Reklama na czas! - Zegary reklamowe

Wtorek, 3 Marzec 2020

Czas odgrywa dziś kluczową rolę w naszym życiu. Jest najcenniejszą walutą, a nawet czasem bezcenną. Każdy stara się mieć go pod kontrolą.Firmy które chcą być na czasie w reklamie warto, aby zainteresowały się zegarami reklamowymi. Te gadżety reklamowe odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu codziennym. Zegarki otaczają nas wszędzie, abyśmy zawsze mogli kontrolować upływ czasu. To sprawia, że ciężko jest wskazać drugi równie użyteczny co popularny upominek reklamowy.

Reklama na czas! - Zegary reklamowe

Zegary ścienne reklamowe

Co sprawia, że firmy tak chętnie kupują zegary reklamowe z nadrukiem? Argumentów jest wiele. Do najmocniejszych z nich możemy zaliczyć fakt, iż zegary posiadają duże możliwości znakowania. Są one uzależnione od modelu, jednak  z reguły w tej kategorii zegary górują nad resztą gadżetów firmowych. Kolejnym aspektem jest elegancja. Dzisiejsze zegarki to nie tylko tarcza ze wskazówkami i cyframi. To wyjątkowe gadżety elektroniczne, które oprócz czasu są stacjami pogodowymi. Wskazują temperaturę, ciśnienie, zachmurzenie i wilgotność. Takie upominki reklamowe to gratka dla fanów elektroniki. Ponadto niektóre modele są wyposażone w odbiornik radia FM, co umila korzystanie z artykułu i urozmaica jego funkcjonalność. Kolejnym atutem jest ich wszechobecność. Zegary wiszące w przestrzeni publicznej przyciągają codziennie wzrok wielu osób. Wiszą w miejsca centralnych, tak aby ich widoczność była bardzo dobra. To potęguje możliwości reklamowe zegarów i sprawia, iż inwestycja w te upominki może być bardzo opłacalna. Z uwagi na to, iż zegary ścienne reklamowe wiszą z reguły w jednym i tym samym miejscu są bardzo odporne na uszkodzenia. Nikt ich nie przenosi i nie są eksploatowane jak inne produkty. Dzięki temu pozostają trwałe przez wiele lat. Designerskie wzornictwo poprawia wygląd pomieszczenia w którym się znajdują. Warto tu wyróżnić wodny zegar biurkowy czy stacje pogodową wykonaną z MDF.

Zegary reklamowe z nadrukiem

Biorąc pod uwagę powyższe, można śmiało stwierdzić, że zegary reklamowe nadadzą się jak upominek reklamowy na każdą okazję. Chcąc jednak zrobić prezent klientom lub kontrahentom warto zainteresować się zegarkami reklamowymi na rękę. To osobny dział zegarowego świata. Modele jakie można dziś znaleźć w ofercie są nastawione na elegancje i ekologię. Drewniane zegarki na rękę z nadrukiem to dziś absolutny hit modowy. Ich wysoka jakość i casualowy wygląd sprawiają, że są bardzo uniwersalne.
Zegarki drewniane pasują zarówno do codziennego użytku jak i będą dobrymi kompanami oficjalnych przyjęć z eleganckimi strojami. Zegarki te są unisexowe i pasują zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Drewniany materiał dobrze markuje ich pozycję jako EKO gadżety wspierając przy tym ideologię „zero waste”. Zegary reklamowe z nadrukiem znakowane są rozmaitymi metodami. Jedną z nich jest grawer laserowy, który pozwala na wybranie w drewnie loga klienta. Zachowuje to naturalny wygląd produktu zapewniając jednocześnie trwałe znakowanie, które pozostanie na przedmiocie przez wiele lat.

 Zegary reklamowe są jednymi z ciekawszych gadżetów, które mimo swojej podstawowej roli jaką jest odmierzanie czasu, są funkcjonalne i modne. Daje to gwarancję udanego upominku reklamowego niezależnie od branży w jakiej działa firma.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.