Kubki Reklamowe - Gadżet uniwersalny

Wtorek, 7 Styczeń 2020

Kubek jest jednym z najbardziej powszechnych elementów naszego życia codziennego.Towarzyszy nam w domu, w pracy, w szkole, w drodze na przystanek autobusowy, czy w trakcie dalekiej podróży wakacyjnej. Ten pospolity, na pierwszy rzut oka, przedmiot często zyskuje miano tego „ulubionego”. Kubek niejednokrotnie, nawet po kilku czy kilkunastu latach użytkowania, wciąż zajmuje „pole position” w naszych szafkach czekając aż sięgniemy po niego w odpowiedniej sytuacji. Kubek nie pyta, on wie, że właśnie miałeś ciężki dzień w pracy i oto nadeszła chwila relaksu przy popołudniowej herbatce. Wspiera Cię również rano, gdy ostatkiem sił czołgasz się w stronę szafki, bierzesz go do ręki, aby przygotować swoją ulubioną kawę, która da Ci dobry start na resztę dnia…a poza tym kubki z nadrukiem to świetne gadżety reklamowe!

Kubki Reklamowe - Gadżet uniwersalny

Kubki z nadrukiem pozwolą Ci na długo zapaść w pamięć odbiorcy.

Pozytywne konotacje związane z piciem ulubionego napoju utrwalą dobre postrzeganie Twojej marki. Ponadto kubki reklamowe są bardzo uniwersalnym upominkiem i tak samo z powodzeniem sprawdzą się jako gadżety reklamowe dla lekarzy czy gadżety reklamowe dla dzieci lub gadżety dla branży budowlanej.
Mnogość modeli pomoże dopersonalizować kubek pod profil Twojej firmy. np. Dla branży motoryzacyjnej możesz wykorzystać Kubek Speedy lub dla budowlanej Kubek GrandKubki z logo to również tania forma reklamy. Dzięki możliwości nadruku bezpośredniego nawet najprostszy model jak np. Kubek Tomek Classic może być efektownym upominkiem reklamowym. Poniżej przedstawiamy realizację wykonaną dla naszego klienta (novol)


kubki reklamowe

 

 

 

 

 

 

 

Opakowanie jednostkowe do kubka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przy tym projekcie klient postawił na tani kubek, ale wyjątkowa grafika pozwoliła na uzyskanie efektu WOW!


 

Jeśli zależy Ci, aby kubek z logo stał się prawdziwym upominkiem reklamowym możesz dodatkowo skorzystać z opakowań jednostkowych i w eleganckiej formie wręczać go swoim odbiorcom. Mówiąc o ceramice z nadrukiem należy również wymienić filiżanki reklamowe. Finezyjne, eleganckie, filigranowe przemycające z klasą Twój nadruk w trakcie spotkań biznesowych lub popołudniowej chwilii relaksu. W przypadku filiżanek z nadrukiem musisz pamiętać, aby nie „przeładować” ich grafiką. Postaw na elegancję, tak, aby produkt finalnie był przyjemny w odbiorze dla użytkownika.
Wystrzegaj się pstrokacizn czy przaśnych grafik. Filiżanki z logo to nie banery reklamowe.


Jednym z ostatnich argumentów jest trwałość tego artykułu reklamowego. Kalka ceramiczna czy nadruk bezpośredni są wypalane w wysokiej temperaturze co powoduje, że kubki reklamowe jak i filiżanki z logo są w 100% odporne na mycie w zmywarkach. A to z kolei czyni je niemal wiecznymi – chyba, że wcześniej zostaną stłuczone. :)

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.