Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru

Środa, 18 Listopad 2020

Piwo jako schłodzony, złocisty trunek towarzyszy nam od wielu lat. Podobnie jak tradycja związana z wytwarzaniem naczyń do jego spożywania. Szlachta zaopatrywała się w tzw. szklanice z wygrawerowanym i pomalowanym herbem. Istniały także ceramiczne kufle z przykrywką, często przestawiające sceny życia codziennego, a nawet wybrankę serca. Dzisiaj również nie wyobrażamy sobie picia tego napoju ze zwykłej szklanki. To więc idealny pomysł na prezent bądź perfekcyjne wyposażenie Twojego baru lub restauracji.

Kufle z nadrukiem - idealny pomysł na prezent lub do własnego baru

Wyróżniamy wiele wzorów i modeli naczyń stworzonych do spożywania piwa. Prym wiodą klasyczne szklane kufle z rączką, ale równie popularne są także zwykłe wysokie naczynia oraz pokale, czyli wykonane z cienkiego szkła szklanki na cieniutkiej nóżce.

Niezależnie od kształtu kufle do piwa z nadrukiem prezentują się elegancko i podnoszą prestiż każdego pubu, warto więc wrzucić je do swojej kampanii marketingowej.

Podnieś renomę swojej restauracji

Dlaczego właśnie spersonalizowane kufle do piwa? Wielu smakoszy uzna, że trunek ten smakuje znacznie lepiej w dobrze dobranym do niego naczyniu. Na rynku spotkamy szklane lub ceramiczne modele, z grawerem lub bez, i o różnej pojemności. Niektóre z nich przeznaczone są do konkretnego rodzaju piwa, jak ciemny lager, porter czy do piwa pszenicznego. Restauracje i bary, które posiadają w swojej ofercie oryginalne i przykuwające spojrzenia kufle z nadrukiem, poprawiają swój wizerunek i przyciągają połacie klientów.

Grawer z pewnością zostanie zapamiętany i sprawi, że smakosze z większym prawdopodobieństwem wrócą do naszego pubu. Trunek podany w pięknym naczyniu wpływa na intensywność doznań smakowych, a odpowiednia grubość szkła w kuflu zapewnia utrzymanie niskiej temperatury piwa przez długi czas. Do tego dochodzą ściekające po ściankach kufla krople wody. Nie da się zapomnieć takiego widoku. Zestawienie go więc z trwale wykonanym logotypem zagwarantuje nam sympatię klientów przez wiele lat.

Kufel z logo – pomysł na prezent dla partnera biznesowego

Twój klient lub kontrahent to wielki kibic piłki nożnej? A może po prostu jest wielkim fanem piwa? Kufel z logo będzie więc trafionym w sedno prezentem.  Wystarczy wybrać nietuzinkowy, ale jednocześnie praktyczny kształt kufla, dobrać do niego efektowny nadruk i gotowe. Te duże naczynia mają wprost nieograniczone możliwości reklamowe – można na nich wygrawerować praktycznie wszystko, czego dusza zapragnie. Grafika jest także świetnie widoczna, a jej umieszczenie na środku naczynia sprawia, ze nie zostanie ona niezauważona.

Kufle z własnym nadrukiem kupisz w wersji klasycznej i minimalistycznej w postaci szklanych naczyń, a także w wersji bardziej prestiżowej, nawiązującej do dawnych tradycji piwowarskich, czyli w postaci kufli ceramicznych. Ten funkcjonalny prezent przypadnie do gustu każdemu, a jego ogromne zastosowanie w trakcie meczu, spotkań w męskim gronie czy przy grillu sprawia, że tego typu gadżet to skuteczna, a jednocześnie dyskretna reklama Twojej marki.

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.