Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa

Wtorek, 27 Październik 2020

Regularne organizowanie konferencji firmowych buduje prestiż i pomaga pracownikom oraz kontrahentom poznać sposoby funkcjonowania przedsiębiorstwa. To idealny sposób na podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami tego wydarzenia. Wizerunek eksperta kreuje się nie tylko poprzez rzetelne wystąpienia publiczne, ale także przez wykorzystanie subtelnych detali.

Teczki konferencyjne z logo Twojej firmy – profesjonalizm i klasa

Na wysokich rangą spotkaniach biznesowych obecne są wysokiej jakości gadżety reklamowe, takie jak teczki konferencyjne z logo – konieczne do przechowywania notatek i ofert promocyjnych firmy.

Wybór tego eleganckiego upominku dla prelegentów oraz uczestników konferencji i zjazdów firmowych pozwala na kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, zdobywanie nowych kontaktów oraz podtrzymywanie relacji biznesowych. Skórzane aktówki i teczki wzbudzają zainteresowanie bardziej niż zwykłe gadżety reklamowe, a do tego pokazują przedsiębiorcę jako profesjonalnego i zaangażowanego pracodawcę.

Teczki z nadrukiem – dlaczego warto z nich korzystać?

W trakcie spotkań firmowych oraz rozmów z kontrahentami istotną rolę pełnią materiały reklamowe, ulotki, wizytówki oraz oferty handlowe. Pokazywanie ich klientom w zwykłych kartonowych teczkach wygląda nieprofesjonalnie i sprawia, że można pogubić się w papierach. Teczki na dokumenty z nadrukiem pozwalają uporządkować wszystkie firmowe broszury czy umowy, zapewniając jednocześnie ich ochronę w trakcie transportu. Sprawdzają się także w trakcie szkoleń oraz konferencji branżowych, gdzie wszelkie notatki i przemówienia zapisane na kartce, można w elegancki sposób schować przed słuchaczami, samemu mając do nich dostęp.  

Poza tym teczki z logo firmy wyglądają elegancko i profesjonalnie. Są chętnie wykorzystywane w takich branżach jak finansowa czy medyczna, korzystają z nich adwokaci oraz pośrednicy nieruchomości. Są wygodne w noszeniu, niezwykle użyteczne, a z logo firmy lub danymi właściciela na przodzie teczki stanowią formę skutecznej i subtelnej reklamy, która pozostaje w pamięci osób obdarowanych przez długi czas.

Funkcjonalne teczki na dokumenty – jakie modele wybrać?

Na początku zastanów się, jaki budżet reklamowy chcesz przeznaczyć na tego typu upominek. Na rynku znajdziesz rozwiązania w przystępnych cenach, takie jak teczki z nadrukiem z filcu, są one jednak polecane dla pracowników w celu ułatwienia im wykonywania codziennych obowiązków biurowych. Podczas konferencji oraz targów biznesowych postaw raczej na modele skórzane oraz z eko skóry. Zachwycą każdego, w dodatku są wytrzymałe i niezwykle praktyczne. Posiadają wiele funkcjonalnych przegródek na wszelkiego rodzaju artykuły piśmiennicze, notatniki, a nawet kieszonki na telefon czy tablet. Umożliwiają szybkie odnalezienie dokumentów i przekazanie ich w profesjonalny sposób klientowi. Dodatkowymi udogodnieniami będą klipy oraz metalowe ringi na koszulki, które uchronią papiery przed rozdarciem i zgnieceniem.

Duża powierzchnia nadruku na teczkach konferencyjnych zwiększa efektywność przekazu marketingowego. Możesz wybrać tłoczenie zwykłe lub na gorąco i podarować teczki pracownikom, którzy często przebywają w wyjazdach służbowych i reprezentują Twoją firmę w biznesowym świecie.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.