Zadbaj o ekologię w Twojej firmie - gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników

Wtorek, 6 Październik 2020

Idea „zero waste”, czyli w skrócie stylu życia polegającego na generowaniu jak najmniejszej ilości odpadów, zyskuje na popularności. Korzystają z niego konsumenci, którzy szukają produktów przyjaznych środowisku w biodegradowalnych opakowaniach, oraz przedsiębiorstwa, uświadamiające swoich pracowników o skutkach globalnego ocieplenia we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych. Ciekawym uzupełnieniem ekologicznej działalności mogą być także eko gadżety reklamowe, które pomagają w rozpowszechnianiu nawyków związanych z dbałością o naszą planetę.

Gadżety ekologiczne dla Twoich pracowników

Obecnie proces produkcji upominków reklamowych pozwala na wdrożenie ekologicznej kampanii zarówno przez małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa. Skorzystać możemy z artykułów piśmienniczych, gadżetów ekskluzywnych, a nawet elektronicznych. Kiedy najlepiej wręczać upominki pracownikom? I jak wybrać eko prezent, aby się spodobał i dobrze pełnił swoją rolę?

Firmowa wyprawka dla pracownika

Wyposażenie nowego pracownika w tzw. pakiet startowy to świetny pretekst do wręczenia mu ekologicznych gadżetów. Wdrożenie do zespołu w taki sposób przyczyni się do powstania więzi na polu pracodawca - pracownik i wesprze proces integracji z firmą i współpracownikami. Obdarowane osoby lepiej pełnią swoje obowiązki firmowe i są bardziej lojalne.

Jakie gadżety reklamowe eko możesz im podarować? Przede wszystkim postaw na artykuły biurowe wyprodukowane z bambusa, papieru lub kukurydzy. Świetnie sprawdzą się długopisy z nadrukiem logo, notesy z recyklingu oraz korkowe kołoszyty, a także zestawy karteczek memo, które przypomną o ważnych zadaniach w biurze oraz usprawnią pracę w zespole. Nie zapomnij również o upominkach kuchennych! Zamień plastikowe kubeczki na wodę i kawę na oryginalne i ekologiczne kubki z logo firmy. Wybieraj spośród setek modeli, w różnych wzorach i kolorach, tak aby były spójne z profilem przedsiębiorstwa.

Eko gadżety na specjalne okazje.

Święta firmowe, Boże Narodzenie, a może długi staż pracy pracownika? To idealne okazje, aby podziękować wszystkim tym, którzy dołożyli swoją cegiełkę do budowania pozytywnego wizerunku firmy i osiągania przez nią sukcesów. Eko gadżety w wersji luksusowej, spersonalizowane i z logiem przedsiębiorstwa wzmocnią więź, jednocześnie pokazując firmę jako odpowiedzialnego, dbającego o środowisko pracodawcę. To także idealny substytut premii za wynik, szczególnie dla tych, którzy nie dysponują zbyt dużym budżetem.

Podaruj pracownikom użyteczne pendrive’y, bambusowe power banki czy bezprzewodowe ładowarki. Dla rodziców idealnym rozwiązaniem będą gadżety w formie gier, kredek oraz układanek. Świetnie sprawdzą się także plecaki z recyklingu, wygodne w noszeniu, wytrzymałe i estetycznie wyglądające.

Za każdym razem, gdy wprowadzasz ekologiczne rozwiązanie w swojej firmie zmniejszasz produkcję odpadów i ograniczasz przyczyny globalnego ocieplenia. Wielka Pacyficzna Plama Śmieci ma już prawie 129 ton, a zbudowana jest w większości z tworzyw sztucznych. Więc bądź eko, warto!

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Biurowa kuchnia - szklanki z nadrukiem
Konferencja z klasą, filiżanki z nadrukiem firmowym
Prosty sposób na skuteczną reklamę - cukierki z logo
Reklamowe słuchawki z własnym logo - Jak sprawdzą się w praktyce?
Etui na klucze - Czy ktoś ich jeszcze używa?
Idealna reklama czyli torby reklamowe na zakupy
Przydatne gadżety do biura domowego - praca zdalna
Ekologiczne gadżety reklamowe – w trosce o środowisko
Najlepsze gadżety reklamowe na plażę, które wybrać
Przydatne gadżety reklamowe w podróży
Upominki reklamowe dla Twoich klientów
Elektroniczne gadżety reklamowe to nie tylko pendrive - ciekawe pomysły
Gadżety reklamowe - czy one naprawdę działają
Jak działają gadżety reklamowe
Oryginalne gadżety reklamowe, nasze nietypowe propozycje
Power bank z nadrukiem w formie breloczka – idealna reklama Twojej firmy
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Kosmetyki reklamowe - sprawdzone i polecane kosmetyki wysokiej jakości
Najlepsze pomysły na pendrive reklamowy - nasze inspiracje

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.