Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo

Czwartek, 7 Maj 2020

Cukierki mogą być słodkie, kwaśne, mleczne. Mogą mieć smak owocowy, słony, kawowy lub miętowy. Do wyboru do koloru. Cukierki z logo to prosty sposób na skuteczną reklamę Poprzez doznania smakowe możesz trafić prosto w serce swojego klienta. Typy cukierków zależą od składników z jakich są wykonane. Cukierki reklamowe powstają dokładnie tak jak wszystkie inne, czyli poprzez odparowanie wody z syropu cukrowego i zagęszczenie do odpowiedniej konsystencji. W zależności od użytych dodatków zyskujemy pożądany smak. Cukierki z logo firmy mają w sobie potężna moc przekazu, umilają kontakt biznesowy, ocieplają wizerunek i pozostawiają dobre wrażenia.

Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo

Poprzez cukierki z nadrukiem, logo firmy niesie się szerokim echem. Jest wiele okazji aby cukierki reklamowe z logo były wręczane potencjalnym klientom czy kontrahentom. Wiele firm głowi się jaki gadżet reklamowy wymyślić, aby cena nie była zbyt wygórowana a skojarzenia z firmą były dobre. I tu z pomocą przychodzą cukierki z logo firmy. Z okazji dnia kobiet, dnia dziecka, Świąt Wielkanocnych czy Bożego Narodzenia prosty sposób na skuteczną reklamę to cukierki z logo. Warto też zwrócić uwagę na formę opakowania, cukierki z nadrukiem mogą być w pojedynczej etykiecie np. na targi do masowego rozdawania zwiedzającym, lub pakowane w pudełeczko z kokardką czy w złotym kartoniku czekoladki w banku po podpisaniu umowy kredytowej. Słodycze okolicznościowe najczęściej mają motyw związany z obchodzonym w tym czasie świętem. Nie zamykajmy jednak swojej wyobraźni w ramki tradycyjnych słodyczy. Pozwólmy naszej kreatywności poszaleć, zaprojektujmy czekoladę w dowolnym kształcie lub wytłoczmy na niej motyw związany z działalnością naszej firmy. Tego klient na pewno nie zapomni. Połączmy smak z efektem „wow”, dziś przecież każdy chce być zaskakiwany. Możliwości są niemal nieograniczone.

Cukierki reklamowe

Cukierki reklamowe to dziś powszechne określenie dla wszystkich słodyczy reklamowych. W ich skład wchodzą również zdrowe ciasteczka owsiane bez tłuszczy utwardzanych czy owocowe herbatki. To również smakowite zdrowe  przekąski jak pestki z dyni czy słonecznika, orzeszki lub suszone banany. To może być doskonała wizytówka firmy, której na sercu leży zdrowie otoczenia, kontrahentów i klientów. Na takich produktach przyjemnie jest umieścić logo swojej firmy i promować zdrowy styl życia. To bardzo modny ale i rozsądny sposób na promocję firmy. Poprzez cukierki reklamowe z logo czy inny rodzaj słodyczy reklamowych możesz wyróżnić się na tle konkurencji. Każdy przekaz może być wyrażony w innej formie i łagodzić  lub wzmacniać nasz odbiór. Czy spotkaliście się kiedyś z ciasteczkiem wręczanym wraz z rachunkiem za obfity obiad, nieco łatwiej przełknąć cyfry widniejące na paragonie. Albo czy widzieliście slogan reklamowy mówiący o tym, że „jesteś dla nas najważniejsza”, był albo pogrubiony albo napisany innym kolorem. Taki przekaz ma trafić prosto do Twojego serca. Podobnie jest ze słodyczami. Cukierki z logo firmy maja za zadanie umilić doznania, skojarzyć się z czymś przyjemnym, pozostawić przyjemny smak i chęć sięgnięcia po jeszcze. Zadbaj o dobre relacje z klientem i powiedz mu, że zależy Ci na nim i chcesz aby czuł się dobrze. To przyjemne gdy po spotkaniu sięgnie po słodycz z Twoim logo i poczuje ten błogi smak słodkości. Popracuj nad tym by uzależnił się od kontaktu z Twoja firmą, o tym marzy każdy, kto prowadzi działalność.

Pamiętaj, Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo             

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.