Upominki reklamowe dla Twoich klientów

Wtorek, 4 Sierpień 2020

Wiesz, jaki jest najbardziej skuteczny sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji? Oferowanie klientom czegoś, czego nie dostaną u innych. Mogą to być oryginalne, niedostępne w innych miejscach produkty, dopieszczone pakiety usług albo… upominki reklamowe, perfekcyjnie dopasowane do potrzeb Twoich kontrahentów i partnerów biznesowych. To też niezwykle tanie rozwiązanie wspierające promowanie marki.

Gadżety reklamowe dla firm.

Wszyscy lubimy dostawać prezenty. A zwłaszcza takie, które są piękne i użyteczne. Upominki oraz gadżety reklamowe z nadrukiem to więc idealne rozwiązanie, by nawiązać długotrwałą relację z klientem i wzbudzić w nim pozytywne skojarzenia o marce. Nawet jeśli logo nie zostanie bezpośrednio zauważone, to pozostanie w świadomości klienta, by w odpowiednim momencie przypomnieć mu o firmie, która go obdarowała. W konsekwencji skontaktuje się z nią i z większym prawdopodobieństwem dokona zakupu.
Tą prostą formę reklamy stosuje się od wielu lat. Mimo że niektórzy uważają, że jest przestarzała, to mało kto odważy się powiedzieć, że nie działa. Gadżety reklamowe świetnie wykonują swoją robotę, ocieplając wizerunek przedsiębiorstwa i pomagając wyróżnić się w morzu pływającej konkurencji. W dodatku charakteryzują się niskimi kosztami, które sprawiają, że mogą być zastosowane zarówno przez wielkie korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa dopiero rozpoczynające swoją przygodę z biznesem.
Nowoczesny marketing opiera się głównie na autentyczności i pokazywaniu swojej ludzkiej strony, o czym bez wątpienia świadczą wysokiej jakości, spersonalizowane i użyteczne reklamowe upominki.

Gadżety z nadrukiem dla Twoich pracowników.

Osiąganie założonych celów w przedsiębiorstwie oraz ciągłe zwiększanie przychodów z działalności możliwe jest dzięki dobrze zarządzanej i efektywnej kadrze. Od dawna wiadomo, że największym motywatorem do pracy jest satysfakcjonujące wynagrodzenie, jednak nie każda firma może pozwolić sobie na podnoszenie płac czy oferowanie pracownikom premii za wyniki. Co zrobić w takiej sytuacji? Skuteczne mogą okazać się upominki reklamowe z nadrukiem. To mały gest dla podwładnego, ale wielki efekt dla wydajności pracy.

Wielu pracowników uważa, że jednym z czynników determinujących lojalność wobec pracodawcy jest docenianie ich za wkład w rozwój firmy. Przez użyteczne gadżety reklamowe, wykorzystywane w biurze oraz poza nim, zbudujemy silną więź z pracownikiem, co przełoży się na nienaganne wykonywanie powierzonych obowiązków. A do tego, jeśli upominek z nadrukiem logo, grafiką czy hasłem reklamowym zostanie zabrany do domu, to nasza reklama zyska jeszcze większy rozdźwięk wśród znajomych, rodziny i przyjaciół pracownika.


Upominki reklamowe dla lojalnych partnerów biznesowych
Wybór gadżetów dla stałych kontrahentów czy partnerów biznesowych to już trochę większe wyzwanie. Ich dobór musi być niezwykle przemyślany, a wykonanie produktu nieskazitelne, tak by zaskoczyć klienta i podziękować mu za korzystanie z naszych usług. Pokazujemy również jak bardzo jest dla nas ważny. W tym przypadku postawmy na luksusowe upominki reklamowe, takie jak zestawy piór kulkowych, eleganckie organizery z powerbankami oraz skórzane portfele. Pamiętajmy jednak, by
produkt był jednocześnie ładny i funkcjonalny. W przeciwnym wypadku szybko trafi do kosza, a my uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.