Parasole reklamowe, czyli użyteczne i pożyteczne w jednym

Poniedziałek, 16 Marzec 2020

Wiosna jest jedną z czterech podstawowych pór roku w przyrodzie, charakteryzuje się umiarkowanymi temperaturami powietrza oraz umiarkowaną ilością opadu atmosferycznego. Parasole reklamowe z nadrukiem mogą być odpowiedzią na zmienną aurę oraz formę przekazu reklamowego Twojej firmy. Wiosną wraz z deszczem spływa jednak nadzieja rozkwitających kwiatów a krople wiosennego deszczu pobudzają świat i przyrodę do życia.Wiosenne dni to słońce na przemian z deszczem. Pogoda przynosi pierwsze letnie wartości temperatur ale również pojawiają się burze a czasem opady gradu. Na takie sytuacje dobrym rozwiązaniem mogą być duże parasole reklamowe. Przewaga opadów, chmur, a miejscami burze z ulewami i opadami gradu najczęściej zaskakują nas w nieodpowiednim momencie. Parasole reklamowe duże zabezpieczą nas przed przemoczeniem i grypą. Pomyśl o tym zawczasu i obdaruj swojego klienta parasolem reklamowym, zadbasz w ten sposób o swoją firmę poprze troskę o klienta, Fajne rozwiązanie dzięki któremu Ty wykażesz się troską i wypuścisz swoje logo w nieznane

Parasole reklamowe, czyli użyteczne i pożyteczne w jednym

Parasole reklamowe z nadrukiem

Parasole reklamowe z nadrukiem mogą być także pomysłem upominku na święta wielkanocne. Tradycje wiosenne w Polsce sięgają wielu lat wstecz. Równonoc wiosenna wiąże się z obchodami Jarych Godów.  Najważniejszym zwyczajem jest pożegnanie zimy, polegające na rytualnym spaleniu bądź utopieniu kukły symbolizującej Marzannę – boginię zimy. Po nim następuje powitanie wiosny, połączone ze wspólnym spożywaniem malowanych jajek – pisanek, czemu towarzyszy składanie sobie życzeń wielkanocnych. To dobra okazja na przekaz reklamowy w formie parasola z logo Twojej firmy. A może składany parasol reklamowy byłby dobrym rozwiązaniem. Torebka kobiety mieści niezliczone ilości różnych niezbędnych gadżetów. Malutka parasolka z logo Twojej firmy to niezbędny gadżet w torebce kobiety. Parasole reklamowe duże to alternatywa dla wyjazdów rodzinnych. W bagażniku samochodu każdy powinien wozić taki rodzinny parasol, na którym możesz nadrukować swoje logo.

Stylowe parasole reklamowe

Ale nie zapominaj, że po wiośnie przychodzi lato. Charakteryzuje się ono najwyższymi temperaturami powietrza w skali roku. W świecie roślin lato to okres dojrzewania nasion i owoców, a w świecie zwierząt jest to okres wydawania na świat nowego pokolenia. Latem pojawiają się również krótkotrwałe deszcze o dużym natężeniu. Występują tylko w okresie letnim i na ogół związane są z niewielkim obszarem. Właśnie takie opady uświadamiają nam jak potężnym narzędziem reklamowym dysponujemy.  W tak ekstremalnej sytuacji parasole reklamowe z Twoim logo to doskonała forma przekazu. Gwarantuję Ci, że klient będzie Ci wdzięczny za tak praktyczny i użyteczny produkt a Twoje logo zapadnie mu w pamięć na długo.

I tak właśnie dotarliśmy do jesieni. To jedna z czterech pór roku w przyrodzie. Charakteryzuje się umiarkowanymi temperaturami powietrza z malejącą średnią dobową, oraz stosunkowo dużym w skali roku opadem atmosferycznym. W świecie roślin i zwierząt jest to okres gromadzenia zapasów przed zimą. W świecie reklamy to także czas gromadzenia gadżetów reklamowych. Podczas jesieni dzienna pora dnia jest krótsza od pory nocnej, a ponadto z każdą kolejną dobą dnia ubywa, a nocy przybywa. Jesienią deszcz dosięgający powierzchni Ziemi w postaci kropel wody nazywa się mżawką. Krople wody mogą być też duże lub małe w zależności od wilgotności powietrza. Intensywność deszczu klasyfikuje się jako lekki opad,  umiarkowany opad albo silny opad. Zawsze w tych sytuacjach przydają się parasole reklamowe z nadrukiem. Pomyśl o tym decydując się na gadżet reklamowy dla Twojej firmy.

Sprawdź również inne dostępne gadżety reklamowe

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.