Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo

Piątek, 23 Październik 2020

Artykuły higieniczne jeszcze do niedawna nie gościły w gronie gadżetów reklamowych. Jednak obecna sytuacja, związana ze światową pandemią, spowodowała, że agencje musiały poszerzyć pakiet swoich upominków i dodać do nich m.in. płyn do dezynfekcji.

Płyn do dezynfekcji – obowiązek w Twojej firmie z Twoim logo

Dbanie o zdrowie i zwiększanie świadomości Twoich potencjalnych klientów i pracowników to teraz priorytet. Wybierz odpowiedni produkt dla swojego przedsiębiorstwa i zyskaj lojalność oraz przychylne spojrzenia ze strony swoich partnerów biznesowych.

Wykorzystanie małych, poręcznych opakowań płynów antybakteryjnych, pozwala Ci na połączenie kampanii promocyjnej wraz z informowaniem Twoich odbiorców o niebezpieczeństwie związanym z zakażeniem. Posiadamy modele w różnych formach i o wielu pojemnościach, a możliwość unikalnego nadruku na opakowaniu sprawia, że dostosujesz je do wizerunku swojej firmy.

Jaki płyn do dezynfekcji rąk wybrać?

Przede wszystkim zwróć uwagę na jego skład. Każdy skuteczny płyn do dezynfekcji skóry powinien zawierać w swoim składzie alkohol o zawartości przynajmniej 65%. Dzięki temu masz pewność, że zapewni od wysoki poziom bezpieczeństwa osobom, które będą z niego korzystać. Alkohol zabija wszystkie żyjące na powierzchni skóry mikroorganizmy, w tym bakterie i wirusy. Jego działanie jest błyskawiczne, dodatkowo wszystkie produkty antybakteryjne na bazie alkoholu odparowują już kilka sekund po ich nałożeniu na skórę.

Istotna jest także cena takiego produktu. Płyn do dezynfekcji rąk dostępny w sklepach stacjonarnych może przerażać ceną. Firmy często wykorzystują obecną sytuację na rynku, zwiększając koszty zakupu artykułów higienicznych. Wprowadzając do swojej firmy produkty chroniące zdrowie swoich klientów i pracowników ocieplasz wizerunek marki i pokazujesz się jako świadomy i odpowiedzialny pracodawca oraz partner biznesowy.

W naszym asortymencie znajdziesz płyny o mniejszej i większej pojemności. Niewielki gabaryty tych produktów pozwalają na schowanie ich do plecaka, damskiej torebki, schowka samochodowego, a nawet do kieszeni. Nie wymagają spłukiwania, chronią skórę przed podrażnieniami i pięknie pachną, wzbogacone ekstraktem z aloesu. Możesz nabyć je z gotową etykietą albo uzupełnić je o własny, unikatowy nadruk.

Antybakteryjny płyn do dezynfekcji skóry – zapewnij swoim pracownikom komfort i bezpieczeństwo

Płyn antybakteryjny z logo firmy to dzisiaj nie tylko oryginalny i praktyczny gadżet reklamowy – to obowiązek każdego pracodawcy. Pozwala na pracę w bezpiecznych warunkach i przyczynia się do normalnego funkcjonowania przedsiębiorstw. Jest idealnym uzupełnieniem maseczek ochronnych. Każdy z nas powinien dziś nosić go przy sobie, aby zapewnić sobie maksimum ochrony. Podaruj żele antybakteryjne swoim pracownikom oraz kontrahentom. Bądź nowoczesną firmą, która dostosowuje się do zmieniających się trendów rynkowych. Na etykiecie płynu do dezynfekcji możesz umieścić swoje logo firmowe bądź indywidualną grafikę promocyjną.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.