Zegar reklamowy - prezent dla kontrahenta

Czwartek, 18 Listopad 2021

Prezenty dla kontrahentów to obowiązkowy element kształtowania wizerunku każdej firmy. Bez względu na budżet przeznaczony na marketing, zawsze należy zadbać o poprawne relacje biznesowe.

Drobiazgi z okazji rocznicy współpracy, świąt i innych wydarzeń są zawsze mile widziane. Obecnie mamy do wyboru naprawdę szerokie pole do popisu. Wśród wielu propozycji, sporą popularnością cieszą się zegary reklamowe i eleganckie zegarki z logo. W artykule przedstawiamy pomysły na tego typu prezenty oraz podsuwamy szereg rad i inspiracji dotyczących zegarów z logo.

  • Jakie zegarki reklamowe podarować kontrahentom?
  • Czy zegary reklamowe to dobry pomysł na drobiazg dla klientów?
  • Oryginalne zegary i stacje pogodowe dla klientów – propozycje

Po przeczytaniu naszego artykułu przekonasz się, że zegar reklamowy to trafiony prezent dla klientów. Zaczynamy!

Zegar jako prezent - przesądy

Mimo tego, że mamy XXI wiek, to niektóre przesądy z dawnych czasów mają się całkiem dobrze. Doskonałym przykładem jest ten dotyczący wręczania prezentu w postaci zegara. Gadżet ten jest na licie zakazanych upominków. Czy rzeczywiście partner biznesowy może źle odebrać taki gadżet?

W zasadzie wszystko zależy od tego, jak bardzo przesądna jest obdarowana osoba. Niegdyś mówiło się, że wręczenie zegara jako prezentu oznacza całkowity nietakt – w końcu przesąd głosi, że czas osoby obdarowywanej dobiega końca. W końcu zegar oznacza przemijanie, a resztę przesądu dopowiedzieli zapewne ludzie. Nieco inaczej przedstawia się kwestia wręczania zegarka – co ciekawe taki prezent jest zawsze mile widziany.

Mimo wszystkich przesądów warto zauważyć, że zegary z firmowym logo są spotykane w wielu miejscach. Mało tego, obecnie można wybierać spośród różnych modeli – nie tylko ściennych, ale także do postawienia na biurko, czy też stacji pogodowych. Możliwości jest sporo.

Sprawdzony gadżet reklamowy – zegar z logo

Zegary z firmowym logo są widoczne w wielu miejscach. Są one idealnym nośnikiem reklamy – w końcu przeważnie wiesza się je w widocznym miejscu, a na dodatek są praktyczne. Możemy śmiało powiedzieć, że logo wyeksponowane na tarczy zegara nie jest namolne, a bardzo skuteczne. Na pewno zauważy je mnóstwo osób. Sprawdzając godzinę, zwraca się również uwagę na logo. Prócz tego jest to jeden z tych gadżetów, z których korzysta się każdego dnia.

Pomysły na gadżety firmowe

Istnieją przedmioty, których nie może zabraknąć w żadnym biurze, ale też w domu. Takim elementem jest na pewno zegar. W końcu bez niego stracilibyśmy kontrolę nad czasem, nie wiedzielibyśmy, ile czasu nam pozostało do końca pracy, czy ile musimy poświęcić na kolejne czynności. Właśnie dlatego zegary reklamowe są doskonałym pomysłem na prezent. Inwestując w takie gadżety, warto zamówić zarówno modele lepszej klasy dla ważnych klientów i kontrahentów, jak i takie, które będą rozdawane w konkursach i na eventach.

Zegary i zegarki z logo – propozycje prezentów dla kontrahentów

Zegary i zegarki z nadrukiem logo mogą posiadać ciekawy design. Czasy plastikowych zegarów ściennych z tarczą w postaci wielkiego napisu już dawno minęły. Dzisiaj logo firmowe na zegarze jest dyskretne. Właśnie dlatego przedmioty te można wieszać w różnych miejscach. Na uwagę zasługuje również design, który może nawiązywać do stylu retro lub nowoczesnego. Artigraf posiada w propozycjach właśnie takie modele. Ze względu na elegancką formę idealnie sprawdzą się one powieszone zarówno w siedzibach firmy, jak i w przestrzeniach prywatnych. Kontrahenci na pewno będą zadowoleni z takiego prezentu. Zegary ścienne z logo mogą być wręczane z różnych okazji – np. rocznica współpracy czy też święta.

Prócz zegarów ściennych, Artigraf proponuje nowoczesny gadżet, który łączy w sobie praktyczność i nowoczesność. Zegar budzik z bezprzewodową ładowarką to prezent dla klientów, który zachwyci każdego. Łączy on w sobie dwie kluczowe funkcje. Kontrahenci na pewno docenią to, że nie muszą szukać ładowarki do telefonu.

Zegar reklamowy jako prezent dla kontrahenta może również mieć formę nowoczesnej kostki z drewna z wyświetlaczem LED. Taki zegar na biurko lub stolik nocny to prawdziwy hit, który spodoba się każdemu. Sprawdzi się on we wnętrzach klasycznych i oryginalnych i to nie tylko w biurach. Podobnie zresztą jak stacje pogodowe. Jeśli naszym kontrahentem jest firma stawiająca na nowoczesne technologie, to warto rozważyć także inne propozycje. Wodny zegar biurkowy czy zegar LED zachwyci klientów i jednocześnie podkreśli naszą kreatywność, a więc cechę szczególnie cenioną.

Eleganckie gadżety reklamowe dla kontrahentów – zegarki

Elegancki zegarek reklamowy jest wyjątkowym drobiazgiem dla kontrahenta. Taki upominek wyróżni się na tle innych gadżetów i na pewno zaskoczy osobę obdarowaną. Zegarki z logo były wykorzystywane w kampaniach promocyjnych od dawna, jednakże miewały i mają przeważnie jedną formę. Na ogół spotykane są kolorowe, plastikowe zegarki z dużym firmowym logo. Poza tym są one rozdawane na różnego rodzaju imprezach firmowych. Ciężko się temu dziwić – w końcu są one idealnym nośnikiem reklamy.

Szukając pomysłu na prezent dla kontrahenta, warto zainteresować się tym tematem. Jednakże należy tu zaznaczyć, że powinniśmy szukać eleganckiego zegarka. Pamiętajmy, że taki gadżet jest czymś osobistym. Tym samym warto postawić na ładną stylistykę, dobre materiały i staranne wykonanie. Prócz tego logo powinno być dyskretne, nieraz nawet drukuje się je wyłącznie na pudełku, a nie na samym zegarku. Takie gadżety reklamowe nie odstają od przedmiotów ze sklepów. Każdy kontrahent będzie na pewno zaskoczony takim stylowym i eleganckim prezentem.

Zegarki firmowe – czy warto?

Zamawiając zegarki firmowe, warto na wstępie zastanowić się nad budżetem, jaki mamy do dyspozycji. W zależności od tego możemy zainwestować w modele najprostsze lub takie, z dodatkowymi funkcjami. Nie bez znaczenia jest również materiał, z jakiego są wykonane i mechanizm. Możliwości na pewno nie brakuje.

Kluczowy jest dobry projekt i staranne wykonanie Tylko wówczas zegarki spełnią swoją funkcję i staną się eleganckim prezentem. Dzisiaj w ofertach można znaleźć wiele różnych rodzajów – każda firma bezproblemowe dobierze coś odpowiedniego. W końcu są to praktyczne prezenty, które sprawdzą się w każdej branży.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artigraf w zasięgu ręki
Artigraf na targach
Facebook - więcej krótkich filmików reklamowych
Hu! hu! ha! Nasza zima… nie taka zła?
Odzież reklamowa ze znakowaniem
Artigraf na Targach RemaDays Warsaw 2016
Dlaczego inwestycja w gadżety firmowe się opłaca?
Gadżety reklamowe, czyli jak z pomysłem promować firmę
USB - najpopularniejszy gadżet firmowy
Zwiększ rozpoznawalność marki.
Gadżety reklamowe – 3 propozycje, które nigdy nie zawiodą
Budowanie relacji z otoczeniem poprzez gadżety
Kubki Reklamowe, kubki z logo, kubki z nadrukiem
Badanie rynku upominków reklamowych.
Jak stać się „ECO” od Nowego Roku?
5 gadżetów, których nie może zabraknąć w Twoim biurze
Jak się przygotować do podróży służbowej
Muzyka w każdym miejscu - jak o to zadbać?
Z jakiego powodu warto inwestować w Gadżety Reklamowe?
Integracja pracowników — zadbaj o gadżety reklamowe na piknik

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.