowego), liczba miłośników odręcznie sporządzonych notatek wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. W końcu gdy, padają istotne informacje łatwiej jest chwycić notatnik, niż szukać stosownej aplikacji lub programu komputerowego. Możesz jednak połączyć wygodne z nowoczesnym i wyposażyć swoich pracowników w teczki z powerbankiem. W zależności od specyfiki ich pracy oraz indywidualnych preferencji możesz wybierać pomiędzy formatem A4 a A5. Oprócz notatnika i powerbanku, taka teczka zawiera jeszcze kilka wewnętrznych kieszeni, idealnych na wizytówki czy broszury informacyjne. Prawda, że brzmi jak wymarzony gadżet biurowy dla każdej osoby, która często uczestniczy w spotkaniach?

Brakuje portów USB? Znamy gadżet, który rozwiąże ten problem!

Klawiatura, myszka, monitor, smartfon, pendrive’y… te urządzenia — i wiele innych — podpinamy codziennie pod nasze służbowe komputery. Nietrudno się domyślić, że bardzo szybko kończą nam się porty USB — przeciętny komputer wyposażony jest w dwa, maksymalnie w trzy. A co, jeśli powiemy Ci, że z jednego portu USB możesz zrobić… 4 lub nawet 5? Tak! Nie dość, że jest to możliwe w przypadku każdego komputera, to jeszcze okazuje się banalnie proste w wykonaniu. Wystarczy bowiem biurowy gadżet zwany rozdzielaczem USB, a Twoje problemy z brakiem wolnych portów odejdą w zapomnienie.

Jak widzisz, wiele codziennych problemów rozwiązać można przy pomocy jednego, biurowego gadżetu. Oczywiście preferencje każdego z nas będą się różniły przede wszystkim w zależności od tego, ilu pracowników zatrudniamy i jak wygląda charakter ich pracy. Dobry zwierzchnik dba jednak nie tylko o te najbardziej podstawowe urządzenia, jak laptop czy telefon, ale również o te mniej oczywiste, które odegrać mogą zdumiewająco dużą rolę!

Sprawdź wszystkie oferowane USB reklamowe

 

 

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Jak powinien wyglądać skuteczny plakat reklamowy?
Lokowanie produktu coraz bardziej popularną formą reklamy - czym jest lokowanie produktu?
Słodycze reklamowe na Halloween
Świąteczne gadżety reklamowe
Tanie gadżety reklamowe za 1 zł!
Czym jest druk sublimacyjny i jak go wykorzystać
Kubek termiczny, czyli zimowy gadżet reklamowy
Portfel reklamowy - idealny na święta
Zegar reklamowy - prezent dla kontrahenta
Lizaki reklamowe - skuteczna forma reklamy
Prezenty na Nowy Rok
Świąteczne prezenty dla pracowników
Antystresy reklamowe – gadżet na nowy rok
Gadżety reklamowe – dlaczego warto z nich korzystać?
Wielkanocne gadżety reklamowe
Wzornik Pantone – co to jest?
Czy kubek z nadrukiem można myć w zmywarce?
Jakie gadżety reklamowe na targi wybrać?
Szklane kufle z nadrukiem – jakie wybrać?
Upominki dla pracowników – gadżety reklamowe na co dzień

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.