Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym

Czwartek, 14 Maj 2020

W każdej branży organizowane są konferencje, podczas których przedstawiciele, właściciele i akcjonariusze spotykają się, aby omówić zagadnienia związane z prowadzoną działalności oraz w poszukiwaniu rozwiązań służącym rozwojowi firm, omówieniu zagadnień dotyczących danej branży a także w celu wymiany poglądów na temat rzeczywistości w jakiej działają. Konferencja może dotyczyć zagadnień naukowych, politycznych, biznesowych ale również być związana z ważnymi wydarzeniami i wówczas mamy do czynienia z konferencją prasową komunikującą bieżącą sytuację.

Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym

Zorganizowanie konferencji to bardzo wymagające przedsięwzięcie, zatem wymaga od organizatora zaangażowania i dużego skupienia na wielu szczegółach. Każdemu, kto organizował jakiekolwiek spotkanie, zawsze zależy na tym aby wszystkie elementy układanki działały perfekcyjnie. Konferencja to szereg czynników składających się na całość czyli najważniejsze: temat, budżet, miejsce i czas. Ważne też aby określić ilość uczestników i prelegentów opracować agendę, harmonogram i pozostałe szczegóły związane z tematem wydarzenia. Niemniej istotna jest promocja wydarzenia. Jeśli wszystkie elementy zagrają perfekcyjnie, to będzie to konferencja z klasą.

Filiżanki z nadrukiem

Na każdej konferencji bardzo ważnym elementem poza podstawowymi jest również zabezpieczenie uczestników spotkania w takie artykuły jak notesy czy długopisy i tu można rozwodzić się długo. Jeśli mówimy o podstawowych narzędziach związanych z konferencją, to są to oczywiste gadżety na których możemy umieścić logo wydarzenia, sponsora czy organizatora. Aby osiągnąć wyższy level potrzebujemy dodatkowych narzędzi, które będą stanowiły o wartości dodanej naszej konferencji z klasą. Propozycją i dobrym rozwiązaniem mogą być filiżanki do kawy z nadrukiem. To dość osobisty a zarazem użyteczny gadżet, który w przeciwieństwie do innych standardowych gadżetów konferencyjnych nie zostanie od razu wyrzucony, a jest duża szansa, że będzie używany przez długi czas po konferencji. Filiżanki z logo od dawna uznawane są za dość ekskluzywny upominek reklamowy pod warunkiem, że nie naładujemy go zbędną grafiką. Pamiętajmy, że filiżanki z nadrukiem firmowym to nie jest ulotka reklamowa. Nie umieszczajmy na nich nr telefonu czy informacji teleadresowych. Filiżanki do kawy z nadrukiem mają za zadanie uprzyjemniać czas podczas rozmów panelowych czy przerw w prelekcjach podczas konferencji lub jeśli zostały wręczone w pakietach konferencyjnych jako filiżanki z logo do wykorzystania już po konferencji. Tym bardziej nie mogą być nazbyt oznakowane a raczej nieść dyskretne przypomnienie o wydarzeniu poprze logo czy slogan związany z konferencją. Zadbajmy o to aby podarowane filiżanki z własnym nadrukiem miały trwały nadruk odporny na mycie w zmywarkach, to dziś niezbędne. Nie kupujmy filiżanki z nadrukiem, który zmyje się po kilku cyklach mycia w zmywarce. Szkoda pracy i pieniędzy na takie gadżety. To źle świadczy o naszym podejściu do uczestników i przyniesie efekt odwrotny od zamierzonego.  Dziś nowoczesne technologie gwarantują zastosowanie takich trwałych nadruków, które pozwolą na odwzorowanie projektów i kolorystyki w bardzo wysokiej jakości poprzez wypalanie ich w wysokich temperaturach. To zapewnia niski koszt, trwały nadruk i wysoka jakość nadruku.

Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym to nowoczesne rozwiązania i gwarancja powodzenia w organizowaniu wydarzenia na najwyższym poziomie.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.