Butelka termiczna z logo firmy

Wtorek, 13 Wrzesień 2022

W ostatnim czasie widać rosnącą popularność gadżetów firmowych, jednak głównie zainteresowaniem cieszy się butelka termiczna. Jest to świetny pomysł na gadżet promocyjny, ponieważ mnóstwo osób chce taką mieć.

W ostatnim czasie widać rosnącą popularność gadżetów firmowych, jednak głównie zainteresowaniem cieszy się butelka termiczna. Jest to świetny pomysł na gadżet promocyjny, ponieważ mnóstwo osób chce taką mieć. Możesz więc na nią postawić zarówno w sytuacji, kiedy jesteś właściciele firmy gastronomicznej, ze sprzętem turystycznym, jak i w każdym innym przypadku. Rewelacyjnie będzie prezentować się z nadrukiem sportowej marki, ponieważ one zazwyczaj pochwalają zdrowy tryb życia, a więc i zabieranie ze sobą własnej wody, zamiast picia słodkich napojów. Butelka termiczna to produkt robiący niemałe wrażenie, dlatego warto po nią sięgnąć. Sprawdź, jakie zalety płyną z jej wykorzystania oraz jaką butelkę termiczną wybrać!

Termosy, kubki i butelki termiczne - pożądane gadżety promocyjne

Mnóstwo firm, spółek i przedsiębiorstw bardzo często na swoje gadżety promocyjne wybiera powszechne i już nazbyt obyte długopisy, smycze, breloki czy odblaskowe opaski. Taki proceder widać od lat, dlatego zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić i niektóre z tych opcji po prostu stały się nudne. Przestają przyciągać klientów, jak i nowych kontrahentów. Dlaczego więc nie podjąć jakichkolwiek zmian? A może warto zainwestować w jakiś inny gadżet promocyjny, który będzie atrakcyjny dla klienta?

Doskonałym przykładem są właśnie termosy, kubki oraz najnowsze butelki termiczne. Są to nietuzinkowe naczynia, które nie tylko świetnie sprawdzają się jako promocja firmy, ale również są przydatne, praktyczne. Można z nich śmiało korzystać w domu, w pracy, ale także podczas spaceru czy wyprawy w góry bądź na dłuższą wycieczkę. 

Butelka z grawerem - zalety

Butelki z grawerem przyciągają coraz większą liczbę zainteresowanych klientów. Dzieje się tak, ponieważ w ostatnim czasie są dość popularne, a przy okazji mogą pochwalić się sporą ilością zalet. I nie chodzi tutaj wyłącznie o korzyści płynące w kierunku firmy, która dysponuje tym produktem jako gadżetem, ale również korzyści dla osób, które ten produkt dostaną w ramach gadżetu promocyjnego. Do zalet tych możemy zaliczyć:

  • pozwolenie na wyróżnienie się pośród innych marek, które nieustannie inwestują w kubki ceramiczne, długopisy, magnesy czy smycze,
  • budowanie bardzo pozytywnego wizerunku firmy, decydując się na taki kubek termiczny pokazujesz, iż jesteś przedsiębiorcą odpowiedzialnym społecznie (wielokrotnego użytku produkt, który można myć i śmiało użytkować przez wiele lat, zamiast wyrzucić go po pierwszym użyciu),
  • służenie obdarowanemu bardzo długo, co daje od razu pewność, iż jest to produkt wysokiej jakości, dzięki temu taką samą opinię ta osoba może wysnuć o danej firmie,
  • uzyskanie bardzo dobrego, pozytywnego wizerunku firmy w oczach obdarowanych tym gadżetem, zaufania, które będzie widoczne w późniejszym czasie w wynikach finansowych,
  • zredukowanie ilości plastiku, jaką się tworzy, dzięki temu, że coraz więcej osób będzie miało w rękach butelki termiczne z nadrukiem Twojej firmy.

Butelki z własnym nadrukiem - komu warto taką wręczyć?

Butelka termiczna z nadrukiem bądź grawerem Twojego logo to nie jest tani gadżet promocyjny. W pierwszej kolejności warto zdecydować się na taką w przypadku najważniejszych kontrahentów bądź kluczowych klientów. Jest to prezent o sporej wartości, praktyczny, który daje dość dużą pewność, że osoba, która nim dysponuje, będzie go używała na co dzień. A co w związku z tym? Często przed oczami będzie ukazywało się logo Twojej marki bądź firmy. To może skłonić klienta do częstszych zakupów, jeszcze większych pokładów zaufania, popularyzowania marki i wielu innych działań, na które będzie decydował się nieco nieświadomie.

Termiczne butelki z nadrukiem to idealny upominek również dla partnerów biznesowych. Taki podarunek pozwoli odczuć, iż dla Twojej firmy nie liczą się jedynie wysokie wyniki finansowe, ale również klienci, partnerzy jako ludzie. Dobre relacje są w ostatnim czasie bardzo istotne nawet w biznesie. Warto więc o nie dbać, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy potrzebować wsparcia czy będziemy zmuszeni negocjować lepsze warunki współpracy. 

Wybierasz się na targi bądź na organizowaną konferencję? Koniecznie zabierz ze sobą butelkę termiczną z nadrukiem. Świetnie sprawdzi się jako produkt promocyjny wśród klientów i osób zajmujących się podobną branżą, co Ty. 

Termiczna butelka z nadrukiem - jaką dokładnie wybrać?

Gadżety reklamowe w postaci butelki termicznej występują w różnych wariantach. Oczywiście, jak w przypadku każdego produktu można wybrać te lepsze jakościowe, jak i gorsze. Wszystko zależy od tego, co chcesz osiągnąć oraz jaki masz budżet. Niezaprzeczalnie, lepszym wyjściem z sytuacji jest wykorzystanie lepszych jakościowo butelek termicznych przy jednoczesnym zakupie mniejszej ich ilości.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, decydując się na wybór odpowiedniej butelki termicznej?

  • bezpieczeństwo dla zdrowia - dobrze byłoby, gdyby gadżet nie zawierał BSA, BPA czy aluminium,
  • jakość wykonania - najlepszym materiałem będzie w tym przypadku stal nierdzewna,
  • szczelność - butelka nie powinna przeciekać nawet podczas wysiłku, biegania czy podrzucania,
  • poręczność - powinna odpowiednio leżeć w każdej dłoni - małej, jak i dużej,
  • czas utrzymywania wysokiej temperatury - można w niej nosić zimne, jak i gorące napoje, zimna temperatura może zostać utrzymana przez ok. 24 h, natomiast gorąca przez ok. 12 godzin.

Grawer na butelce - ciekawi Cię proces powstawania takiego gadżetu?

Jak powstają butelki z logo firmy? Można postawić na grawerowanie na butelkach albo na nadruki na butelkach termicznych. Konkretny wybór zależy od Ciebie i od efektu, jaki chcesz uzyskać. Warto mieć tutaj na uwadze, że grawer będzie trwalszy, jeśli chodzi o umieszczanie logo na metalowej butelce termicznej. Ponadto, nie będzie on przeciwwskazaniem do mycia w zmywarce, co może wystąpić w przypadku nadruku.

Cały proces przygotowania gadżetu promocyjnego jest dość prosty i szybki. Pierwsze kroki trzeba skierować do wykonawcy projektu, grafika, który wie, co w modzie teraz piszczy i przygotuje przyciągający wzrok projekt. Jeśli się spodoba klientowi, następnie zostaje wysłany do drukarni lub do grawerowania. Po zakończonej produkcji butelka termiczna zostanie zapakowana w specjalne opakowanie jednostkowe i wysłana do siedziby firmy w takiej ilości, na jaką zostało złożone zamówienie.

Sprawdź najpopularniejsze wpisy na blogu:

Gadżety reklamowe - jak wyróżnić swoją firmę w tłumie konkurencji?
Kubek świąteczny - niezawodny prezent firmowy
Parasole reklamowe – gadżet reklamowy na wiosnę
Gadżety reklamowe – dlaczego warto z nich korzystać?
Reklama na czas! - Zegary reklamowe
Czy długopisy reklamowe faktycznie sprawdzają się jako gadżet reklamowy?
Notes reklamowy - gadżet nie tylko na nowy rok!
Szklane kufle z nadrukiem – jakie wybrać?
Reklamowe gadżety do kuchni, przydatne na co dzień
Ekologiczne gadżety reklamowe z logo – czy warto?
Artykuły higieniczne - podstawa higieny
Teczki reklamowe - zadbaj o swoje dokumenty
Etui na wizytówki z nadrukiem - gadżet dla każdego przedsiębiorcy

Archiwum newsów

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.

Help

Masz pytanie? Służymy Państwu pomocą:

Tel: +48/12 356 55 41

info@artigraf.pl

Centrum Obslugi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz: 08:00 - 17:00.
Artigraf.pl, Jeziorzany 210, 32-060 Liszki k/Krakowa.