Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników

Czwartek, 10 Grudzień 2020

Kompetentni i lojalni pracownicy to skarb dla każdego przedsiębiorcy. Przyciągają klientów, generują sprzedaż i pomagają w utrzymaniu silnej pozycji na rynku. Jednak zdobycie pracownika z prawdziwego zdarzenia z roku na rok staje się coraz trudniejsze. Młodzi ludzie często zmieniają stan zatrudnienia, a swoich pracodawców traktują jak pojedynczy, krótki etap na ich drodze po drabinie kariery. Czy jest jakiś magiczny sposób, aby dobrego pracownika zatrzymać na dłużej?

Gadżety w Twojej firmie - w co warto zainwestować dla Twoich pracowników

Najważniejsze w biznesowej relacji jest zbudowanie silnej więzi między osobą zatrudnioną, a pracodawcą i współpracownikami. Dzięki temu powstaje jednolita społeczność, która wspólnie rozwiązuje problemy firmowe i wspiera się w trudnych momentach. Niewątpliwie prawą ręką dla firm będą niepozorne gadżety firmowe z logo, które wywołają uśmiech na twarzy pracowników i przyczynią się do zwiększenia lojalności i serdeczności wobec pracodawcy.

Welcome box – aby pierwszy dzień w pracy był mniej stresujący

To tradycja zaczerpnięta z zachodu, jednak sprawdza się u nas idealnie. Zestawy gadżetów firmowych podarowanych w dniu rozpoczęcia nowej pracy zdecydowanie zmniejszają stres i sprawiają, że zatrudniona osoba zaczyna czuć się częścią całego zespołu. To z kolei przekłada się na szybszą adaptację w nowym miejscu, lepsze zrozumienie i wykonywanie swoich obowiązków oraz większą efektywność pracy.

Jakie gadżety firmowe powinny znaleźć się w takiej wyprawce? Przede wszystkim przydatne i funkcjonalne. Wszystko zależy od branży, jednak niezależnie od tego wykorzystać możesz klasyczne i tanie upominki, takie jak długopisy, notatniki, kalendarze z nadrukiem, a nawet smycze do zawieszania identyfikatorów. Sprawdzą się również zwykłe kubki oraz koszulki firmowe, często stosowane w przedsiębiorstwach jako uniform biznesowy.

Oryginalne prezenty dla Twoich pracowników

Czasem warto zaszaleć i odbić się od powszechnie panujących standardów. Gadżety firmowe z własnym nadrukiem nie muszą być nudne i oklepane. Wystarczy Ci tylko odrobina inwencji, aby sprawić, że zostaniesz zapamiętany jako dobry i godny zaufania pracodawca, który dba o potrzeby swoich pracowników.

Upominki możesz podarować w trakcie świąt oraz jako niespodziewany dodatek do bonów czy premii pieniężnych za wyniki. Skorzystaj z oferty popularnych obecnie toreb płóciennych na zakupy, pamięci usb, a nawet etui rfid czy plecaków i portfeli biznesowych. Pracowników często przebywających w podróżach służbowych wyposaż w profesjonalne torby na laptopy oraz aktówki wykonane z imitacji skóry.

Gadżety firmowe z nadrukiem dobrane do branży będą strzałem w dziesiątkę. Marki kosmetyczne mogą skorzystać z szerokiej oferty kosmetyczek, balsamów do ciała czy ust, gastronomiczne z tanich i użytecznych akcesoriów kuchennych, jak rękawica czy deska do krojenia, a firmy budowlane z miarek bądź aluminiowych latarek. Niezależnie od obszaru działania przedsiębiorstwa sprawdzą się także termosy oraz upominki ekologiczne – ładowarki ze słomy pszenicznej czy bambusowe powerbanki.

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.