Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości

Czwartek, 8 Październik 2020

Rynek gadżetów reklamowych jest ogromny. Jednak dziś nie wystarczy podarować klientowi zwykłego, małego upominku – musi on się wyróżniać. Firmy coraz częściej korzystają więc z rozwiązań nietypowych, ale jednocześnie zabójczo skutecznych.

Praktyczne kosmetyki reklamowe 

Kosmetyki reklamowe sprawdzą się w branżach, w których grupę docelową stanowią kobiety. Ocieplą wizerunek marki i skłonią do kolejnego skorzystania z jej usług.

Kobiety są fankami małych, praktycznych gadżetów kosmetycznych. Ich torebki wypełnione są balsamami do ust, składanymi szczotkami do włosów i lusterkami. Doceniają także bibeloty, które pomagają im w codziennej pielęgnacji ciała i włosów. Wybór masz nieograniczony, a efekty działania satysfakcjonujące. Jednak, co sprawdzi się najlepiej?

Szeroka oferta balsamów i masełek do ust pozwala na dostosowanie ich do preferencji i potrzeb Twoich klientów. Jest to najczęściej stosowany kosmetyk reklamowy, ze względu na swoją praktyczność, uniwersalność i niską cenę nabycia. Podarowanie takiego upominku z pewnością zrobi pozytywne wrażenie na kobietach. Balsamy nakładane na wargi nie tylko ochronią delikatną skórę w tym miejscu, ale także pozostawią po sobie przyjemny aromat. To jednak nie jedyne skuteczne gadżety reklamowe. Kosmetyki, które możesz wykorzystać w kampanii promocyjnej to także pachnące mydełka w etui w praktycznych listkach.

W podróży, zwłaszcza w obecnym okresie, istotną rolę pełni higiena osobista. Jadąc pociągiem czy samolotem dotykamy różnych powierzchni, na których mogą znajdować się bakterie. Podaruj więc pracownikom oraz swoim partnerom biznesowym płyny do dezynfekcji oraz chusteczki nawilżane. A kiedy będzie zbliżał się sezon wakacyjny wyposaż ich w balsamy do opalania w tubce z logo. To mały i praktyczny kosmetyk, który przyda się w trakcie wypoczynku na plaży oraz we własnym ogródku.

Na jakie okazje kosmetyki reklamowe będą najlepsze? Sprawdzą się przede wszystkim na eventach z okazji różnych świąt, np. Dnia Kobiet, albo w trakcie kampanii promocyjnej, gdy niezwykle ważne jest kreowanie pozytywnego wizerunku i budowanie świadomości o istnieniu marki. Te oryginalne gadżety możesz także podarować swoim pracownikom jako prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia, najlepiej w formie eleganckich zestawów. Kosmetyki reklamowe są najczęściej wykorzystywane w branży beauty, ale pasują także do firm farmaceutycznych oraz tych z branży hotelarskiej.

Przybory i zestawy kosmetyczne

Skutecznym gadżetem reklamowym dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich będą praktyczne przybory kosmetyczne z logo. Zestawy kąpielowe, do manicure oraz pojedyncze myjki do ciała stanowić będą idealny prezent dla lojalnych kontrahentów. Pamiętaj, że upominek nie musi być duży, bardziej liczy się jego użyteczność i oryginalność. Jako mała firma możesz pozwolić sobie na subtelne przybory i kosmetyki reklamowe. Producent takich upominków musi być jednak sprawdzony, tak aby zapewnić jak najlepsze doznania z ich używania. Stawiajmy na jakość gadżetów promocyjnych, w przeciwnych wypadku nasza kampania może stać się nieskuteczna. Kobiety bywają przecież niezwykle wybredne.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.