Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?

Środa, 27 Maj 2020

Według Wikipedii słuch jest zmysłem umożliwiającym odbieranie fal dźwiękowych. W życiu codziennym docierają do nas wszechobecne dźwięki, hałasy, i bodźcują nasz zmysł słuchu efektami pożądanymi i mniej pożądanymi. Należy pamiętać, że aby nasz słuch był sprawny i służył nam przez wiele lat musimy o niego dbać i co najważniejsze nie szkodzić mu niepotrzebnie. Słuchawki reklamowe to jeden z praktycznych gadżetów do promocji firmy, ale aby dobrze nam służyły musimy pamiętać o kilku rzeczach.

Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?

Nie używajmy ich w pełnej głośności. Dźwięki o sile od 35 dB do 80 dB mogą być powodem uszkodzenia słuchu. Pamiętajmy o tym zakładając  słuchawki z własnym logo. Słuchawki do odtwarzaczy i smartfonów mogą - według badań Komisji Europejskiej – atakować uszy hałasem nawet rzędu 88-113 decybeli. Nie doposzczajmu zatem do pełnej głośności i skróćmy czas w którym słuchamy ulubionej muzyki, by nasze uszy nie były narażone na hałas przez długie godziny. Nie narażajmy się również na wielogodzinne odgłosy w przestrzeni miejskiej. Warkot samochodu ciężarowego to nawet 85 dB. Mnożąc go przez wszystkie otaczające nas pojazdy to niezła jatka dla naszego słuchu. Jest wiele środowisk, branż i zawodów, w których dbałość o słuch jest podstawą działania, chociażby pływacy, muzycy czy pracownicy fizyczni używający młota pneumatycznego. Tu mamy jednak do czynienia z profesjonalnym sprzętem zabezpieczającym słuch. Gdy na nasze uszy zakładamy powszechnie używane słuchawki, miejmy świadomość,  że od nas zależy jak ich użyjemy. Dla przykładu, gdy używamy słuchawki douszne, możemy ściszyć muzykę na tyle, by nie szkodziły naszemu słuchowi, one dają przecież komfort zmniejszenia czy unikania przypadkowych odgłosów.  Możemy zatem trochę je przyciszyć.

Słuchawki z własnym logo

Reklamowe słuchawki z własnym logo mogą być bezprzewodowe i przewodowe. Ale rozróżniamy również  nauszne, douszne i nagłowne. No i do tego mogą być obsługiwane poprzez bluetooth.  Czyli do wyboru i do koloru. Gdy za oknami aura zaprasza nas do spacerów czy innych aktywności sportowych słuchawki z własnym nadrukiem to bardzo dobry pomysł aby obdarować nimi swoich klientów i pomóc im w uprzyjemnieniu tego czasu jeszcze bardziej. Wielu z nas nie wyobraża sobie wręcz wyjścia na zewnątrz bez słuchawek, to bardzo dobry pomysł by wykorzystać to do celów promocyjnych. Nie mała grupa osób używa również słuchawek w pracy, aby móc skupić się lepiej na wykonywanych zadaniach. Możesz w ten sposób wyposażyć ich w słuchawki z własnym logo. W Artigraf wybór słuchawek jest duży, każdy model przeznaczony jest pod nadruk tak by słuchawki reklamowe spełniały również zadanie promocji firmy. Pozostaje tylko wybrać odpowiedni dla Ciebie model i kolor a my zajmiemy się wizualizacją, tak by Twoje logo prezentowała się najlepiej jak to możliwe. W dobrej cenie będziesz uzyskasz gadżet innowacyjny, modny i bardzo praktyczny. To w przypadku upominków reklamowych bardzo ważne, nie wydawajmy pieniędzy na rzeczy nieprzydatne, które klient zaraz wyrzuci lub zgubi. Przecież każdy lubi prezenty z których będzie mógł skorzystać a to przekłada się na postrzeganie naszej firmy. Nie dawajmy naszym klientom byle jakich prezentów, bo zamiast ich uhonorować możemy tylko ich obrazić. Dbajmy o swój wizerunek poprzez dobrej jakości gadżety z logo. To idzie w świat i niesie dobrą nowinę, że oto nasza firma dba o dobro swoich klientów na najwyższym poziomie.

Tylko od Ciebie zależy czy reklamowe słuchawki z własnym logo sprawdzą się w praktyce i pozostaną z Twoim klientem na długo wraz z Twoim logo. Nam bardzo zależy aby Twoja promocja była trafiona i przyniosła Ci najwyższe profity, bo wówczas wrócisz do nas ponownieJ Jesteśmy tu i czekamy na Ciebie zawsze gotowi na wyzwania.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.