Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach

Wtorek, 13 Październik 2020

Nowoczesna firma powinna przede wszystkim skupiać się na rozwoju i pozyskiwaniu nowych klientów. Tylko w ten sposób utrzyma się na rynku i odnosić będzie nieustanne sukcesy. Ogromną rolę w kreowaniu pozytywnego wizerunku odgrywa podążanie za trendami. Niezwykle pożądanym gadżetem, wykorzystywanym powszechnie na eventach są minimalistyczne worki reklamowe. Lubiane przez dzieci i dorosłych, przyciągną spojrzenia w kierunku Twojej firmy. Wystarczy tylko nadrukować na nich swoje logo.

Worki reklamowe, czyli najlepsza reklama na eventach

Są popularne zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od grupy wiekowej. Z tego względu to upominek idealny dla każdej branży. Sprawdzi się w przypadku sportowców, studentów czy wielbicieli spacerów po mieście. W dodatku jest tani i ma ogromną powierzchnię nadruku. To gadżet mobilny, na który powinieneś zwrócić uwagę w swojej firmie, jeśli chcesz zostać zauważony.

Praktyczne i piękne worki z logo

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że sprzedaje sam marketing. Kampania reklamowa musi być jednak dopasowana do przedsiębiorstwa i jego grupy docelowej. Czasem istnieją jednak rozwiązania uniwersalne, które perfekcyjnie wpisują się w trendy. Moda na worki z nadrukiem cały czas trwa, a na ulicach można spotkać coraz więcej osób z taką formą plecaka. Wykorzystaj to! Taki upominek reklamowy ucieszy obdarowanego, będzie także praktyczny i użyteczny, co sprawi, że Twój logotyp bądź hasło reklamowe oglądać będą ludzie z różnych zakątków świata. Nigdy nie wiesz, gdzie Twój kontrahent wybierze się w podróż i jakich ludzi spotka!

Ciekawe worki z logo pomogą Ci w pozyskaniu nowych klientów i zachowaniu starych. Zwiększą rozpoznawalność marki i sprawią, że zyska ona w oczach kontrahentów. Rozdawaj je w trakcie eventów, dla pracowników oraz partnerów biznesowych. Dzięki wielkiej popularności tych upominków masz pewność, że nawet, jeśli nie zostaną one wykorzystane bezpośrednio przez osobę obdarowaną, to z pewnością trafią do kogoś innego.

Kiedyś noszone były jedynie przez uczniów i służyły do przenoszenia obuwia. Dziś widoczne są nie tylko w szkołach, ale także w biurach, na siłowni, basenie czy w trakcie spaceru po mieście. To także perfekcyjny zamiennik małej torby podróżnej. Można go nosić na plecach albo trzymać w ręce. Jeśli ludzie zwiedzą z nim cały świat, to Twoja marka również.

Jakie modele worków z nadrukiem wybrać?

Szerokie widełki cenowe tych minimalistycznych upominków sprawiają, że może się o nie pokusić nawet mikro przedsiębiorca. Proste modele zaczynają się już od kilku złotych, są wykonane z wodoodpornego poliestru 210D i posiadają dużą powierzchnię do wykorzystania na grafikę reklamową. Worki reklamowe z nadrukiem mogą mieć jedną rozsuwaną kieszeń, mniejsze przegródki zapinane na suwak oraz kieszenie wykonane z siatki. Znajdziesz u nas wiele wariantów kolorystycznych i dopasujesz wygląd gadżetu do swojej kampanii marketingowej. Wybierz standardowy model dla sportowców i wielbicieli miejskich wycieczek, lub model rozszerzony, z grubszymi plecionymi sznurkami z plastikową klamrą. Worki z logo są tak duże, że zmieści się w nich nawet laptop!

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.