Teczki reklamowe - zadbaj o swoje dokumenty

Wtorek, 24 Marzec 2020

Teczki reklamowe z nadrukiem to bardzo dobry i popularny produkt do przechowywania dokumentów i jednocześnie umożliwiający promocję firmy. Teczki ofertowe służą do przekazywania klientom wszelkich materiałów promocyjnych firmy jak foldery, reklamówki, wizytówki czy katalogi. W ramach teczek reklamowych rozróżniamy teczki konferencyjne, teczki ofertowe, teczki z nadrukiem, okładki na dyplom, notatniki w formie teczki ale również aktówki, teczki z powerbankiem czy też organizery podróżne.

Teczki reklamowe - zadbaj o swoje dokumenty

Jak zwał tak zwał, ważne że teczki firmowe z nadrukiem to dziś niezbędne narzędzie pracy dające jednocześnie możliwość identyfikacji wizualnej firmy. Wyobraźmy sobie jakąkolwiek konferencję na której nie byłoby teczek konferencyjnych, albo podróż na konferencję gdzie musimy zabrać dokumenty rejestracyjne, ważne materiały, kalkulator oraz nasze dokumenty, telefon i inne rzeczy niezbędne w podróży. Organizer podróżny jest wybawieniem, mamy wszystko w jednym miejscu i nie musimy szukać po kieszeniach potrzebnych w danym momencie przedmiotów. No i jeszcze zabezpieczy nas przed utratą prądu w telefonie dzięki temu, że zawiera power bank, super prawda?

Podczas ważnych spotkań biznesowych teczki konferencyjne mogą być również gadżetem świadczącym o prestiżu. Np. teczka z tłoczonym logo ze skóry to atrybut każdego menedżera. Dodaje szyku i elegancji przy jednoczesnym wsparciu logistycznym. Najczęściej teczki skórzane z logo mają wiele przegródek, nierzadko zawierają notatnik, miejsce na dokumenty osobiste, karty kredytowe oraz uchwyt na długopis czy wbudowany kalkulator. Teczki reklamowe to bardzo pomocne narzędzie podczas prowadzenia negocjacji i spotkań.

Teczki firmowe

Przyjrzyjmy się wszelkim imprezom oficjalnym, na których wręczamy dyplomy, świadectwa ukończenia kursu czy np. podziękowania za sponsoring. Okładka na dyplom będzie absolutnie niezbędna w takiej sytuacji. Jest to teczka reklamowa bardzo elegancka i jednocześnie ma wytłoczone logo danego wydarzenia, kursu czy tez firmy organizującej Event. Takiego gadżetu nikt nie wyrzuci, to logo zostanie z obdarowana osoba na długo. A przecież o to nam chodzi, aby logo niosło się w świat.

Codzienna praca biurowa, bieganie ze spotkania na spotkanie, wizyta u klienta, w miedzy czasie ważny telefon i płatność przy kasie kartą. To wszystko codzienne czynności, podczas których teczki reklamowe mogą ułatwić nam życie. Bierzemy ze sobą całe niemal biuro mobilne, wkładamy wszystko do teczki i mamy pewność, że niczego nie zapomnimy. To ważne podczas takiej mnogości tematów.

Teczki z nadrukiem

Teczki reklamowe z nadrukiem to doskonały nośnik reklamy, ma dużą powierzchnię znakowania, możemy na nich zrobić tłoczenie lub bardziej wyrafinowane znakowanie hot-stamping polegający na tłoczeniu z folią nawet w kilku kolorach, dzięki czemu logo może wyglądać elegancko i kojarzyć się kolorystyka firmy. Doskonałą metoda znakowania jest również grawer laserowy. Stosunkowo tania i skuteczna forma umieszczania logo na teczkach reklamowych. Bardzo dużym powodzeniem cieszy się personalizacja, to bardzo dobry sposób na docenienie najbardziej cennych klientów czy pracowników. Każdy chciałby otrzymać elegancka skórzana teczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem. Wasz klient z pewnością doceni taki gest a Wasze logo pójdzie z nim w świat.

Zamów u nas Teczki reklamowe - zadbaj o swoje dokumenty i pozwól by Twoje logo prezentowało się elegancko i niebanalnie.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.