Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy

Poniedziałek, 28 Wrzesień 2020

Elektroniką otaczamy się na co dzień. Smartfony, tablety czy laptopy to urządzenia, z których korzystamy w miejscu pracy, podróży oraz na wakacjach. Silnie eksploatowane szybko się rozładowują, potrzebują więc delikatnej pomocy. Najlepiej w formie małego, praktycznego gadżetu, czyli popularnego power banku.

Power bank z nadrukiem w formie breloczka 

Jaki model wybrać? Postaw na elegancję i trwałość. Power bank z logo powinien przez długi czas towarzyszyć osobie obdarowanej, usprawniać jej pracę i przypominać o istnieniu Twojego przedsiębiorstwa. Wiele wariantów kolorystycznych o różnej pojemności pozwala Ci na perfekcyjny dobór tego gadżetu dla Twoich pracowników, klientów i lojalnych kontrahentów.

Mały wielki upominek

Choć rynek produktów elektronicznych stale się rozwija, to gabaryty power banków zależą w głównej mierze od ich pojemności. Taki gadżet często jest niepraktyczny i ciężko zabrać go ze sobą w podróż czy na wakacje. Mamy na to rozwiązanie! W naszej ofercie znajdziesz mały i poręczny power bank z nadrukiem w formie breloczka, który wygodnie podepniesz do kluczy. Dzięki temu nigdy o nim nie zapomnisz i zawsze będziesz miał go pod ręką w kryzysowych sytuacjach.

Cienki power bank z uchwytem na klucze w formie metalowego kółeczka na lince podładuje Twój telefon i laptop, pozwalając na dalsze prowadzenie spotkania czy wykonywanie codziennych obowiązków.

Świetnie sprawdzi się w podróży, w trakcie wycieczek górskich, gdzie ciężar zabieranego ze sobą bagażu ma ogromne znaczenie. Nie będziesz musiał czekać na możliwość podłączenia urządzenia do gniazdka albo co gorsza, całkowicie rezygnować z jego używania. Możesz skorzystać także z oferty power banku z karabińczykiem, dzięki czemu w prosty sposób przypniesz go do szlufki od spodni albo do plecaka.

Takie ekskluzywny i ratujący życie power bank z logo firmy będzie użytkowany na co dzień, pełniąc jednocześnie rolę efektywnego nośnika reklamowego. Każda osoba ładująca swoją komórkę zobaczy nadrukowaną nazwę firmy czy hasło reklamowe i z pewnością ją zapamięta.

Kompan w trakcie podróży służbowej – power bank z nadrukiem

Pracownicy, którzy otrzymują od pracodawców ciekawe i użyteczne gadżety, są bardziej lojalni wobec przedsiębiorstwa i efektywniej wykonują swoje obowiązki. Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Power bank z własnym nadrukiem, np. w formie logotypu, uprzyjemni i usprawni ich pracę, będąc ponadto świetną reklamą Twojej firmy.

Przyda się nie tylko w biurze, w trakcie spotkań z kontrahentami, ale także w długiej podróży służbowej – samochodem lub pociągiem. Może on także znajdować się w bagażu podręcznym i towarzyszyć nam w trakcie długiej podróży samolotem. Bo choć na lotniskach można znaleźć miejsca, w których za darmo podładujemy telefon, to na pokładzie samolotu możemy już mieć z tym problem.

Power banki to gadżety idealne. Zostaną docenione przez miłośników elektroniki, a ich kształt pozwala na doskonałe wyeksponowanie logotypu. Jedyne o czym trzeba pamiętać to ich regularne ładowanie.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.