Prezenty na Nowy Rok

Piątek, 3 Grudzień 2021

Końcówka roku to czas podsumowań nie tylko w życiu prywatnym, ale także i zawodowym. W wielu firmach to również czas zamykania różnych projektów i wytężonej pracy, mimo tego, że okres poświąteczny i ogólne rozleniwienie wcale temu nie sprzyjają.

W życiu prywatnym snujemy plany, czynimy postanowienia i podsumowujemy ostatnie 12 miesięcy. Dobrym pomysłem na to, by zachęcić do działania, zwiększyć motywację, a jednocześnie podziękować za coś, są prezenty noworoczne. Na pewno uprzyjemnią one ten szczególny czas w roku. W artykule przedstawiamy inspiracje na drobiazgi z okazji Nowego Roku.

  • Prezenty noworoczne – czy warto?
  • Prezenty świąteczne, a drobiazgi na Nowy Rok
  • Prezenty korporacyjne na Nowy Rok – ciekawe pomysły

Prezent na Nowy Rok – czy warto?

Święta to szczególny czas w roku. Oprócz całej masy tradycji, w większości domów jest obecny zwyczaj rozdawania świątecznych upominków. Jest to świetna okazja, by spełnić marzenia swoich bliskich. Zwyczaj ten może nie jest szczególnie popularny, ale warto wcielić go w życie. Dlaczego?

  • Niespodzianka

Zwyczaj wręczania prezentów noworocznych nie jest szczególnie popularny, zatem każda obdarowana osoba będzie zaskoczona. Jest to najlepszy moment, by sprawić bliskim niespodziankę, o której naprawdę nie mają pojęcia!

  • Wyrażenie wdzięczności

Końcówka roku to idealny moment, by wyrazić wdzięczność za cały rok. Prezent może być podziękowaniem za pomoc, za wsparcie lub po prostu miłym gestem. Bliska nam osoba na pewno będzie zaskoczona, ale też będzie jej miło.

  • Motywacja

Prezent na Nowy Rok może zmotywować do działania. Taki drobiazg sprawi, że obdarowana osoba poczuje się doceniona, a jednocześnie zmotywowana do dalszej pracy.

Prezenty noworoczne – inspiracje

Nowy Rok to na ogół nowe postanowienia. Często wraz z końcówką starego roku i nadejściem nowego planujemy lub zakładamy różne rzeczy. Postanowienia noworoczne czyni niemalże każda osoba, jednakże gorzej jest z nich realizacją. Jak wiadomo, najtrudniej zrobić pierwszy krok. Nieraz jednak możemy w tym odrobinę pomóc.

Voucher na kurs lub szkolenie

Wiele osób wraz z rozpoczęciem Nowego Roku planuje zmianę trybu życia, nauczenie się czegoś nowego, zrobienie kursu, a nieraz po prostu powrót do porzuconej lata temu aktywności. Właśnie dlatego warto naszym bliskim odrobinę pomóc. Sprezentowanie kursu, szkolenia lub innych zajęć zorganizowanych jest świetnym pomysłem. Takie prezenty idealnie pasują do postanowień noworocznych.

Voucher prezentowy na Nowy Rok

Voucher to pomysł, który gwarantuje wspomnienia. Wraz z nadejściem Nowego Roku sporo osób postanawia, że spróbuje czegoś innego, zrobi coś szalonego. Warto im w tym pomóc. Vouchery prezentowe to możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego. Nie jest to kolejna rzecz materialna, a coś, co zostanie w pamięci. Takie vouchery mogą dotyczyć relaksu, hobby, szalonemu postanowieniu czy też każdego innego sposobu spędzenia wolnego czasu.

Biżuteria lub zegarek

Zegarek czy też biżuteria to zawsze dobry pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Warto podkreślić, że nie muszą to być drogie prezenty – tutaj bardziej liczy się gest. Biżuteria jest osobistym drobiazgiem, zatem osoba obdarowana na pewno ją doceni.

Akcesoria do wina na prezent

Akcesoria do wina to idealny pomysł na prezent dla przyjaciół i znajomych. Wybierając się na imprezę sylwestrową, warto pokusić się o zakup drobiazgu dla gospodarzy. Akcesoria do wina sprawdzą się znakomicie, a co więcej można je wykorzystać od razu, a więc na przyjęciu. Kupując lub zamawiając gadżety tego rodzaju, zwróćmy uwagę na ich wykonanie – powinny one prezentować się elegancko i być dobrej jakości.

Drobiazgi do domu na prezent noworoczny

Gadżety do domu i kuchni to zawsze bezpieczna opcja, jeśli chodzi o podarunek dla znajomych, czy też przyjaciół. Co istotne, nie ma tu znaczenia, jaką ilością gotówki dysponujemy. W każdym zakresie cenowym jesteśmy w stanie znaleźć ciekawą inspirację.

Prezenty korporacyjne na Nowy Rok

Prezenty noworoczne dla pracowników może nie są tak popularne, jak świąteczne, niemniej stanowią ciekawą opcję. Wyrażają one wdzięczność za cały rok intensywnej pracy i sprawiają, że pracownicy poczują się wyróżnieni oraz docenieni. Warto rozróżnić prezenty świąteczne od tych, które daje się na koniec roku. Te noworoczne mogą być odrobinę szalone i nietypowe, kojarzyć się z zabawą. Oto ciekawe inspiracje:

  • Gry planszowe

Gry planszowe to dobry pomysł na prezent z okazji Nowego Roku. Sprawią one, że w przyjemny sposób spędzi się wolny czas z rodziną i przyjaciółmi. Ponadto gwarantują one świetną zabawę. W przypadku drobiazgów firmowych, wręczanych pracownikom, stanowią one drobiazg, który jest jednocześnie miłym gestem. Co ważne – gry planszowe nie obciążą szczególnie budżetu, a tym samym nawet, nawet w przypadku okazałych prezentów świątecznych, można pokusić się również drobiazg z okazji Nowego Roku.

  • Artykuły sportowe

Różnego rodzaju gadżety sportowe świetnie sprawdzają się jako prezent korporacyjny. Jak wiadomo nadejście Nowego Roku to świetna okazja, by poczynić postanowienia związane właśnie z aktywnością fizyczną. Porządne gadżety sportowe na pewno zostaną docenione i ucieszą obdarowaną osobę.

  • Karta multisport, karnety na siłownię

Karty multisport lub karnety na siłownię mogą wydawać się dziwną propozycją prezentów dla pracowników, ale na pewno pozwolą one wytrwać w noworocznych postanowieniach. Warto zauważyć, że wstęp do centrum fitness nie należy do najtańszych, zatem większość pracowników dbających o formę, na pewno doceni tego rodzaju karnety. Mało tego, będą one również dobrą motywacją, by zacząć dbać o swoją formę.

  • Premia noworoczna

Upominki na święta dla pracowników lub drobiazgi noworoczne stanowią zawsze miły gest, niemniej nie ma chyba bardziej trafionego prezentu aniżeli premia na koniec roku. Stanowi ona dodatkowy zastrzyk gotówki, ale nie tylko. Jest to idealny sposób na to, aby do docenić sposób na to, aby docenić dotychczasowe działania pracownika oraz zmotywować go do dalszej pracy. Jeśli chodzi o wysokość premii, to jest to kwestia uzależniona od możliwości finansowych firmy.

Prezent na Nowy Rok a postanowienia

Prezent na Nowy Rok może być spójny z postanowieniami obdarowanej osoby. Jest to dobry pomysł na to, by wesprzeć bliskich w drodze do celu. Warto zwrócić również uwagę na to, by drobiazg nie zadziałał demotywująco. Przykładowo voucher na skok ze spadochronem nie jest najlepszym pomysłem na prezent dla osoby, która chce stopniowo pokonywać swoje lęki. Prezent w pewien sposób powinien być spójny z postanowieniami danej osoby. Mało tego, noworoczne plany bliskich osób mogą być również wskazówka pokazującą, czego się wystrzegać podczas kupowania prezentów na Sylwestra.

Podsumowanie

Prezenty na Sylwestra zawsze będą zaskoczeniem. Pomysły na Nowy Rok ma każda osoba. Drobny upominek lub coś, co jest bezpośrednio związane z postanowieniem, będzie na pewno motywacją i sprawi, że obdarowana osoba z większym zapałem zabierze się do pracy. Każdy prezent pozwoli w wyjątkowy sposób rozpocząć Nowy Rok i co więcej, taki gest na pewno spodoba się obdarowywanej osobie.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artigraf w zasięgu ręki
Artigraf na targach
Facebook - więcej krótkich filmików reklamowych
Hu! hu! ha! Nasza zima… nie taka zła?
Odzież reklamowa ze znakowaniem
Artigraf na Targach RemaDays Warsaw 2016
Dlaczego inwestycja w gadżety firmowe się opłaca?
Gadżety reklamowe, czyli jak z pomysłem promować firmę
USB - najpopularniejszy gadżet firmowy
Zwiększ rozpoznawalność marki.
Gadżety reklamowe – 3 propozycje, które nigdy nie zawiodą
Budowanie relacji z otoczeniem poprzez gadżety
Kubki Reklamowe, kubki z logo, kubki z nadrukiem
Badanie rynku upominków reklamowych.
Jak stać się „ECO” od Nowego Roku?
5 gadżetów, których nie może zabraknąć w Twoim biurze
Jak się przygotować do podróży służbowej
Muzyka w każdym miejscu - jak o to zadbać?
Z jakiego powodu warto inwestować w Gadżety Reklamowe?
Integracja pracowników — zadbaj o gadżety reklamowe na piknik

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.