Jak wybrać gadżet reklamowy dla firmy lub kampanii?

Poniedziałek, 2 Grudzień 2019

Siła wręczania upominków reklamowych jest niepodważalna. Od najdawniejszych czasów ludzie się nawzajem obdarowywują w geście przyjaźni, wdzięczności czasem w formie podziękowania.Obdarowywanie lub bycie obdarowanym jest prawie zawsze miłym zdarzeniem jeśli zostaną zachowane zasady, wartości lub stosownosć wręczanego przedmiotu. Tak jak na imieniny kolegi nie wręczysz butelki wina i kwiatów, tak na randkę ze swoją ukochaną/ukochanym nie kupujesz „czteropaka” w sklepie ;)

Jak wybrać gadżet reklamowy dla firmy lub kampanii?

Zasady są te same w przypadku wręczania artykułów reklamowych dla Twoich klientów i współpracowników, wszystko powinno zostać przemyślane w odpowiednim tonie i zgodnie z intencją.
Poniżej prezentujemy gadżety z logo i najlepsze scenariusze ich wręczenia, przy zachowaniu spójnego i właściwego przekazu promocyjnego.

  • Gadżety reklamowe dla kluczowych klientów

Kluczowi klienci Twojej firmy muszą wiedzieć, że są dla Ciebie ważni. Istotne jest, abyś w przejrzysty sposób komunikował im jaką stanowią dla Ciebie wartość.
Aby osiągnąć efekt „wow” możesz kupić tani gadżet reklamowy, ale spersonalizować nadruk.
Np. możesz stworzyć małą serię kubków reklamowych z personalizacją.
Świetnie może posłużyć temu Kubek Tomek Classic który daje spore możliwości w formie znakowania przy niewielkim jego koszcie a dodatkowo na każdym kubku możesz umieścić indywidualną personalizację np. Imię klienta, lub podziękowanie za ostatnie X lat współpracy.
 

  • Gadżety reklamowe dla pracowników

Chciałbyś pokazać pracownikom w firmie, że doceniasz ich zaangażowanie i poświecenie?
W takiej sytuacji musisz pamiętać o jednej zasadzie: wręczaj to czym sam chciałbyś zostać obdarowany. Unikaj w tej sytuacji wręczania produktów, które nadto będą się kojarzyć z Twoją branżą. Daj pracownikom trochę relaksu. W naszej ofercie jest kilka tysięcy artykułów reklamowych w kategoriach takich jak: czas i pogoda lub sport i rekreacja.
Jeśli jednak chciałbyś się zainspirować a dodatkowo zaoszczędzić, polecamy tani gadżet reklamowy jakim jest głośnik stereo MO817210. Czy znasz kogoś kto w czasie wolnym nie lubi posłuchać swojej ulubionej muzyki? :)

  • Gadżety na event

W tym przypadku musisz najpierw określić skalę imprezy oraz dokładną formę przekazywania upominku. Jeśli organizujesz duży event i szukasz produktów do masowego rozdawnictwa musisz znaleźć produkt tani, ale jednocześnie taki, który współgra z Twoją marką.
Jeśli impreza jest biletowana mogą to być np. smycze reklamowe z nadrukiem na których zapniesz identyfikatory, lub silikonowa opaska sygnowana nazwą imprezy.
Jeśli Twój event jest mniejszy, bardziej kameralny, lub chciałbyś wyróżnić pewną cześć uczestników (np. VIP) możesz zamówić pamięci USB z logo i dodatkowo wgrać na nie prezentację Twojej firmy, eventu itp. Możesz wykorzystać również takie artykuły jak: Breloki z nadrukiem, słodycze reklamowe lub kubki termiczne z grawerem (dobre na każdą porę roku ;) )

Możliwości gadżetów reklamowych są wręcz niegraniczone i zależne jedynie od pomysłu i formy zdarzenie w której będą wręczane.
Jeśli zainspirował Cię ten artykuł, ale wciąż nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu dla siebie skontaktuj się z nami. Bazując na naszym 20 letnim doświadczeniu na pewno pomożemy dobrać skuteczny i dobry gadżet z logo Twojej firmy.

Jak powinien wyglądać skuteczny plakat reklamowy?
Lokowanie produktu coraz bardziej popularną formą reklamy - czym jest lokowanie produktu?
Słodycze reklamowe na Halloween
Świąteczne gadżety reklamowe
Tanie gadżety reklamowe za 1 zł!
Czym jest druk sublimacyjny i jak go wykorzystać
Kubek termiczny, czyli zimowy gadżet reklamowy
Portfel reklamowy - idealny na święta
Zegar reklamowy - prezent dla kontrahenta
Lizaki reklamowe - skuteczna forma reklamy
Prezenty na Nowy Rok
Świąteczne prezenty dla pracowników
Antystresy reklamowe – gadżet na nowy rok
Gadżety reklamowe – dlaczego warto z nich korzystać?
Wielkanocne gadżety reklamowe
Wzornik Pantone – co to jest?
Czy kubek z nadrukiem można myć w zmywarce?
Jakie gadżety reklamowe na targi wybrać?
Szklane kufle z nadrukiem – jakie wybrać?
Upominki dla pracowników – gadżety reklamowe na co dzień

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.