Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy

Poniedziałek, 1 Czerwiec 2020

Zmiana klimatu to dziś bardzo nośny temat i niestety dotyczy każdego z nas. Na co dzień doświadczamy takich zjawisk jak nieprzeciętne upały po których następują gwałtowne burze, coraz częściej doświadczamy w różnych regionach powodzi i bardzo gwałtownych zjawisk atmosferycznych. Małe dzieci niedługa nie będą mogły pochwalić się zdjęciem z bałwankiem, gdyż zanikają prawdziwe zimy. Susze, których doświadczamy z roku na rok w większym stopniu zagrażają uprawom, zwierzętom i w końcu nam samym.

Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy.

Wzrost temperatur jest tak  duży, że już niedługo nie będziemy w stanie go powstrzymać. Do niedawna sądzono, że podniesienie się temperatury między 1.5ºC a 2ºC jest w miarę bezpieczne dla ludzkości, lecz okazuje się, że wiele gatunków nie zdąży się zaadaptować do nowych warunków, a co za tym idzie stracimy je bezpowrotnie. Ziemia nie poradzi sobie sama, zatem musimy jej w tym pomóc. I nie chodzi o to abyśmy dokonywali w swoim życiu zmian rewolucyjnych i wywracali nasze dotychczasowe życie do góry nogami. Mało z tego, wprowadzając drobne zmiany, możemy jeszcze troch zyskać. I tu śpieszę z podpowiedzią. Mam na myśli torby bawełniane z logo. Rozważmy wdrożenie w życie tak drobnej zmiany, jak rezygnacja z foliówek. Zmienimy dzięki temu przestrzeń w której żyjemy, a fruwające torebki foliowe przejdą w niepamięć. Pragnę przekonać Cię, że rozważając wydanie kilkuset złotych na gadżety, idealna reklama to torby reklamowe na zakupy wielokrotnego użytku. Pomyśl, torba foliowa średnio rozkłada się 400 lat. Fruwa w powietrzu i zagraża ptakom, zapycha studzienki kanalizacyjne, dostaje się do mórz i jezior dusząc cudowne stworzenia wodne. Mało z tego, 5 zwykłych foliówek  generuje 1 kg CO2, czujesz to? Przyjmuje się, że średni czas życia foliówki to ok. ½ godz. Robisz zakupy, pakujesz towar do reklamówki foliowej i zaraz po powrocie do domu wrzucasz ja do śmieci. To nic, że segregujesz śmieci, ale foliówka przez to nie znika, trzeba ją przecież przetworzyć.

Torby Reklamowe

A gdyby tak zainwestować w torby reklamowe z nadrukiem. Pomyśl, twoi klienci otrzymaliby od Ciebie torby bawełniane z logo, zabieraliby je ze sobą na zakupy, wszystkim pokazywali Twoje logo i wszyscy razem dbalibyście o środowisko. Czy to nie jest korzyść dla wszystkich? To jest tak proste, że aż wydaje się niemożliwe.  Przeczytałam ostatnio w internecie, że Portugalczycy i Polacy zajmują niechlubne najwyższe miejsce w UE jako namiętni zużywacze torebek foliowych. Statystycznie kupujemy ich ok. 450 szt. rocznie. Dla porównania Finowie i Duńczycy 4 sztuki rocznie na jednego mieszkańca, da się?

A to może być takie korzystne, gdy torby reklamowe z nadrukiem staną się Twoim gadżetem na stałe. Przekazujesz przez to swoim kontrahentom i klientom, że dbasz o środowisko, a to dziś bardzo dobry PR. Masz czyste sumienie, że nie przykładasz ręki do degradacji środowiska i dbasz o przyszłe pokolenia, by ziemia była dla nich przyjazna i piękna. Może brzmi to patetycznie ale przecież to sama prawda.

A tak zupełnie od pragmatycznej strony, to torby z logo są bardzo dobrym i skutecznym narzędziem promocji firmy. Torby reklamowe na zakupy używa się najczęściej w obecności wielu osób, a co za tym idzie Twoje logo widzi wiele przypadkowych ludzi, którzy nie mieliby okazji zetknąć się z Twoim logo w innej sytuacji. Obdarowany przez Ciebie klient zupełnie za darmo promuje Twoją firmę i to przez długi czas, bo torby bawełniane z logo są bardzo trwałe. Jeśli zaprojektowana grafika będzie ładna, to każdy chętnie będzie ją używał. Czyli Idealna reklama to torby reklamowe na zakupy .

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo
Słodycze reklamowe – nasze TOP5 na stoiska eventowe
Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy
Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa
Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach
Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników
Galanteria reklamowa – jak się sprawdzi w praktyce?
Kubki termiczne z logo – czyli jak połączyć funkcjonalność z reklamą
Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru
TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe
Czy klasyczna smycz reklamowa może jeszcze zaskoczyć?
Czy klasyczne długopisy reklamowe mogą jeszcze zaskoczyć?
Gadżety świąteczne i dekoracyjne - nasze TOP 5 świątecznych dekoracji
Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników
TOP 5 kosmetyków reklamowych - sprawdzone i polecane
Akcesoria sportowe z Twoją reklamą
Akcesoria szkolne – sposób na skuteczną reklamę
Czy warto obchodzić w pracy dzień chłopaka – co kupić na dzień chłopaka?
Eko gadżety reklamowe
Bożonarodzeniowe słodkie upominki

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.