Portfel reklamowy - idealny na święta

Czwartek, 18 Listopad 2021

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, zatem warto już teraz pomyśleć o prezentach dla klientów, kontrahentów i pracowników. Dzisiaj propozycji nie brakuje, jednakże warto postawić na coś eleganckiego i zarazem praktycznego.

Portfel reklamowy to podarunek, który ucieszy każdą osobę, zwłaszcza jeśli zainwestujemy w dobre materiały i ładny design. Poza tym pamiętajmy, że eleganckie prezenty dla klientów i kontrahentów pozytywnie wpłyną na nasz wizerunek. W poniższym artykule przedstawiamy Ci szereg wskazówek i inspiracji dotyczących tego rodzaju podarunków.

  • Portfele reklamowe – inspiracje
  • Klasyczne portfele reklamowe czy nowoczesne?
  • Czy portfel z nadrukiem to trafiony prezent dla klientów i pracowników?

Udanej lektury!

Prezenty na święta dla klientów – portfele

Święta to szczególny czas, także w pracy. Dział marketingu musi podczas tego okresu w roku wykazać się i odpowiednio wcześnie zatroszczyć się o podarunki dla klientów, kontrahentów, ale także pracowników. Jest to miły gest, ale należy również pamiętać, że poprzez takie drobiazgi możemy wpłynąć na to, jak nasza firma będzie odbierana. W przypadku upominków warto postawić na jakość i ładny design. Co prawda prezenty świąteczne również mogą stać się nośnikiem reklamy, ale należy zachować tu umiar.

Portfel to coś, co nieczęsto się kupuje samodzielnie. Właśnie dlatego może stać się świetnym upominkiem! Mimo tego, że gotówka powoli idzie w odstawkę i coraz częściej płaci się kartami płatniczymi, to jednak portfele wcale nie wychodzą z użytku. W końcu prócz gotówki trzyma się w nich karty kredytowe i ważne dokumenty. Galanteria skórzana to upominek, który na pewno zrobi pozytywne wrażenie. Wykorzystanie jej jako upominek na święta będzie idealnym posunięciem, jednak warto na wstępie wszystko dokładnie zaplanować.

Portfel z nadrukiem – elegancki upominek dla klientów

Zanim zaczniemy zamawiać portfele z nadrukiem, weźmy pod uwagę kilka istotnych rzeczy. Otóż będą one wręczane klientom na święta, a tym samym ich jakość powinna być naprawdę dobra. Design musi się wyróżniać. Nie są to gratisy rozdawane na evencie, tylko osobiste elementy. Mimo tego, że pełnią w pewnym sensie funkcję nośnika reklamy, to logo powinno być dyskretne, praktycznie niewidoczne lub umieszczone jedynie na opakowaniu.

Portfel powinien być wykonany z dobrych gatunkowo materiałów – skóra jest tu jak najbardziej wskazana. Na pewno takie upominki zostaną szybko docenione. Prócz tego pamiętajmy, że jest to prezent na święta – a więc liczy się również jakość. Podobnie sprawa wygląda z jakością wykonania. Ważne są detale i staranne wykończenie. Wbrew pozorom portfel z własnym nadrukiem może być niezwykle stylowy – postaramy się to pokazać każdej osobie, której wręczamy taki upominek.

Portfel z własnym nadrukiem – inspiracje

Jaki portfel z własnym nadrukiem podarować klientom pod choinkę? Postaramy się przedstawić kilka inspiracji zarówno tych tradycyjnych, klasycznych, jak i nowoczesnych.

  • Skórzane portfele z nadrukiem

Ta ponadczasowa propozycja sprawdzi się w każdej sytuacji. Zarówno kontrahenci, jak i pracownicy ucieszą się z takiego podarunku. W zależności od potrzeb można wybrać różne rozmiary i modele. Dobry materiał i odpowiednie wykończenie dają niesamowity efekt i na pewno będzie dobrze świadczyć o naszej firmie. Portfele skórzane to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Inwestując w takie upominki dla kontrahentów, pokazujemy się z jak najlepszej strony, jako firma z klasą, która nie oszczędza na podarunkach okolicznościowych. W końcu tak elegancki upominek wysokiej jakości zawsze spotyka się z uznaniem nawet wśród osób najbardziej wymagających. W ofercie Artigraf dostępne są portfele reklamowe damskie, męskie, w różnych kolorach i rozmiarach

  • Portfele z zabezpieczeniem RFID

Portfele z zabezpieczeniem RFID to coś, z czego każda osoba się ucieszy. Ochrona kart kredytowych i debetowych jest tematem na czasie. Dzisiaj kradzieże gotówki z kart, które nie są zabezpieczone, zdarzają się bardzo często. Właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się etui z zabezpieczeniem RFID. Taki gadżet sprawdzi się jako portfel podróżny, ale nie tylko – również na co dzień coraz więcej osób z nich korzysta. Taki prezent gwiazdowy dla klientów i pracowników zachwyca nie tylko pod względem funkcjonalności, ale również dlatego, że charakteryzuje się ładnym designem. Nasze logo może być umieszczone poprzez różne techniki znakowania, jednakże musi być ono naprawdę dyskretne. Portfel z własnym nadrukiem to niebanalna forma promowania logo wśród klientów oraz kontrahentów.

Portfel z nadrukiem dla klientów – jaki wybrać?

Portfel reklamowy to sprawdzony prezent pod choinkę dla naszych klientów, ale ważne jest również to, by dobrać odpowiedni model i wziąć pod uwagę grupę docelową. By to zrobić, wystarczy wziąć pod uwagę następujące aspekty:

  • Dla kogo kupujemy prezent – grupa docelowa?
  • Jakie konkretnie modele nas interesują – klasyczne, czy może oryginalne?
  • Jaki budżet przeznaczamy na prezenty dla klientów?

Odpowiedzi na te podstawowe pytania ułatwiają zakupy. Określenie potrzeb i wymagań osób obdarowanych sprawi, że na pewno będą oni zadowoleni. Warto wziąć pod uwagę to, że coś innego wypada podarować kierownikowi działu, a coś innego klientowi, który składa niewielkie zamówienia. Ważny jednak jest fakt, że tanie i kiczowate gadżety reklamowe nigdy nie są mile widziane. 

Podsumowanie

Portfele z naszym logo to naprawdę idealny pomysł na prezent świąteczny. Prócz tego, że każda osoba obdarowana będzie zachwycona takim podarunkiem, to warto wspomnieć o funkcji reklamowej. Wszystkie gadżety to skuteczny nośnik reklamy. Oczywiście nie może być ona nachalna. Weźmy jednak pod uwagę to, że portfele to przedmioty, z których korzysta się kilka razy dziennie, a tym samym logo, nawet to dyskretne, będzie często eksponowane.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artigraf w zasięgu ręki
Artigraf na targach
Facebook - więcej krótkich filmików reklamowych
Hu! hu! ha! Nasza zima… nie taka zła?
Odzież reklamowa ze znakowaniem
Artigraf na Targach RemaDays Warsaw 2016
Dlaczego inwestycja w gadżety firmowe się opłaca?
Gadżety reklamowe, czyli jak z pomysłem promować firmę
USB - najpopularniejszy gadżet firmowy
Zwiększ rozpoznawalność marki.
Gadżety reklamowe – 3 propozycje, które nigdy nie zawiodą
Budowanie relacji z otoczeniem poprzez gadżety
Kubki Reklamowe, kubki z logo, kubki z nadrukiem
Badanie rynku upominków reklamowych.
Jak stać się „ECO” od Nowego Roku?
5 gadżetów, których nie może zabraknąć w Twoim biurze
Jak się przygotować do podróży służbowej
Muzyka w każdym miejscu - jak o to zadbać?
Z jakiego powodu warto inwestować w Gadżety Reklamowe?
Integracja pracowników — zadbaj o gadżety reklamowe na piknik

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.