Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje

Wtorek, 15 Wrzesień 2020

Odpowiednio dobrane gadżety reklamowe nie tylko przyciągają nowych klientów i pomagają zyskać rozgłos na rynku, ale także pełnią istotną rolę w budowaniu wizerunku marki. Wybór unikatowych upominków dla Twoich kontrahentów i partnerów biznesowych pozwoli Ci na wyróżnienie się w morzu konkurencji oraz zwiększy szanse na zapamiętanie marki.

Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje

Przedstawiamy ranking, w którym umieściliśmy nietypowe gadżety reklamowe dla każdego biznesu. Skorzystaj z nich, gdy chcesz ocieplić wizerunek przedsiębiorstwa.


1. Aluminiowa latarka w kształcie długopisu
To praktyczny oraz niezwykle oryginalny upominek. Sprawdzi się w branży budowlanej oraz elektronicznej, ale nie wahaj się użyć go w innych sytuacjach. Latarka przydaje się przecież w życiu codziennym. Nasz model jest poręczny i w niewielkim rozmiarze, można go więc schować do kieszeni albo ze spokojem wrzucić do małej szuflady. Dodatkowo w zestawie posiada 5 wkrętaków ze stali nierdzewnej - obowiązkowe must-have w każdym domu.


2. Ładowarka ze słomy pszennej
Unikatowy design i funkcjonalność – to dwa słowa, które opisują ten gadżet. W dobie smartfonów staje się niemal koniecznością. Można ją zabrać ze sobą do pracy albo postawić na biurku, co dodatkowo urozmaici wnętrze. Taka ładowarka z logo z pewnością przyciągnie uwagę swoim wyglądem. Jest również niezwykle praktyczna – pozostaje kompatybilna z praktycznie wszystkimi urządzeniami z systemem Android oraz iPhonami.


3. Wodny zegar biurkowy
Kolejna propozycja do przestrzeni biurowej i nie tylko. Wyjątkowy zegar z ekranem LCD napełniany…wodą! Z pewnością zostanie zauważony przez osoby z otoczenia oraz wzbudzi pozytywne skojarzenia u obdarowanego. Jest tak charakterystyczny, że nie sposób nie zapytać, kto go podarował. Kwestia praktyczności jest tutaj jasno ustalona – wszyscy potrzebujemy zegarków, w końcu czas to pieniądz!


4. Pudełko na lunch z włóknem bambusowym
Upominek idealny dla każdego klienta i partnera biznesowego, a nawet pracownika. Ekologiczne, trwałe i po prostu ładne pudełko śniadaniowe towarzyszyć będzie osobie obdarowanej w trakcie drugiego śniadania. A to oznacza, że będzie używać go codziennie i codziennie mierzyć się z nadrukowanym na nim logo. Dzięki temu wzmocnisz skojarzenia o marce i ocieplisz jej wizerunek.


5. Zestaw do gry w bule
Ta popularna i niezwykle wciągająca gra zachwyci każdego aktywnego plażowicza. Zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie, a dodatkowo dzięki trwałemu nadrukowi logotypu lub hasła reklamowego zwiększy świadomość o istnieniu marki i wzmocni przekaz marketingowy. Gadżet w tej formie najlepiej podarować wiosną lub latem. Wysoka jakość wykonania oraz estetyczne etui dodatkowo sprawiają, że prezent będzie można wykorzystywać przez długie lata.


Wybierając oryginalne gadżety reklamowe wzmacniasz relacje ze swoimi klientami i ocieplasz wizerunek przedsiębiorstwa. Upominki w takiej formie są użyteczne, ale dodatkowo zwyczajnie cieszą oko. Na pewno nie zostaną wyrzucone w kąt, a nawet jeśli ktoś uzna, że nie są mu potrzebne, podaruje je komuś innemu. W ten sposób widoczność marki na rynku powiększy się, a Ty zaczniesz zyskiwać coraz większą ilość zadowolonych klientów.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.