Wspólne trenowanie — jak zachęcić pracowników do sportu?

Środa, 17 Kwiecień 2019

Sport już dawno przestał być dostępny jedynie dla zawodowców — stał się stylem życia, łączącym ludzi wyznających podobne wartości. Aplikacje w naszych telefonach liczą kalorie — te zjedzone i te spalone — kroki i kilometry. Pracodawcy dorzucają karnety na siłownię do pakietu benefitów, rośnie też popularność grupowych imprez sportowych, w których drużyny tworzone są przez pracowników tej samej firmy. Zachęcając swój team do wspólnego trenowania, wzmacniasz ducha zespołowego i poprawiasz relacje. Wysiłek fizyczny sprzyja także rozwiązywaniu konfliktów i pobudza kreatywne myślenie. Wszystko to brzmi dobrze, problem jest właściwie tylko jeden — najpierw musisz swoich ludzi zdopingować do działania.

Wspólne trenowanie — jak zachęcić pracowników do sportu?

Bransoletka bluetooth — prawdziwy hit wśród gadżetów

Sam dobrze wiesz, jak to jest — karnet kupiony, torba spakowana, ale na siłownię jakoś nie możesz dotrzeć. Większości z nas na co dzień brakuje tego jednego, małego bodźca, który sprawi, że w końcu przekroczymy drzwi klubu fitness. Tym bodźcem najczęściej są pozornie małe gadżety. Nie oszukujmy się — w każdym z nas drzemie mały gadżeciarz, którzy z chęcią przetestuje wszelkie dostępne nowinki techniczne. W końcu mogą one całkowicie odmienić nasz trening!

Jednym z najbardziej rozchwytywanych i najchętniej kupowanych gadżetów są bransoletki bluetooth. Ich popularność wynika zapewne z faktu, iż ich funkcjonalność nie ogranicza się jedynie do czasu spędzonego na aktywnościach fizycznych. Towarzyszą nam przez całą dobę, zbierając wiele istotnych informacji o naszym trybie życia, takich jak liczba przemierzonych kroków i spalonych kalorii, ilość snu czy przemierzone kilometry. Wszystkie te dane z łatwością odczytamy dzięki darmowej, intuicyjnej aplikacji na telefon (na iOS lub Android). Zaopatrzeni w tak ważne informacje, możemy świadomie zmieniać i poprawiać nasz tryb życia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojemnik na wodę — butelka i ciężarek w jednym

Polacy kochają siłownię — to właśnie tam najczęściej rozpoczyna się nasza droga do nowego, zdrowszego i lepszego życia oraz do bardziej wyrzeźbionego ciała. Każdy początkujący atleta z zapałem przegląda listę suplementów oraz odżywek, zapominając o tej absolutnie najważniejszej substancji, bez której nie da się trenować, a nawet żyć — o wodzie. Uzupełnianie płynów to jedna z najważniejszych rzeczy, o których obowiązkowo musimy pamiętać w trakcie wysiłku fizycznego, dlatego potrzebny Ci będzie bidon. Te oklepane zostawiamy innym firmom, dla Ciebie przygotowaliśmy coś specjalnego — bidon w kształcie ciężarka, który po napełnieniu wodą możesz traktować jak sprzęt do rzeźbienia mięśni! Pijesz czy pakujesz? Wybór należy do Ciebie! Sprawdź jaka będzie najlepsza butelka do napojów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczelny i wytrzymały bidon do roweru

Od kilku lat rowery przeżywają prawdziwą drugą młodość. Przez pewien czas „górale” i „damki” kojarzyły nam się wyłącznie z prezentami na komunię, jednakże dołączyło do nich „ostre koło” i inne ciekawe wynalazki, które przyczyniają się do propagowania jazdy na dwóch kółkach. Kolejne miasta wprowadzają program zwany „Rowerem miejskim”, a naprawdę sprawne i zadbane, używane modele można dostać za niewielkie pieniądze. Zjawisko to opiera się na dwóch fundamentalnych w dzisiejszych czasach filarach — trosce o środowisko i… własne zdrowie. Dojazd do pracy samochodem jest już zdecydowanie passé. Wybierając rower, oddajesz przysługę naturze i samemu sobie.

Nie dziwi więc popularność wszelkiej maści akcesoriów dla cyklistów. Absolutnym hitem sprzedażowym są wszelkiej maści bidony, choć jakość tych kupionych z niepewnego źródła pozostawia wiele do życzenia. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie modele wyróżnia trwałość, wytrzymałość, odporność na uderzenia i wyjątkowo szczelne zamknięcie — w tych bidonach nie umknie Ci nawet kropelka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sport to zdrowie, a w zdrowym ciele zdrowy — zespołowy — duch. Zachęcając swoich pracowników do wspólnych treningów, budujesz w nich team spirit, który przyda im się w codziennej pracy. Dzięki naszym gadżetom, przestaną szukać wymówek!

 

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.