Przydatne gadżety reklamowe w podróży

Środa, 19 Sierpień 2020

Z roku na rok podróżujemy coraz częściej. Wyjeżdżamy na urlop nad morze, w góry, czasem za granicę. Podróżujemy służbowo i prywatnie. Ten potencjał ze spokojem mogą wykorzystać przedsiębiorcy. Gadżety podróżne z logo bądź hasłem reklamowym podarowane partnerom biznesowym i pracownikom ocieplą wizerunek marki i zdecydowanie ułatwią poruszanie się po świecie.

Przydatne gadżety reklamowe w podróży.

Podróżowanie to nie tylko przyjemność. Dla wielu to także stres związany z planowaniem i organizacją czasu, który spędzać będziemy na urlopie. W takich chwilach łatwo jest zapomnieć o ważnych przedmiotach. Gadżety, akcesoria podróżne sprawią, że wyjazd stanie się spokojniejszy i bezpieczniejszy, a nasze bagaże lżejsze i łatwiejsze w transporcie. Podaruj je swoim kontrahentom, a zyskasz ich lojalność i uznanie.
Pamiętaj, że akcesoria z logo wędrując po świecie, zwracają uwagę przechodniów. Wykorzystywane w trakcie podróży będą więc skuteczną reklamą Twojej firmy nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Kompaktowe akcesoria podróżne

Zapewne każdy z nas doświadczył problemów związanych z pakowaniem walizki. To nie lada wyzwanie. Dlatego niezwykle ważne jest korzystanie z małych, składanych przedmiotów, które można zmieścić w praktycznie każdej torbie. Podaruj swoim klientom podróżną saszetkę na akcesoria oraz kompaktową kosmetyczkę, w której zmieszczą się najpotrzebniejsze, upakowane w małych buteleczkach kosmetyki i artykuły higieniczne. Zadbaj także o ich komfort w trakcie lotu samolotem. Opaska na oczy oraz zatyczki do uszu w praktycznym opakowaniu umilą lot i pozwolą na chwilę relaksu, a nawet sen w pełnym hałasu miejscu. Wysoki poziom komfortu zapewnią także nadmuchiwane poduszki w formie zagłówka, podtrzymujące głowę i szyję podczas długich podróży.
Użyteczne gadżety reklamowe podróżne pomogą Twoim klientom w nieprzewidywalnych sytuacjach. Przeciwdeszczowe ponczo w etui z karabińczykiem wraz z widocznym, estetycznym logotypem lub hasłem reklamowym, nie tylko ochroni Twoich klientów przed deszczem, ale także reklamować będzie Twoją działalność. W trakcie wyjazdu przyda się również niewielki przybornik do szycia, a także waga bagażowa, która ułatwi określenie ciężaru walizek oraz kosztów obsługi transportu na lotnisku.


Idealne uzupełnienie wyjazdu służbowego
Wysyłając swojego pracownika w podróż służbową, pamiętaj, aby jak najlepiej o niego zadbać. Świadczy to o renomie Twojego przedsiębiorstwa i pokazuje, jakim jesteś pracodawcą i partnerem biznesowym. Gadżety reklamowe w podróży powinny być w tym przypadku praktyczne i eleganckie. Dodatkowo istotne jest, aby ułatwiały prowadzenie rozmów biznesowych i pokazywały Cię, jako firmę godną zaufania. Najlepszym wyborem będą więc wysokiej jakości biznesowe walizki na kółkach z możliwością zapakowania laptopa oraz tabletu, a także aktówki wykonane z imitacji skóry czy podróżne portfele.
Oryginalnym, a jednocześnie niezwykle funkcjonalnym upominkiem z logo będzie również adapter podróżny. To urządzenie, które jest jednocześnie wtyczką i ładowarką usb. Posiada wszystkie normy bezpieczeństwa i może być używane w ponad 100 krajach. To idealne rozwiązanie na wyjazd za granicę. Pozbawia pracownika zmartwień związanych ze znalezieniem wejścia na ładowarkę dla wszelkich urządzeń elektronicznych.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.