Artykuły higieniczne - podstawa higieny

Wtorek, 5 Maj 2020

Higiena to dziedzina z zakresu medycyny zajmująca się wpływem otoczenia na nasze zdrowie. Wpływ czynników naturalnych, środowiskowych oraz społecznych to elementy znajdujące swoje odbicie w naszym zdrowiu oraz psychice. Wiąże się to bezpośrednio profilaktyką czyli ochroną środowiska, otoczenia społecznego oraz naszego bezpośredniego kontaktu z nim. Najważniejsza jest ochrona osobista, od której zależy czy środowisko zewnętrzne będzie miało wpływ na nasze zdrowie. Infrastruktura komunalna, środowisko zurbanizowane, zagospodarowanie przestrzenne wpływają na nas bezpośrednio, zatem sami musimy zadbać o nasze zdrowie.

Artykuły higieniczne - podstawa higieny

Całokształt postępowania indywidualnego może zabezpieczyć nas przed przenoszeniem wszelkiego rodzaju patogenów jak zarazki, wirusy i bakterie. Żel antybakteryjny do rąk to podstawowy środek ograniczający rozprzestrzenianie się zakażeń gdy mamy utrudniony dostęp do bieżącej wody z detergentami. Podstawa higieny poprzez żel do dezynfekcji rąk pozwala na wyrobienie pozytywnych nawyków. Czyste ręce pozwalają zapobiegać chorobom, cierpieniom i mogą nawet ratować życie. Transmisja za pośrednictwem skażonych rąk stanowi najczęstszy sposób  przenoszenia patogenów.  Drobnoustroje obecne na skórze zostają przeniesione na różne przedmioty w naszym otoczeniu. Niewystarczające mycie lub antyseptyka zwiększa zagrożenie zarażenia się różnymi chorobami. Poprzez żel do dezynfekcji rąk  zabezpieczamy się przed infekcjami. Nasz żel antybakteryjny do rąk nie wymaga spłukiwania, jest wzbogacony o aloes a zatem nie wysusza skóry. To daje poczucie czystości bez wysuszania naskórka. Czyste dłonie to podstawowa higiena osobista, która może mieć charakter kulturowy. W niektórych kulturach nie podaje się dłoni ani nie całuje się na powitanie w celu ograniczenia przenoszonych w ten sposób bakterii i infekcji. Dostępności środków myjących takich jak żel antybakteryjny czy innych preparatów do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu, to podniesienie bezpieczeństwa na poziomie ogólnie pojmowanego otoczenia. Nieprzestrzeganie podstawowej  higieny rąk jest główną przyczynę zakażeń związanych z rozprzestrzeniania się ognisk zakażeń. Oszczędności wynikające z zakupu żelu antybakteryjnego do rąk w stosunku do kosztów leczenia z uwagi na zakażenia spowodowane chorobą brudnych rąk są oczywiste. Warto zatem rozważyć taką inwestycję.

Żel do dezynfekcji rąk

Dziś żel antybakteryjny do rąk można wykorzystać jako artykuł reklamowy firmy. Przekaz skierowany do klientów może przynieść bardzo dobry efekt. Firma korzystająca z tej formy reklamy stosuje edukację rynkową poprzez dbałość o swoich klientów, rozpowszechnia przy okazji logo a zatem zyskuje możliwość zdobycia potencjalnie nowych klientów. Budowanie świadomości podstaw higieny wzmacnia nasze logo. Utrwala w opinii klienta naszą  firmę jako dbającą o zdrowie i komfort życia naszych kontrahentów. To właśnie nasze  logo uosabia markę i dzięki niemu zapada w pamięć konsumentów i jest z nim dobrze kojarzona. Po pewnym czasie  nasze logo może przerodzić lojalność i zbudować silniejszą więź. To jest marzenie wszystkich firm, aby zbudować takie relacje z konsumentami, które pozwala na stałą współpracę w długim okresie i na zasadach wzajemnej lojalności. Dając poczucie bezpieczeństwa poprzez redukcję lęku o swoje zdrowie zaspokajamy potrzeby najwyższego stopnia. Utwierdzamy klienta, że wybór naszej firmy jest właściwy. To duża odpowiedzialność, zatem dostarczając żel antybakteryjny do rąk musimy być pewni jego skuteczności i jakości. W tak delikatnej kwestii jak dbałość o zdrowie pamiętajmy o najwyższych standardach, nie róbmy niczego byle jak, bo to się po prostu się nie opłaca. Bądźmy odpowiedzialni za siebie i naszych klientów i kontrahentów. Zasada win win to najlepsza forma współpracy na dzisiejszym tak skomplikowanym rynku wszelkich usług i dóbr. Chodzi o to by nasz przekaz reklamowy nie był tylko forma promocji, ale aby niósł za sobą również troskę o otoczenie i naszych współpracowników.

Podstawa higieny poprzez artykuły higieniczne to dobra forma reklamy i sprawdza się w każdych okolicznościach dnia codziennego.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.