Gadżety podróżnicze - Niezbędnik podczas każdej podróży

Czwartek, 2 Kwiecień 2020

Podróże kojarzą się nam z wolnością, ale są jednocześnie elementem biznesowej rzeczywistości.Ciągłe bycie w biegu, przesiadki, loty, autobusy, taksówki są naszą codziennością dla tego istotne są gadżety podróżne, które pomogą nam lepiej funkcjonować i zorganizować się w trakcie podróżowania.

 

Gadżety podróżnicze - Niezbędnik podczas każdej podróży

Jako najistotniejsze gadżety akcesoria podróżne możemy wymienić plecaki, portfele, walizki z kółkami, ale również kosmetyczki, czy zestawy podróżne. Nie zależnie od wybranego produktu istotna jest jego funkcjonalność. Bez tego ani rusz. Każdy gadżet podróżny musi spełniać rolę do jakiej został zaprojektowany. W trakcie lotu, lub zwiedzania nie mamy miejsca na zbędne przedmioty. Innym istotnym czynnikiem jest waga przedmiotów. Akcesoria podróżne muszą być kompaktowe i lekkie, tak, aby ich noszenie nie stanowiło dla nikogo problemu. W trakcie podróży nie powinniśmy być obciążeni zbędnym bagażem…a już na pewno nie w trakcie lotu samolotem.
Tutaj możemy wymienić takie gadżety podróżnicze jak ponczo biodegradowalne z nadrukiem, zestaw 3 torebek na żywność, czy worek ze sznurkiem.

Podróże to również spotkania  z ludźmi, koncerty zabawy i festiwale. Dla tego tutaj musimy zwrócić Waszą szczególną uwagę na produkt zaprojektowany z myślą o aktywnych. Festibax® to torba reklamowa, która została zaprojektowana z myślą o festiwalach koncertach jak i ciągłym byciu w ruchu. Ich jakość jest bardzo wysoka, co sprawia, że mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Ponadto Festibax® można nosić zarówno na biodrach, plecach jak i wykorzystywać w formie poduszki pod głowę. Posiadają solidny zamek a elastyczny pasek daje duże możliwość regulacji. Wśród akcesoriów podróżnych ciężko o lepszą propozycję.

Gadżety podróżne

Jeśli rozważasz zakup gadżetów podróżnych jako elementu promocji firmy, warto wziąć pod uwagę, że każdy użytkowników gadżetów z logo będzie z nimi podróżował po świecie. Daje Ci to możliwość na uzyskanie dużej skali promocji przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych. Ponadto Twoi klienci obdarowani odpowiednimi gadżetami podróżnymi będą kojarzyć Twoją markę ze wsparciem jak i przyjacielem ich wypraw. Twoje produkty mogą dotrzeć do najdalszych zakamarków świata i wesprzeć Twoje działania promocyjne. Potencjał jest ogromny a możliwości wręcz nie ograniczone.
Rozpoznawalność Twojej marki może jedynie na tym zyskać. Tego typu gadżety reklamowe można wykorzystać w szerszym kontekście. Przykładowo firma wręczająca gadżety podróżnicze może poprosić swoich odbiorców o zdjęcia produktów z najciekawszych miejsc na świecie. Zdjęcia umieszczamy w social media i robimy konkurs – właściciel zdjęcia z największą ilością „like” wygrywa darmowy bilet powrotny.
Marka ma świetną promocję , klienci zabawę, a zwycięzca darmową gratyfikację.

Niezależnie od wyboru rodzaju akcesoriów podróżnych musisz pamiętać, że najlepszą reklamą są Twoi klienci, kontrahenci, odbiorcy. To oni stawiając się w roli orędownika marki są dla Ciebie największą wartością. Te osoby to największy skarb dla każdej firmy, dla tego wybierając gadżet reklamowy miej na względzie przede wszystkim swoich odbiorców i to w jaki sposób chcesz ich nagrodzić wręczając im materiały reklamowe.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.