Jak się przygotować do podróży służbowej?

Środa, 23 Styczeń 2019

Określenie „globalna wioska” już dawno przestało być jedynie modnym sloganem i nawet te całkiem nieduże przedsiębiorstwa zaczynają prowadzić interesy na coraz większą skalę. Oczywiście, wiąże się to z koniecznością podejmowania wielu podróży służbowych — nie da się jednak ukryć, że żadna videokonferencja nie zastąpi spotkania twarzą w twarz. Jeżeli Ty lub Twoi współpracownicy często udajecie się w delegacje, koniecznie zapoznajcie się z naszym poradnikiem. O biznesie, podróżach oraz gadżetach wiemy wszystko i chętnie podzielimy się z Tobą kilkoma sprawdzonymi patentami.

Jak się przygotować do podróży służbowej?

Elegancki plecak — gwarancja komfortu w firmowej podróży

Plecaki kojarzą Ci się wyłącznie ze szkolnymi tornistrami? Takie myślenie warto zmienić, bowiem okazują się one niezastąpione również w podróży — nawet tej służbowej. Zalety plecaków trudno przecenić! Równomiernie obciążają plecy i nie powodują skrzywienia sylwetki. Dzięki temu ich waga może być wyższa niż klasycznych toreb. Dodatkowo wybierając plecak, obydwie ręce masz wolne, co znacząco przekłada się na komfort podróżowania.

 

 

 

 

 

 


Dobra torba na laptopa — w interesie pracodawcy i pracownika

Przenośny komputer to jedna z najważniejszych rzeczy, jakie należy ze sobą zabrać w służbową podróż. Laptopy to jednak wyjątkowo delikatne urządzenia, a w podróży łatwo o incydent, który może skończyć się trwałym uszkodzeniem komputera. Na odpowiednim zabezpieczeniu służbowych laptopów powinno więc zależeć zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Współczesne torby na przenośne komputery są nie tylko trwałe i odporne na uderzenia, lecz także bardzo lekkie oraz eleganckie — właśnie takim modelem powinien dysponować każdy przedstawiciel Twojej firmy.

 

 

 

 

 

 

 

Waga bagażowa — gadżet, który uratuje niejedną podróż

Podróżowanie samolotem niesie ze sobą wiele korzyści i jest bardziej komfortowe niż jazda pociągiem. Korzystając z drogi powietrznej, musimy dostosować się do wymagań linii lotniczych, a te są często niezwykle restrykcyjne. Któż z nas nie doświadczył tego skoku adrenaliny, gdy podczas odprawy przyszła pora na zważenie bagażu, a cyfry na wadze niebezpiecznie szybowały w górę? Ceny nadprogramowych kilogramów bywają tak wysokie, że niekiedy bardziej opłaca się… wyrzucenie części bagażu. Aby uniknąć troszczenia się o taki zbędny balast, wyposaż swoich pracowników w praktyczną i przenośną wagę bagażową. Dzięki niej ciężar toreb i walizek będzie się zgadzał co do grama, a Ty oraz Twoi podwładni zaoszczędzicie sporo nerwów czy pieniędzy.

 

 

 

 

 

 

 

Drzemka w podróży? Zabierz opaskę na oczy

Jeżeli plan służbowej podróży jest wyjątkowo napięty, liczyć się będzie każda chwila odpoczynku. Podróżne opaski na oczy to doskonały sposób na drzemkę nawet w samym środku dnia! Są one odpowiednie również dla osób, które nie chcą zapadać w sen, a jedynie pragną się zrelaksować, gdyż pomagają wyciszyć dochodzące z zewnątrz bodźce.

 

 

 

 

 

 

 

Zatyczki do uszu, czyli podróż w błogiej ciszy niezależnie od otoczenia

Oprócz słońca, relaks w podróży zakłócać mogą również donośne hałasy. Wkroczenie na pokład samolotu matki z małymi dziećmi u pozostałych pasażerów zwykłe wzbudza konsternację, a przemieszczając się pociągiem o błogiej ciszy możemy jedynie pomarzyć. Zamiast marzyć, sięgnij po słuchawki, które skutecznie zniwelują wszelkie dźwięki. Dzięki nim utniesz sobie porządną drzemkę niezależnie od wieku i temperamentu współpasażerów.

 

 

 

 

 

 

 

Nie szukaj kłopotów — oznacz swój bagaż

Zgubienie bagażu to czarny sen każdej podróżującej osoby. Dojść może do niego nawet przez przypadek, jeżeli dwie walizki są do siebie podobne. Zanim udasz się w podróż, pamiętaj o oznakowaniu swojego bagażu — przyda się to liniom lotniczym i potencjalnym znalazcom zagubionej torby czy walizki. Ponadto wyraźnie oznaczenie odstrasza złodziei, a jeśli to Ty niechcący zapomnisz swoich rzeczy i zostawisz je na dworcu lub lotnisku, obsługa bez trudu się z Tobą skontaktuje, a także nie będzie musiała ogłaszać alarmu.

 

 

 

 

 

 

 

Częste delegacje służbowe wzbudzają mieszane uczucia — część pracowników je uwielbia, dla innych są istnym utrapieniem. Niezależnie od poglądów, w interesie pracodawcy będzie podnoszenie komfortu podróży jego podwładnych. Wypoczęty pracownik jest skuteczniejszy i bardziej wydajny; pamiętaj również, że to przedstawiciele Twojej firmy decydują o tym, jak będzie ona postrzegana przez kontrahentów i klientów. Właśnie dlatego warto mieć w firmie zapas gadżetów, dzięki którym w podróży łatwiej o relaks oraz wypoczynek.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Jak powinien wyglądać skuteczny plakat reklamowy?
Lokowanie produktu coraz bardziej popularną formą reklamy - czym jest lokowanie produktu?
Słodycze reklamowe na Halloween
Świąteczne gadżety reklamowe
Tanie gadżety reklamowe za 1 zł!
Czym jest druk sublimacyjny i jak go wykorzystać
Kubek termiczny, czyli zimowy gadżet reklamowy
Portfel reklamowy - idealny na święta
Zegar reklamowy - prezent dla kontrahenta
Lizaki reklamowe - skuteczna forma reklamy
Prezenty na Nowy Rok
Świąteczne prezenty dla pracowników
Antystresy reklamowe – gadżet na nowy rok
Gadżety reklamowe – dlaczego warto z nich korzystać?
Wielkanocne gadżety reklamowe
Wzornik Pantone – co to jest?
Czy kubek z nadrukiem można myć w zmywarce?
Jakie gadżety reklamowe na targi wybrać?
Szklane kufle z nadrukiem – jakie wybrać?
Upominki dla pracowników – gadżety reklamowe na co dzień

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.