Szklane kufle z nadrukiem – jakie wybrać?

Piątek, 11 Luty 2022

W Artigraf wykonujemy staranne nadruki na kuflach do piwa. Logo będzie prezentowało się gustownie, a jednocześnie każdy je zauważy. Cały design produktu jest przemyślany. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko zwykły kufel na piwo, ale również Pokal, Weizen, Snifler czy Goblet.

Zamawiając gadżety reklamowe, warto wykazać się kreatywnością. Będzie to dobrze świadczyło o naszej firmie, a klientom pokaże, że dbamy o detale, a przy tym szukamy różnych rozwiązań i nie brak nam pomysłów. Należy przy tym podkreślić, że akcesoria z logo są też świetnym nośnikiem reklamy – oczywiście pod warunkiem, że będą one dopracowane. Dzisiaj drobne gratisy dla klientów muszą być dobrej jakości – tylko wówczas spełnią swoją funkcję. W przeciwnym razie produkty lądują w koszu na śmieci i stworzą raczej antyreklamę naszej firmy. Idealny gadżet reklamowy to przemyślana rzecz – praktyczna, a zarazem ładna. Odpowiedni design jest bardzo ważny. Wybierając akcesoria z logo przeznaczone do domu i do kuchni, warto zwrócić uwagę na kufle z nadrukiem. Obecnie mamy do wyboru sporo opcji z tej kategorii i docenią je wszyscy miłośnicy złotego trunku. W artykule odpowiadamy na następujące pytania:

  • Reklamowe kufle na piwo – czy warto?
  • Jaki kufel z nadrukiem wybrać?
  • Rodzaje kufli na piwo

Reklamowe kufle na piwo – czy warto?

Zanim zamówimy gratisy dla klientów, warto zadać obie pytanie o grupę docelową, o okazję i o to, jak przedstawiają się kontakty biznesowe z danym kontrahentem. Jeśli możemy podarować przedmioty o charakterze nieoficjalnym, to ciekawą opcją są kufle z logo. Będą one idealne na różnego rodzaju imprezy firmowe, integracyjne, luźniejsze spotkania. Sprawdzają się one jako gadżety reklamowe z kilku względów. Po pierwsze sam pomysł jest oryginalny. Standardem są kubki reklamowe, tymczasem kufle są czymś innym. Po drugie takie gratisy kojarzą się z relaksem i z czasem wolnym, a tym samym wzbudzają pozytywne emocje. Nasze logo na pewno zostanie zauważone – czyli przedmiot spełni swoją funkcję, stając się odpowiednim nośnikiem reklamy. Szklane kufle to naczynia, z których korzysta się przy okazji różnego rodzaju imprez na świeżym powietrzu, przyjęć, spotkań w gronie znajomych i nie tylko. Sporo osób dostrzeże taką reklamę i zainteresuje się marką. Na pewno oryginalny pomysł także zostanie doceniony. Gadżety reklamowe do domu nie muszą się ograniczać jedynie do kubków – warto postawić na inne rozwiązania. Należy podkreślić jednak, że kufel na piwo powinien się charakteryzować odpowiednim wzornictwem. Taki gadżet reklamowy musi być dopracowany i przemyślany – reguła ta dotyczy niemalże wszystkich gratisów dla klientów.

Jaki kufel z nadrukiem wybrać?

Od jakiegoś czasu mamy do czynienia ze wzrostem popularności kraftowych i rzemieślniczych piw. Wielbiciele złotego trunku przywiązują wagę także do sposobu, w jaki napój jest podawany. Należy podkreślić, że mamy do wyboru wiele modeli kufli i każdy typ jest przeznaczony do innego piwa. Zamawiając takie gadżety reklamowe, warto zwracać na to uwagę. Dzięki temu nasza firma pokaże się jako ta, która doskonale orientuje się w temacie. Zwykły, uniwersalny kufel z logo nie zrobi aż takiego wrażenia, jak szklanka przeznaczona do określonego gatunku alkoholu. W asortymencie Artigraf znajduje się szeroki asortyment naczyń tego rodzaju. Klient może również zdecydować, jak ma wyglądać wygrawerowany napis. Logo może być minimalistyczne, jak i bardziej widoczne.

Rodzaje kufli na piwo

Wśród różnych rodzajów naczyń do piwa, oferujemy następujące opcje:

  • Kufel

Szkalny kufel to tradycyjne naczynie, które kojarzy się z serwowaniem złotego trunku. Możemy w nim podać w zasadzie każdy rodzaj piwa. Naczynie utrzymuje niską temperaturę trunku, a przy tym pozwala utrzymać jego właściwości. Znawcy tematu uważają, że znakomicie sprawdzają się one do serwowania klasycznego lagera. Zamawiając takie uniwersalne kufle jako gadżet reklamowy, warto zastanowić się nad ich rodzajem – czy wybieramy model z uchwytem, czy też nie.

  • Pokal

Pokal z logo reklamowym to świetny gadżet i znakomity nośnik reklamy. To cienkie naczynie jest wąskie i wysokie. Często posiada dodatkową nóżkę, co pozwala utrzymać temperaturę napoju. Pokale ładnie wyglądają i pozwalają wydobyć głębię smaku z piwa typu pilzner, zaliczanego do trunku fermentacji dolnej. Pokale są często używanymi naczyniami do serwowania tego alkoholu, zatem spełnią swoją funkcję związaną z reklamowaniem naszej firmy.

  • Szklanka na piwo z firmowym logo

Wbrew pozorom, szklanki również są idealnym naczyniem na piwo. Wykonane są one z cienkiego szkła i posiadają rozszerzaną górę. Klasyczny lager nalewany do szklanki pod właściwym kątem pozwoli uwolnić aromat napoju, a przy tym sam efekt wizualny jest bardzo ładny.

  • Weizen

Weizen przypomina szklankę do piwa – jest wąski, posiada smukły dół i rozszerzoną górę. Dzięki temu napój ładnie wygląda, jego właściwości smakowe zostają wydobyte, a przy tym pianka jest zaakcentowana. Weizen sprawdzi się do piwa pszenicznego. Nietypowy kształt naczynia sprawia, że możemy podziwiać intensywność barw piwa.

  • Snifter

Snifter to naczynie szerokie, które zwęża się u góry. Posiada ono solidną nóżkę. Snifter przypomina Pokal, jednak jest przeznaczony do mocnego piwa. Dlaczego? Otóż w takim naczyniu uwalniane są różne specyficzne smaki napoju. Co ciekawe, Snifter jest nieraz mylony z kieliszkiem do brandy, ze względu na to, że również ma on formę pękatego kielicha. Na pewno każdy znawca piwa będzie zachwycony, otrzymując takie naczynie do swojego ulubionego trunku.

  • Goblet

Goblet to naczynie, w którym powinno się serwować piwo belgijskie. Goblet przypomina Pokal, ale jest wykonany z grubego szkła, posiada też liczne tłoczenia. Wszystko to przekłada się na smak napoju – jego właściwości zostają w pełni wydobyte. Goblet prezentuje się niezwykle elegancko.

Podsumowanie

W Artigraf wykonujemy staranne nadruki na kuflach do piwa. Logo będzie prezentowało się gustownie, a jednocześnie każdy je zauważy. Cały design produktu jest przemyślany. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko zwykły kufel na piwo, ale również Pokal, Weizen, Snifler czy Goblet. Do każdego naczynia dobieramy odpowiednią technikę nadruku. Logo nie będzie schodziło pod wpływem detergentów, wody, czy też wysokiej temperatury. Sprawia to, że kufel będzie trwałym nośnikiem reklamy – a tym samym cel marketingowy zostanie osiągnięty.

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artigraf w zasięgu ręki
Artigraf na targach
Facebook - więcej krótkich filmików reklamowych
Hu! hu! ha! Nasza zima… nie taka zła?
Odzież reklamowa ze znakowaniem
Artigraf na Targach RemaDays Warsaw 2016
Dlaczego inwestycja w gadżety firmowe się opłaca?
Gadżety reklamowe, czyli jak z pomysłem promować firmę
USB - najpopularniejszy gadżet firmowy
Zwiększ rozpoznawalność marki.
Gadżety reklamowe – 3 propozycje, które nigdy nie zawiodą
Budowanie relacji z otoczeniem poprzez gadżety
Kubki Reklamowe, kubki z logo, kubki z nadrukiem
Badanie rynku upominków reklamowych.
Jak stać się „ECO” od Nowego Roku?
5 gadżetów, których nie może zabraknąć w Twoim biurze
Jak się przygotować do podróży służbowej
Muzyka w każdym miejscu - jak o to zadbać?
Z jakiego powodu warto inwestować w Gadżety Reklamowe?
Integracja pracowników — zadbaj o gadżety reklamowe na piknik

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.