Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko

Wtorek, 4 Sierpień 2020

Zyskanie przychylności klientów we współczesnym świecie to nie lada wyzwanie. Potrzebna jest ciekawa oferta, atrakcyjne ceny oraz perfekcyjne zarządzanie zasobami ludzkimi. Kropką nad i w każdej działalności będzie również reklama. I to nie taka banalna, ale z miłością do środowiska, czyli w formie ekologicznych gadżetów reklamowych.

Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko

Bądź eko – zamień plastik na drewno

Wiesz, że przeciętny Polak produkuje rocznie prawie 300 kg odpadów? To całkiem dużo. Jednak nawet małe działania z ukłonem dla środowiska naturalnego mogą osłabić ten trend. Skorzystaj z takiego rozwiązania. Wybierz eko gadżety dla swoich klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Pokaż im, że dokładasz własną cegiełkę w trosce o przyszłe jutro. To świetny sposób na budowanie pozytywnego, nowoczesnego wizerunku marki. Świadomość ekologiczna to popularny temat, wykorzystaj go w swojej kampanii reklamowej.
Oferując gadżety reklamowe eko łączysz przyjemne z pożytecznym. Przyciągasz do siebie klientów, zacieśniasz więzi, a dodatkowo dbasz o środowisko naturalne. I wcale nie musisz martwić się o koszty. Wytworzenie tych produktów nie zajmuje wiele czasu, materiały są tanie, co sprawia, że ich cena jest porównywalna do standardowych, plastikowych upominków.

Jakie ekologiczne gadżety powinieneś wybrać?

Na samym początku sprawdź dokładnie, czy eko gadżety reklamowe są faktycznie przyjazne dla środowiska. Powinny być biodegradowalne, najlepiej wykonane z takich materiałów jak papier, drewno, bambus czy kukurydza. Coraz częściej możesz także spotkać bardziej nietypowe rozwiązania, do których z pewnością należy słoma pszenicy oraz łuski kawowe.
Największą popularnością wśród ekologicznych upominków cieszy się bawełniana torba reklamowa. W dobie ucieczki od foliówek, stawiamy na rozwiązania wygodne i estetyczne. Torba z nadrukiem logo Twojej firmy z pewnością zostanie wykorzystana i nie trafi w zapomniany kąt. Można jej używać zarówno w trakcie spotkań, nosząc w niej firmowy sprzęt oraz na zakupach – już po pracy. Ponadto wykorzystać możesz szeroką ofertę drewnianych i papierowych długopisów, korkowych notatników oraz gadżetów domowych, w tym szczoteczek bambusowych oraz eleganckich i popularnych lunch boxów.
Ciekawe eko gadżety
Dzięki upominkom ekologicznym możesz na stałe pozostać w pamięci swoich klientów i zyskać lojalność pracowników. Jeśli wybierzesz nieszablonowe rozwiązania i zadbasz o wysoką jakość oferowanych przez Ciebie gadżetów, klienci z pewnością do Ciebie wrócą. Podaruj im drewniany domek dla ptaków albo lekki słomkowy kapelusz, który z pewnością wykorzystają podczas długich spacerów po plaży. Do tego masz pewność, że nadruk na takim produkcie będzie idealnie widoczny i przykuje uwagę.
Eko gadżety pasują do praktycznie każdej branży. Są dostosowane zarówno do kobiet, mężczyzn, a nawet dzieci. Można je wykorzystać dla pracowników w formie firmowych notesów czy teczek z recyklingu, a także jako oryginalny gadżet elektroniczny, np. głośnik wykonany w 35% ze słomy pszenicznej. Znajdziesz także artykuły dla najmłodszych – kolorowanki i kredki przyjazne środowisku.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.