Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem

Poniedziałek, 25 Maj 2020

Atmosfera w pracy to niedoceniany, ale niezmiernie ważny element zarządzania w firmie. Ma wpływ na nasze poczucie bezpieczeństwa, motywację oraz zaangażowanie i wydajność w pracy. Trudno wyobrazić sobie, że wypełniamy swoje obowiązki na 120% jeśli idziemy do pracy z niechęcią i w stresie. W pracy spędzamy dużą część swojego życia, zatem przez ten czas zabezpieczamy swoje potrzeby dotyczące jedzenia i picia, ale również spotkań i rozmów między zadaniami.

Kubki i szklanki z nadrukiem

Biurowa kuchnia to niezwykle ważne miejsce  w którym przygotowując szybki posiłek uprawiamy ploteczki, pogadanki, gdzie wpadamy na chwile aby zaparzyć kawkę czy herbatkę i pogadać ze współpracownikami. W wielu biurach coraz częściej docenia się kuchnię jako jeden z elementów integracji. Aby to miejsce służyło nie tylko zaspokajaniu potrzeb, ale również wspierało wydajność musimy odpowiednio ja zaaranżować i wyposażyć. Ważną kwestią jest umeblowanie biurowej kuchni ale także wyposażenie jej w niezbędne elementy jak talerzyki, sztućce,  szklanki  z logo oraz kubki. Jest to również doskonała okazja, aby zadbać o identyfikację wizualną wyposażenia kuchennego w celu utożsamiania pracowników z logo dla którego i z którym pracują na co dzień. Codzienne sięganie po szklanki z nadrukiem to dobry sposób, by współpracownicy zaangażowali się emocjonalnie. Dbamy w ten sposób o komfort i jakość życia pracowników wypełniając jednocześnie zadania marketingowe wewnątrz organizacji. Uczymy naszych współpracowników utożsamiania się z marką i co najważniejsze promując w ten sposób wysoką jakość spostrzegania logotypu.

Szklanki z nadrukiem

Bardzo ważne w całym przedsięwzięciu  jest jakość. Szklanki z logo muszą być dobrej jakości i nadawać się do mycia w zmywarkach. Zaprojektowanie nadruku to istotne zadanie by spełniało założenia i było przyjemne i estetyczne. Dobry projekt to dobry efekt wizualny. Pamiętajmy, że szklanki reklamowe podajemy również naszym kontrahentom i klientom odwiedzającym biuro. To kolejny element służący promocji firmy. Przeźroczyste szkło świetnie komponuje się z wszystkimi rodzajami zastaw kuchennych zatem szklanki z nadrukiem logo możemy przekazywać jako upominek. Odwiedzający nas goście będą mile zaskoczeni gdy wręczymy im szklankę z logo tym bardziej gdy wcześniej  pili z takiej samej kawę czy herbatę. Szklanki z nadrukiem służą również do picia zimnych napojów, mogą być zwykłe, proste jak nasza szklanka Tina czy zwężające się do dołu jak IMPILABILE, MAX oraz ZIP. Jest to kwestia gustu i dopasowania do ogólnego wystroju.

Kubki szklane z nadrukiem

Żeby ułatwić zadanie szukającym inspiracji klientom szklanki reklamowe z naszej oferty podzieliliśmy na takie kategorie jak szklanki z nadrukiem oraz kubki szklane z nadrukiem. Mamy opcję szklanek z podwójnymi ściankami, to nowoczesny design dający wrażenie iż napój zawisł w powietrzu. Do wyboru kubek EMOTION lub  PASSION. W ofercie posiadamy również kubek szroniony SNOW QUEEN oraz przeźroczysty, standardowy szklany kubek BELL. Warte są też uwagi  szklanki z nadrukiem CLARA.

Wszystkie szklanki reklamowe z naszej oferty posłużą długie lata niosąc za sobą logo oraz dobre wrażenie podczas spożywania napojów. Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem to nierozłączny element dobrego zarządzania, wpływania na dobrą atmosferę w pracy oraz działania marketingowe wzmacniające relacje naszych pracowników z firmą oraz podnoszące prestiż logo wśród kontrahentów i klientów.  Polecamy i zapraszamy.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.