Ekologiczne gadżety reklamowe - obowiązkowy trend dla wszystkich firm

Wtorek, 11 Luty 2020

Środowisko, zanieczyszczenie klimatu, globalne ocieplenie to najgorętsze tematy roku 2020.Przed światem stoją wyzwania z jakimi dotychczas nie przyszło nam się zmagać. Temat ekologii to również istotny sygnał dla firm oraz marketerów , którzy powinni podjąć odpowiednie kroki w świecie reklamy i gadżetów promocyjnych. Czy Ty i Twoja firma jesteście na to przygotowani?

Ekologiczne gadżety reklamowe - obowiązkowy trend dla wszystkich firm

Świat stoi na skraju totalnego kryzysu ekologicznego. Zmagamy się z ociepleniem klimatu oraz dużymi anomaliami pogodowymi. Klimat przenosi się proporcjonalnie na trendy reklamy ale i oczekiwania konsumentów względem firm. Większość klientów zaczyna wymagać od marek wzięcia odpowiedzialności za naszą planetę a tym samym stawia przed nimi wyzwania ekologiczne i społeczne. Dużo odbiorców oczekuje dziś, że to właśnie firmy a nie rządy lub organizacje, mogą poprawić obecną kondycję klimatu na świecie.
Biorąc pod uwagę powyższe, ekologiczne gadżety reklamowe to absolutny „must have” dla wszystkich tych, którzy chcą iść w zgodzie z trendami oraz oczekiwaniami odbiorców.

EKO GADŻETY – DLA KOGO?

Ekologia jest właściwa dla każdej branży. Ten fakt ma przełożenie na mnogość eko gadżetów do wyboru. Dopasować można coś zarówno pod branże medyczną jak i branżę budowlaną. Eko upominki reklamowe znajdziesz również dla branży motoryzacyjnej oraz innych.
Wymienić możemy kilka podstawowych artykułów, które sprawdzą się dla każdej firmy:

Torby foliowe odchodzą do lamusa. Każdy ma dość plastiku. Dla tego jeśli planujesz wręczanie upominków reklamowych postaw na torby materiałowe lub torby papierowe. To znakomity pomysł a ponadto torby bawełniane są wyjątkowo wytrzymałe i pozwalają na umieszczenie sporej wielkość nadruku

O tym, że długopisy reklamowe to wciąż efektywny gadżet rozprawiliśmy się tutaj. Warto jednak pamiętać, że długopis z materiału korkowego lub z bambusa w znaczący sposób zwiększy atrakcyjność artykułu. Ilość modeli jest ogromna a ceny bardzo przystępne (już od 0,30 zł/szt. Netto !)

  • Kubki Reklamowe biodegradowalne/z bambusa

To jeden z naszych ulubionych produktów. Bardzo modny i zarazem praktyczny (możliwość korzystania w terenie). Każdy lubi pić swój ulubiony napój i być przy tym w zgodzie z naturą. Kubki biodegradowalne to gadżet który świetnie posłuży branży turystycznej, ale i szkoleniowej. To co – kawusia z cukrem czy bez?

  • Drewniany Pendrive z grawerem

Funkcjonalny i prosty gadżet, który może zaskoczyć materiałem z jakiego został wykonany. Dodatkowo znakowanie wykonanie za pomocą graweru laserowego będzie w 100% odporne na wszelkiego rodzaju tarcia. Znakomity artykuł dla branży szkoleniowej oraz IT.

  • Twoja kreatywność

Jak wspomnieliśmy wcześniej, mnogość gadżetów ekologicznych jest ogromna. Powyżej przedstawiliśmy tylko kilka podstawowych przykładów. Sprawdź sam jak upominek możesz dobrać do swojej firmy i być EKO.

TEGO MUSISZ UNIKAĆ

Idea #ZeroWaste ma sens i należy się do niej stosować, ale tylko i wyłącznie w sposób prawdziwy.  Konsumenci szybko rozróżnią greenwashing od rzeczywistej ekopostawy. To z kolei podda Twoją firmę weryfikacji czy jest w pełni gotowa na podjęcie wyzwania zmiany sytuacji klimatycznej na świecie.

„Na świecie” musisz jednak traktować w tym przypadku personalnie, ponieważ każda zmiana zaczyna się od nas, naszych gestów. Nawet najmniejsze marki i firmy jednoosobowe mają dziś wpływ na świat i otaczające nas środowisko.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.