Muzyka w każdym miejscu - jak o to zadbać?

Piątek, 1 Luty 2019

Muzyka powszechnie znana jest z tego, że łagodzi obyczaje, a piękniejsza od niej pozostaje tylko cisza. Ciężko znaleźć osobę, która nie posiada swojego ulubionego gatunku lub wykonawcy, a dla większości z nas to element niezbędny zarówno dla relaksu, jak i dobrej zabawy. Odpowiednio skomponowana ścieżka dźwiękowa to także doskonały akompaniament podczas pracy, a niejeden pracownik wprost przyznaje, że przy dobrej muzyce pracuje mu się po prostu lepiej. Jak zadbać o to, by ulubione dźwięki (a przy okazji logo Twojej firmy) towarzyszyło pracownikom, klientom i kontrahentom w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych? Poznaj nasz ranking słuchawek, a także przenośnych głośników!

Głośniki bluetooth — dlaczego tak je kochamy?

Bezprzewodowe głośniki pojawiły się na polskim rynku kilka lat temu i niemalże natychmiast zdobyły ogromną popularność, którą cieszą się do dziś. Te niepozorne urządzenia potrafią zaskoczyć mocą, głośnością oraz jakością dźwięków, jakie z nich dochodzą. Wiele z nich wyróżnia się także eleganckim designem — plastikowa tandeta już dawno odeszła do lamusa. Idealny głośnik dla siebie znajdzie zarówno miłośnik minimalistycznej estetyki, jak i entuzjasta wyrazistych kolorów. Ty, jako osoba odpowiedzialna za działania marketingowe, powinieneś natomiast zadbać o to, by w Twojej firmie zawsze była odpowiednia ilość bezprzewodowych głośników, które podarować można klientom lub współpracownikom.

 

 

 

 

 

 

 

Słuchawki — ciesz się muzyką, gdy inni pracują w ciszy

Słuchawki stanowią ciekawą alternatywę dla głośników. Pozwalają słuchać muzyki w ruchu, a nawet w biegu, przydają się podczas rozmów telefonicznych, no i najważniejsze — sprawdzają się w miejscach, w których z różnych względów nie można słuchać muzyki głośno (co eliminuje głośniki). Dużą popularnością cieszą się także modele ze zwijanym kablem. Splątane słuchawki potrafią naprawdę wyprowadzić z równowagi, a dzięki zrolowaniu przewodów raz na zawsze zapomnimy o tej niedogodności.

 

 

 

 

 

 

 

Oryginalne słuchawki bluetooth, którymi zaskoczysz klientów

W reklamie liczy się oryginalność, a kreatywnością warto wykazać się również w kwestii doboru gadżetów reklamowych. Jeśli pragniesz zaskoczyć współpracowników bądź klientów, a klasyczne słuchawki to dla Ciebie za mało, przygotowaliśmy również kilka mniej standardowych modeli. Pierwszy z nich to słuchawki bluetooth połączone z… czapką! To rozwiązanie idealne dla osób, które często przebywają na zewnątrz i zawsze lubią mieć przy sobie ulubioną muzykę. Z tego rewolucyjnego patentu korzystać możemy zarówno latem (dzięki czapce z daszkiem, który osłoni twarz przed słońcem), jak i zimą (z cieplejszym modelem).

 

 

 

 

 

 

 

Czasami jedna słuchawka w zupełności wystarczy

Kolejna ciekawa propozycja to tylko jedna słuchawka bezprzewodowa. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na całkowite odcięcie się od świata — część profesji wymaga, by do naszych uszu dobiegały i dźwięki z zewnątrz. Nierzadko wiąże się to ze względami bezpieczeństwa, które w każdej pracy są najważniejsze. Pojedyncza słuchawka to także świetna opcja dla sekretarek i rejestratorek, które często odbierają telefony, jednak nie mogę sobie pozwolić na tkwienie przy biurku.

 

 

 

 

 

 

 

Głośniki które… wiszą

Skoro muzyka towarzyszyć ma nam zawsze i wszędzie, niektórzy producenci pokusili się o zaprojektowanie bezprzewodowych głośników, które — zamiast postawić — możemy… powiesić! Sprawdzą się one przede wszystkim w miejscach, w których wolnej przestrzeni jest jak na lekarstwo oraz liczy się dosłownie każdy centymetr kwadratowy. Wiszący głośnik to także dobry sposób na zwiększenie widoczności nadrukowanego na nim logotypu, a co za tym idzie — popularności i rozpoznawalności Twojej firmy.

 

 

 

 

Chociaż przez wiele lat branża reklamowa stawiała przede wszystkim na akcesoria przydatne i praktyczne, dziś trendy uległy zmianie. Gadżety reklamowe wykorzystywane są do zamanifestowania swoich proekologicznych poglądów oraz coraz częściej zaspokajają prywatne, a nie zawodowe potrzebny obdarowywanych osób. Właśnie w ten ostatni kanon wpisują się wszelkiego rodzaju głośniki i słuchawki, które towarzyszyć będą Twoim współpracownikom, a także klientom również w chwilach relaksu. A ponieważ muzyka odgrywa ogromną rolę w życiu właściwie każdego z nas, gadżety z nią związane zawsze cieszą się ogromnym powodzeniem.

Sprawdź gadżety elektroniczne z nadrukiem

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Jak powinien wyglądać skuteczny plakat reklamowy?
Lokowanie produktu coraz bardziej popularną formą reklamy - czym jest lokowanie produktu?
Słodycze reklamowe na Halloween
Świąteczne gadżety reklamowe
Tanie gadżety reklamowe za 1 zł!
Czym jest druk sublimacyjny i jak go wykorzystać
Kubek termiczny, czyli zimowy gadżet reklamowy
Portfel reklamowy - idealny na święta
Zegar reklamowy - prezent dla kontrahenta
Lizaki reklamowe - skuteczna forma reklamy
Prezenty na Nowy Rok
Świąteczne prezenty dla pracowników
Antystresy reklamowe – gadżet na nowy rok
Gadżety reklamowe – dlaczego warto z nich korzystać?
Wielkanocne gadżety reklamowe
Wzornik Pantone – co to jest?
Czy kubek z nadrukiem można myć w zmywarce?
Jakie gadżety reklamowe na targi wybrać?
Szklane kufle z nadrukiem – jakie wybrać?
Upominki dla pracowników – gadżety reklamowe na co dzień

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.