Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać

Wtorek, 18 Sierpień 2020

Dobra reklama powinna być dopasowana nie tylko do branży Twoich klientów, ale także do pory roku czy specjalnych okazji, jak święta czy kolejna rocznica firmy. Z tego względu popularnością cieszą się gadżety na plażę, które są jednocześnie tanie, estetyczne i praktyczne. Po prostu sprawiają, że kontrahenci pamiętają o Tobie w chwilach relaksu nad wodą.

Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać

Wszyscy z upragnieniem czekamy na zasłużony urlop. Często z wyprzedzeniem planujemy wakacje, rezerwujemy miejsca w hotelu, oszczędzamy. Polskie morze w okresie urlopowym wypełnione jest po brzegi osobami łapiącymi promienie słońca, biegającymi po piasku z frisbee czy pływającymi w łódkach lub przy pomocy materacy dmuchanych. To więc idealne miejsce na reklamę, pozostaje w głowie nie tylko osób, które Twoich upominków używają, ale także każdego, kto przebywa na plaży. Wystarczy tylko odpowiednio spersonalizować prezent.

Połącz przyjemne z użytecznym – gadżety plażowe

Wybierając gadżety reklamowe na plażę zwróć uwagę na ich zastosowanie. Dobierz je do preferencji Twoich odbiorców. Jeśli mają dzieci możesz poszerzyć swoją ofertę o zabawki i gry drewniane, w które wraz z rodzicami będą mogli grać w trakcie letniego odpoczynku. Relaks nad wodą nie odbędzie się również bez praktycznych, dużych ręczników. To one przydają się nam tuż po wyjściu z wody, mogą zostać również rozłożone na piasku i stanowić substytut plażowej maty do siedzenia. Z nadrukowanym logo, odpornym na działanie słońca i wody, przyciągać będą wzrok, a za każdym razem, gdy Twój klient na nim usiądzie albo otuli się po kąpieli wodnej przypomni sobie, kto go obdarował.
Świetnym sposobem na promowanie firmy będą także uniwersalne okulary przeciwsłoneczne, torby termiczne czy krzesła plażowe z logo. Z pewnością zostaną one wykorzystane na plaży, a umilając wypoczynek pozostawią po sobie pozytywne skojarzenia z Twoją marką.
Przypomnij klientom o sobie w trakcie wypoczynku
Wśród Twoich partnerów biznesowych znajdą się także zwolennicy aktywnego odpoczynku nad wodą. Oferując im gadżety reklamowe plażowe wykorzystaj więc wszelkiego rodzaju gry oraz produkty dmuchane, które są małe i można je spakować do praktycznie każdej torby i plecaka. Znajdziesz u nas drobne upominki takie jak piłki plażowe we wszystkich kolorach tęczy, a także piłki do siatkówki czy nylonowe składane frisbee. Rozrywkę nad wodą urozmaicą również komplety tenisowe plażowe oraz popularna gra w bule. Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty posiadają trwały i dobrze widoczny nadruk, dzięki czemu masz pewność, że reklama będzie skuteczna, a Ty zostaniesz zapamiętany.
Upominki reklamowe dla dzieci
Nie zapomnij również o dzieciach swoich klientów i pracowników. Gadżety plażowe w tym przypadku powinny być bezpieczne i zapewniać zabawę na najwyższym poziomie. Skorzystaj z uniwersalnych zestawów do piasku – w formie wiaderka i foremek, dzięki którym dzieciaki będą mogły konstruować własne fortece i zamki. Idealnym rozwiązaniem będą również latawce, które bujane przez wiatr, ukazywać będą Twoje logo na niebie. Dla fanów wodnych zabaw wybierz dmuchane materace w kształcie owoców oraz zwierzątka, umożliwiające unoszenie się na wodzie. Upominki w takiej formie sprawdzą się także dla hoteli nadmorskich, dzięki czemu przyciągną jeszcze więcej klientów i zachęcą ich do ponownego skorzystania z usług.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.