Smycze z logo dla Twoich pracowników – must have każdej firmy

Piątek, 2 Październik 2020

Pierwsze smycze pojawiły się już w XV wieku, kiedy to wykorzystywane były w wojsku do noszenia broni. Funkcję reklamową zaczęły pełnić znacznie później. Smycze z logo były wtedy proste, ich nadruk zawierał ograniczoną ilość kolorów, a wysoka cena ograniczała możliwości ich wykorzystania w marketingu. Obecnie cieszą się ogromną popularnością ze względu na uniwersalność oraz dobre spełnianie swojej reklamowej roli.

Smycze z nadrukiem, jako podstawowe wyposażenie firmowe

Są niezbędne podczas wszelkiego rodzaju konferencji, targów czy eventów organizowanych na masową skalę. To także niezbędny gadżet dla każdego pracownika, pozwalający mu na sprawną pracę i poruszanie się po firmie. Na jakie modele najlepiej się zdecydować? I kiedy najlepiej pomyśleć o ich zakupie?

Pierwsza „wyprawka” dla pracownika powinna być jednocześnie użyteczna i spójna z polityką oraz wizerunkiem przedsiębiorstwa. Każdą nowo zatrudnioną osobę warto wyposażyć w artykuły piśmiennicze, notatniki oraz smycze reklamowe z nadrukiem. To niezbędny gadżet, zwłaszcza w dużych zakładach pracy, gdzie identyfikatory rfid stanowią klucz dostępu do różnych pomieszczeń i urządzeń w firmie. Taki identyfikator, który jest jednocześnie naszą wizytówką, bardzo łatwo zgubić albo zapomnieć o nim w trakcie spacerów po budynku. Smycz z uchwytem niweluje ten problem. Zwiększa się poziom bezpieczeństwa, gdyż mamy pewność, że żadna obca osoba nie będzie mogła bez zezwolenia poruszać po się zakładzie pracy.

Modele z karabińczykiem umożliwiają także przypięcie do smyczy kluczy lub telefonu służbowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko pomagają pracownikom w wykonywaniu codziennych obowiązków, ale jednocześnie wzmacniają identyfikację z firmą. Ponadto, chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że smycze z nadrukiem wyglądają profesjonalnie, a niska cena umożliwia ich nabycie nawet przez przedsiębiorców z ograniczonym budżetem reklamowym.

Targi firmowe, konferencje i festiwale

Oryginalne i wysokiej jakości smycze reklamowe z logo firmy odgrywają istotną rolę podczas eventów oraz konferencji branżowych. Pozwolą na szybkie rozpoznanie pracowników danego przedsiębiorstwa, a zaprojektowane w unikatowy sposób przyciągną wzrok nie tylko osób zainteresowanych działalnością. Noszenie ich na szyi pracowników oraz wolontariuszy przyczyni się do szybkiego rozpoznania uczestników tej samej imprezy. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w trakcie festiwali czy imprez dobroczynnych.

Jaki model smyczy reklamowej wybrać?

Musi być ona spójna z wizerunkiem marki. Sublimacja, czyli szczegółowy cyfrowy druk, pozwala na nieograniczone możliwości w zakresie kolorów i wzorów na smyczy. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia projektanta. Wśród modeli znajdziesz smycze z logo o różnej grubości, w zależności od ich przeznaczenia, a także z wieloma udogodnieniami, np. świecące z ciemności, ze złączką bezpieczeństwa oraz w formie kabla z mikro usb do telefonów i tabletów. Możesz także wybierać spośród wielu dodatków do smyczy, jak uchwyty na identyfikator, zawieszki oraz przezroczyste plakietki na wizytówki.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.