Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?

Czwartek, 25 Czerwiec 2020

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zgubić klucze? Ciśnienie poszło w górę, na twarzy pojawiły się wypieki a serce zaczęło łomotać. Co teraz? Wymieniać zamki w mieszkaniu albo wybić szybę w samochodzie?Albo inny scenariusz, wyjmujesz z torebki telefon i widzisz, że cała szybka porysowała się od kluczy, no tego już za wiele. Rozwiązaniem na taką sytuację może być etui na klucze.

Teraz pewnie zadajesz sobie pytanie 

Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa? 

Otóż wyobraź sobie, że tak ponieważ zakup tak przydatnego, niewielkiego drobiazgu może znacząco ułatwić twoje życie i sprawić, że już nigdy więcej nie będziesz musiał obawiać się utraty kluczy do mieszkania czy samochodu. Twój telefon nie straci na wartości z powodu zarysowań na ekranie. Statystyki biur rzeczy znalezionych dowodzą, że klucze to zdecydowanie najczęściej gubiony przedmiot. Jak umieścisz je w pokrowcu to zwiększy zabezpieczenie przed ich utratą. Łatwiej też będzie je odszukać. Wydawać by się mogło, że zabezpieczenie przed zagubieniem kluczy to jedyny przymiot etui na klucze.
Otóż nie, najczęściej jest to pokrowiec na klucze o wielofunkcyjnym zastosowaniu i to dla mężczyzn i kobiet. Etui na klucze skórzane to elegancja i prestiż przy jednoczesnej funkcjonalności., które często posiada kieszonkę na karty kredytowe i to w dodatku z bezpiecznym systemem RFiD chroniącym nas przez hakerami.  Może mieć również kieszonkę zapinaną na zamek i przegródkę na inny drobiazg. Pokrowiec na klucze często używają ludzie aktywni sportowo, ułatwia on zabranie ze sobą kluczy i niezbędnego drobiazgu bez potrzeby korzystania z dużego plecaka. Bardzo przydatne może okazać się etui na klucze podczas wakacji lub podróży. Zawsze to bezpiecznie, gdy wszystko mamy w jednym miejscu. No i absolutny hit, Etui na kluczyki lub telefon blokujące fale radiowe. Pomyśl, że twoje kluczyki do samochodu oraz telefon również można hakować, ale dzięki wspomnianemu systemowi RFiD możesz spać spokojnie. W telefonie masz często dostęp do konta bankowego , do wrażliwych danych i wszystkie najważniejsze kontakty. Telefon to dziś już nie słuchawka do rozmów, ale właściwie osobisty komputer, w którym mieścisz czasem całe swoje życie.

Etui na klucze skórzane

Przy wyborze odpowiedniego modelu warto rozważyć etui na klucze skórzane. Jest eleganckie, solidne i trwałe. Dodatkowo może posiadać karabińczyk służący do tego, by przypiąć go w torebce. Unikniemy wówczas nerwowego grzebania w przepastnej przestrzeni, wśród miliona innych niezbędnych rzeczy. Oferujemy również nakładki na klucze, aby łatwiej rozpoznać odpowiedni klucz do właściwego zamka.

Każde nasze etui na klucze może być znakowane  na kilka sposobów. Można na nich zrobić tłoczenie, tłoczenie z folią w wybranym kolorze, aby Twoje logo było lepiej widoczne. Na wielu z nich można także zrobić grawer lub personalizację z imieniem i nazwiskiem osoby dla której jest przeznaczone. To dobra opcja aby etui na klucze stało się wartościowym produktem reklamowym dla najważniejszych klientów.

Warto zatem pamiętać aby gadżet reklamowy wręczany klientom i kontrahentom był użyteczny, dbał o ich bezpieczeństwo, komfort i prestiż. A co najważniejsze aby nie gubili kluczy !!

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.