TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe

Poniedziałek, 9 Listopad 2020

Choć wydaje się, że kubki reklamowe to mało efektywne gadżety reklamowe, trzeba przyznać im jedno – ulubiony, o nietypowym kształcie kubek każdemu z nas towarzyszy na co dzień. Nie sposób go wyrzucić będąc osobą obdarowaną. Wielu kubek gorącej herbaty kojarzy się z zimowym wieczorem w ciepłym sweterku i opowieściami babci.

TOP 5 - Czyli nasze najlepsze kubki reklamowe

A przecież budując marketing na emocjach łatwiej zyskamy przychylność klientów! Wykorzystajmy kubki reklamowe w naszej kampanii, ale pamiętajmy o dyskretnym i nienachalnym nadruku oraz ciekawym wzornictwie kubka.

Wybraliśmy dla Was nasze TOP 5 kubków reklamowych. Z pewnością znajdziecie wśród nich coś dla siebie.

Magiczny kubek – dwie reklamy w jednym

Czasem o niezwykłej skuteczności zwykłego kubka decyduje jego ukryta moc. Ten niepozorny gadżet zmienia swój kolor (a także nadruk) pod wpływem wysokiej temperatury. Im wyższa, tym szybciej oczom klienta ukaże się dodatkowy element reklamowy.

Dzięki temu z pewnością zaskoczysz osoby obdarowane. Podarujesz im nie tylko coś wyjątkowego, ale dodatkowo pozostaniesz w ich pamięci, gdy z kubka będą korzystać na co dzień. Matowy i prosty kształt produktu sprawia, że odbiorca skupiony będzie na odkrywającym się nadruku i łatwiej trafi do jego serca Twoja reklama.

Duży kubek dla kawoszy i herbaciarzy

Są tacy, którzy uważają, że zwykła szklanka herbaty to zdecydowanie za mało. Po co więc parzyć dwie porcje w różnych szklankach, skoro można to zrobić raz, a dobrze? Nasz kubek reklamowy z możliwością nadruku ma aż 450 ml i zaspokoi każde, nawet największe pragnienie. Do tego jest wygodny w podnoszeniu i niezwykle trwały. Jak już się reklamować – to na całego!

Kubki z logo o dużej pojemności to nie tylko gratka dla maniaków gorących napojów. To przede wszystkim więcej miejsca na nadruk. Z pewnością przykujesz uwagę i zyskasz lojalność osób uzależnionych od picia kawy, herbaty i innych zimnych oraz gorących płynów.  

Dla wielbicieli nietypowych naparów

Wystarczy drobny element, aby klasyczny kubek reklamowy stał się żywą reklamową

Zestaw compact set to połączenie prostego designu z funkcjonalnością, którą doceni każdy amator aromatycznych naparów. Porcelanowa przykrywka pozwala na dłużej zachować wysoką temperaturę herbaty i ziółek, sprawia także, że są one mocniejsze i intensywniejsze w smaku. Po wszystkim można ją wykorzystać jako podstawkę na zużytą torebkę.

Wykonujemy nadruki zarówno na samym kubku jak i przykrywce, dzięki czemu wzmacniasz siłę przekazu marketingowego na produkcie.

Kubek na podróż małą i dużą

Podwójne ścianki, kolorowy karabińczyk i ponadczasowa trwałość – to kubek dla osób, które lubią wyzwania, długie podróże i pokonywanie własnych możliwości. Jako gadżet reklamowy sprawdzi się więc doskonale. Niby zwyczajny, ale w połączeniu z nadrukiem prezentuje się pięknie. To nieodzowny towarzysz wycieczek, za pomocą karabińczyka można go przypiąć do plecaka i zawsze mieć pod ręką.

Takie kubki z logiem wykonane ze stali nierdzewnej w połączeniu z trwałym nadrukiem to perfekcyjna reklama, która na długo pozostanie w umysłach Twoich odbiorców.

Reklama ma zapach kawy – szklanka do latte

Wysoka, rozszerzająca się ku górze szklanka z przezroczystego szkła to idealny sposób na przyciągnięcie uwagi kawoszy. Kto z nas nie delektował się pięknym zapachem kawy? A widok poszczególnych jej warstw – napoju, mleka i pianki – zachwyci każdego. Ten magiczny kubek używany codziennie zachwycał będzie swoim niesamowitym designem oraz przykuwał uwagę nadrukowanym logotypem.

Szklanka do latte sprawdzi się w każdej branży. Możesz umieścić na niej praktycznie wszystko i w nieszablonowy sposób kojarzyć swoją markę z urzekającym aromatem tego czarnego napoju.

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.