TOP5 - Najlepsze gadżety dla dzieci

Wtorek, 17 Marzec 2020

Czy słyszeliście kiedyś takie stwierdzenie „Mamo nudzi mi się” To zawsze brzmi w naszych uszach jak dzwon lub nawet jak odgłos karetki pogotowia. Co robić, co wymyślić? Jakie pomysły wykrzesać z naszej pamięci? Mamy kilka propozycji gadżetów reklamowych dla Waszych dzieciaczków.

TOP5 - Najlepsze gadżety dla dzieci

Rysowanie u dzieci rozpoczyna się ok. 5 roku życia. Między 6 a 7 rokiem życia doskonali się już technika rysowania, pojawia się faza ekspresji swobodnej. Dzieci rysunkiem wyrażają własne komunikaty, chcą opowiedzieć historie poprzez rysunek. Gadżety reklamowe dla dzieci jakie proponujemy to zestawy do malowania służące ćwiczeniu precyzji ruchów ręki, doskonalące koordynację wzrokową i ruchową i przygotowujące do umiejętności pisania. Takie zestawy posiadają w komplecie kolorowanki i kredki. Proponujemy również bardziej wyszukane propozycje jak np. latawiec, który po własnoręcznym pokolorowaniu będzie można wykorzystać  jako zabawkę do wspólnie spędzonego czasu. Doskonały pomysł 2 w 1. Najpierw razem kolorujemy a następnie wychodzimy pobawić się na świeżym powietrzu.  Ciekawe mogą być również plecaczki do własnoręcznego kolorowania lub mini torba na zakupy aby od małego uczyć dzieci ekologicznego podejścia do świata. Jak znudzi nam się bieganie za latawcem, możemy skorzystać z kredy do malowania na asfalcie. Zróbmy zakręcaną trasę rowerową wraz z przejściem dla pieszych i rondem. To kapitalny czas na naukę zasad ruchu drogowego dla malucha. W ofercie posiadamy także zestawy dla wybitnie uzdolnionych artystów zawierające kredki, mazaki i farby w jednym opakowaniu. To zdecydowanie pobudzi kreatywność naszych dzieci do tworzenia pierwszych dzieł sztuki. Nie zapomnijcie na koniec wpisać daty i poprosić o podpis , a może kiedyś te dzieła osiągną niebotyczne wartości na aukcjach dzieł sztukiJ

Gadżety dla dzieci

Tanie gadżety dla dzieci jakie proponujemy posiadają wszelkie niezbędne atesty. Mogą to być kocyki z pluszowymi maskotkami dla maluszków, ręczniczki z króliczkiem lub śliniaczki czy przytulanki ze słonikiem.

A teraz jeszcze większe wyzwanie dla nieco starszych dzieci, które najchętniej kierują wzrok w telefon. Obserwując dzisiejszy model rodziny widzimy następujące obrazy: rodzice oglądający w salonie telewizję, a dzieci zamknięte w swoich pokojach grające w gry komputerowe. Lub inny obraz jeden rodzic pracuje na laptopie a drugi krząta się po domu wykonując inne czynności. W tym czasie dziecko gra na iPadzie lub na konsoli. Gdzie wspólnie spędzony czas, technologia całkowicie zawładnęła naszym życiem i doprowadziła do wzajemnej izolacji w naszych rodzinach. Alternatywą dla telewizji i komputera, smartfona mogą być gadżety reklamowe dla dzieci w postaci gier. Może to być domino, mikado, karty do gry czy zestawy różnych gier rozwijające  umiejętności społeczne i interpersonalne. Rozwijają one  wyobraźnię naszych dzieci, uczą przewidywania i podejmowania decyzji, ale również ponoszenia za swoje decyzje odpowiedzialności .

Również doskonałą propozycją dla spotkań towarzyskich są boule. To znana francuska gra, która powoli dociera także do naszego kraju. To tani gadżet reklamowy który na pierwszy rzut oka może wydać się niezwykle prosty. W rzeczywistości ta gra wymaga wyczucia i doskonałej precyzji. Historia gry w Boule sięga czasów antycznych, kiedy to grano kamieniami. Dziś boule to bardzo popularna gra w Hiszpanii, Belgii, Niemczech, Kanadzie i Maroko. Ludzi rzucających zestawem kul spotkać można także w Polsce.

No a co kiedy pada? Na to mamy również odpowiedź,  gadżety piłkarskie dla dzieciJ  Proponujemy Ci mini piłkarzyki których niewielkie rozmiary pozwolą na zabawę nawet w niedużych pomieszczeniach. Kolejna propozycja to piłka ślizgającą się po prostej i gładkiej powierzchni. Posiadającą  zmieniające się światło LED. To super alternatywa dla gry w piłkę nożną na zewnątrz. Oczywiście gdy przestanie padać można pogonić za piłką nożną oraz porzucać piłką plażową. Te również posiadamy na stanie.  Dla zestresowanych proponujemy nawet piłki antystresoweJ

Gadżety reklamowe dla dzieci

Gadżety reklamowe dla dzieci to doskonała forma promocji firmy, przemyśl nasze propozycje szczególnie przed wakacjami. Pomyśl o sowich klientach gdy będą spędzali wolny czas, może zainspirujesz ich do ponownych zakupów u Ciebie, gdy Twoje logo spędzi z nimi niepowtarzalne chwile. Życz im doskonałej zabawy na wakacjach i uczestnicz pośrednio w tym dobrym i pięknym czasie z Twoim klientem.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.