Pendrive reklamowy - dlaczego warto?

Poniedziałek, 23 Maj 2022

Warto postawić na pendrive z nadrukiem, które wykonane będą z solidnych materiałów i będą wytrzymałe. To sprawi, że posiadacz gadżetu przywiąże się do niego i będzie kojarzył go z niezawodnością!

Każda firma powinna inwestować w gadżety reklamowe, promujące markę. Świetnie pełnią swoją rolę, działając na odbiorców nas kilku płaszczyznach. Jest im miło z powodu otrzymania podarunku, z niektórych mogą korzystać na co dzień, co budzi pozytywne skojarzenia związane z daną firmą oraz zakorzenia jej wizerunek w świadomości odbiorców. Dlaczego powinien być to pendrive?

Mądry wybór

Istnieje wiele opcji na przygotowanie gadżetów promocyjnych. Najczęściej firmy stawiają na długopisy z własnym logo, numerem telefonu, adresem itd. O ile długopisy to praktyczne prezenty, o tyle raczej nie przywiązuje się do nich zbyt dużej wagi w codziennym życiu. Często są gubione, psują się, wypisują i ich żywot kończy się w śmietniku. Warto jednak inwestować w tego typu akcesoria, ponieważ są niezwykle użyteczne np. podczas konferencji, szkolenia – połączone z notesem z logo firmy, będą stanowić świetny zestaw.

Bardzo mądrym posunięciem jest także postawienie na pendrivy reklamowe. Można na nie wcześniej wgrać ofertę firmy, informacje dotyczące spotkania, konferencji lub samego przedsiębiorstwa. Taki gadżet opatrzony logo, z konkretnymi wiadomościami w środku może na dłużej zainteresować potencjalnego klienta i zawsze przypominać mu o marce. W dzisiejszych czasach każdy potrzebuje pendrive’ów. Projektów, materiałów nie wypala się już na płytach CD (co ciekawe, rzadko przy którym komputerze przenośnym możemy znaleźć obecnie CD-room), a wykorzystuje się do tego pendrive reklamowe. Są niewielkie, poręczne, można przypiąć je do kluczy, plecaka, torby, schować w kieszeni. Do tego się nie porysują i można korzystać z nich na różnych nośnikach.

Ważna jest jakość

Tak, jak i w przypadku innych gadżetów pendrive ceny również bywają zróżnicowane. Koszty uwzględniają jakość akcesoriów, pojemność, personalizację. Możesz zamówić produkty już przy bardzo niskim budżecie. Problem jednak w tym, że mogą nie być zbyt trwałe, a to może sfrustrować użytkownika. Oszczędzanie na tego typu urządzeniach może odbić się firmie czkawką. Z jednej strony klient ucieszy się z podarunku. Z drugiej jednak, jeśli nagle straci zawarte na nim dane z powodu niskiej jakości sprzętu – marka może przestać mu się kojarzyć dobrze. Najlepiej będzie postawić na pendrive z nadrukiem, które wykonane będą z solidnych materiałów i będą wytrzymałe. To sprawi, że posiadacz gadżetu przywiąże się do niego i będzie kojarzył go z niezawodnością. Gdy będzie szukać sprzętu, nie zapyta czy ktoś widział jego „zielony pendrive”, a raczej wymieni nazwę firmy, której logo znajduje się na urządzeniu.

Wysoka jakość gadżetów widoczna jest gołym okiem. Ważne jest to, aby wtyczka USB posiadała zatyczkę lub inną formę zasłony. To ochroni ją przed zanieczyszczeniami, wilgocią i uszkodzeniami. Dobrej jakości pendrive będzie ceniony i chwalony. Automatycznie marka będzie posiadaczowi kojarzyć się z solidną i praktyczną.

Czy pojemność ma znaczenie?

Nasza firma oferuje gadżety reklamowe o pojemności od 2 GB do nawet 63 GB. Rozpiętość jest więc bardzo duża. To, którą z nich wybierzesz zależy od kilku czynników i tego, jak chcesz aby pendrive Twojej marki został wykorzystywany. Te mniejsze pojemności świetnie sprawdzą się do przekazywania dokumentów oraz dla grup docelowych, które nie mają zbyt wiele do czynienia z multimediami. Jeśli jednak chcesz obdarowywać odbiorców, którzy pracują na co dzień z fotografiami, filmami, prezentacjami lub zależy Ci na tym, aby podarować naprawdę praktyczne urządzenie – postaw na większe pojemności: od 32 GB w górę.

Z naszego doświadczenia wynika, że użytkownicy cieszą się najbardziej z tych większych pojemności, które pozwolą wykorzystać gadżet zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. To akcesoria, które zawsze będą mieć przy sobie i, które są w nieustannym użytku. Oznacza to również, że reklama Twojej firmy o wiele częściej widuje światło dzienne.

Możesz personalizować pendrivy

Pendrivy z nadrukiem to świetna inwestycja, ponieważ można je spersonalizować nawet w pełni. Zacznijmy jednak od postaw. Możesz wybrać prosty typ gadżetów i zadecydować w jakim mają być kolorze, jak mają się zamykać. W naszym asortymencie znajdziesz naprawdę wiele rodzajów: bardziej eleganckie, nowoczesne lub młodzieżowe. Proponujemy też pendrivy z dodatkiem skóry, co prezentuje się niezwykle elegancko. Tego typu gadżety mogą zostać z powodzeniem przyłączone do kluczy i służyć swojemu właścicielowi zawsze, w razie potrzeby. Oferujemy jednak również coś wyjątkowego!

Bardziej wymagający odbiorcy pokochają z pewnością nasze urządzenia wielofunkcyjne. W jednym długopisie zawarliśmy funkcję pisania tradycyjnym wkładem, pendrive’a oraz gumkę do ekranów dotykowych. Dzięki temu swojego smartfona można obsługiwać bez problemu nawet w rękawiczkach! To sprytny gadżet, który z pewnością zaintryguje odbiorców.

Proponujemy także w pełni personalizowane pendrivy w różnych kształtach i rozmiarach. Jeśli prowadzisz biznes związany z motoryzacją, może chciałbyś aby był on w kształcie samochodu? Twoją działalnością jest cukiernia? Może więc pendrive, o wyglądzie donuta? Możliwości jest naprawdę wiele! Możemy stworzyć eleganckie, klasyczne, zabawne kształty, które będą bardzo charakterystyczne i rozpoznawalne. To prawdziwa przyjemność – nosić przy sobie tego typu gadżet!

Poza klasycznym nadrukiem, na pendrive’ach może pojawiać się też grawer. To niezwykle elegancka ozdoba akcesoriów. Co ważne – również bardziej trwała. Stawiając na pendrive z grawerem, zyskujesz pewność, że nazwa Twojej firmy czy logo nie zetrze się w czasie użytkowania, przypominając potencjalnemu klientowi o tworzonej przez Ciebie marce. Do tego o wiele dłużej pozostanie on estetyczny i zdatny do użytku. Możemy grawerować również na elementach skórzanych.

Ile to wszystko kosztuje?

Jeśli chodzi o pendrivy ceny to koszty są zróżnicowane. Zależą od wielu czynników. Na ostateczny koszt wpływa typ wybranego urządzenia, jego pojemność czy wybór między nadrukiem a grawerem, a nawet ilość tekstu czy logo, które ma się na nim znaleźć. Nie bez znaczenia jest też liczba sztuk, którą będziesz chciał zamówić. Ceny ustalane są więc w pełni indywidualnie, w oparciu o potrzeby, oczekiwania i wymagania klientów.

Powiedz nam o tym, jakie pendrivy Cię interesują, ile sztuk chciałbyś zakupić i co miałoby się na nich znaleźć. Chętnie przygotujemy dla Ciebie wycenę takiego zamówienia i omówimy wszystkie szczegóły z nim związane. Nasi doradcy mogą również pomóc Ci w wyborze najlepszych opcji, jeśli wahasz się np. przy wyborze określonej pojemności gadżetu. Możesz mieć także pewność, że pendrive cena będzie niezwykle konkurencyjna i korzystna względem ofert innych firm!

Popularne wpisy w Akademii Gadżetów:

Artigraf w zasięgu ręki
Artigraf na targach
Facebook - więcej krótkich filmików reklamowych
Hu! hu! ha! Nasza zima… nie taka zła?
Odzież reklamowa ze znakowaniem
Artigraf na Targach RemaDays Warsaw 2016
Dlaczego inwestycja w gadżety firmowe się opłaca?
Gadżety reklamowe, czyli jak z pomysłem promować firmę
USB - najpopularniejszy gadżet firmowy
Zwiększ rozpoznawalność marki.
Gadżety reklamowe – 3 propozycje, które nigdy nie zawiodą
Budowanie relacji z otoczeniem poprzez gadżety
Kubki Reklamowe, kubki z logo, kubki z nadrukiem
Badanie rynku upominków reklamowych.
Jak stać się „ECO” od Nowego Roku?
5 gadżetów, których nie może zabraknąć w Twoim biurze
Jak się przygotować do podróży służbowej
Muzyka w każdym miejscu - jak o to zadbać?
Z jakiego powodu warto inwestować w Gadżety Reklamowe?
Integracja pracowników — zadbaj o gadżety reklamowe na piknik

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.